reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
No dobra, to wrzucam, ale jak byście mialy zastrzeżenia, to piszcie ;)
Kalendarz wizyt:
26.06
@Agnieszka40 9:00 usg prenatalne;
@M@lly 9:00 wizyta;
@KasiaKar 9:30 usg prenatalne;
@klucha09 13:15 usg;
@topka55 15:00 wizyta;
@asia333podlasie wizyta;

27.06
@Ewa1424 16:00 wizyta;

29.06
@Czarnanoc 9:15 usg prenatalne;
@Patka0000 10:30 wizyta;
@Magdalena5 13:00 usg prenatalne;
@Andzia155 16:00 wizyta;
@Magdalena5 16:20 wizyta;
@Paulinad wizyta;
@Katrina666 usg prenatalne;

30.06
@D4ri4 12:30 wizyta;
@Andzia155 12:50 usg prenatalne;
@JoannaMB 16:30 usg prenatalne;
@marmolada90 16:30 wizyta;
@Asij3090 18:45 wizyta;
@Annasol93 usg prenatalne;
@magda9104 wizyta;
@Renata.b2 usg;
@KajaP1992 wizyta;
@Ogorkowa usg prenatalne;

1.07
@Pawlinka82 9:30 usg prenatalne;
@Kassiula87 14:15 wizyta;
@justa_w 17:30 wizyta;
@Nika261 17:45 wizyta;
@kat. usg prenatalne;


2.07
@Mixme92 10:45 wizyta;
@M@lly wizyta;
@Anqua81 15:00 wizyta;
@Mamolka1 wizyta;
@Doti365 usg prenatalne;
@mi1979 wizyta;
 
Dziewczyny, ja po wczorajszym dniu jestem dzisiaj totalnie rozbita. Nie umiem znaleźć sobie miejscach, ciągle mam czarne scenariusze w glowie. Rano włączyłam sobie detektor tętna i go nie znalazłam 😭 próbowałam po południu i wieczorem i nic. Co za beznadziejny dzień 😔😔. Cały dzień chodzę wściekła i ryczeć mi się chce.

Ale gratuluję dzisiejszych wizyt. Podnoszą na duchu ♥
Nie martw się , maluch bawi się z Tobą w chowanego, na pewno się gdzieś ukrył i nie mogłaś go znaleźć, ja też się martwiłam jak lekarz detektorem nie mogła znalezc tetna ale już się ogarnęłam i wierzę, że jest dobrze🙂
 
A ja mam dzisiaj mega lenia, za godzinę muszę wychodzi do pracy, a jeszcze włosy umyć i się ubrać, leżę bez siły, tak mi się nie chce iść 😔piątki najgorsze w pracy dłuży się strasznie. Miłego dnia dziewczyny i tylko pozytywne wiadomości z wizyt🙂
 
Ja jestem za tym żeby dać szansę tym którzy mało się udzielają nie każdy też ma czas siedzieć i pisać na różne tematy przeczyta i tyle a też niektórzy b
Gratuluję udanych wizyt kobietki!! Ja dzisiaj czytam na bieżąco ale nie wiele się udzielam. Jestem jak tykajaca bomba i wolałam niczym nie dowalić 🙄. Wczoraj jakoś te rozmowy o poronieniach ( ze szczegolami kiedy, jak itp) zbily mnie kompletnie z powierzchni ziemi... wiem że trzeba się wspierać i jak bardzo bywa ciężko ale myślę że dla dobra innych kobiet powinnyśmy o takich rzeczach mówić w wiadomościach prywatnych. Przeżywałam to nie raz i jakoś nie szczególnie będąc dalej niż zawsze chciałam słuchać komentarzy typu " A moja koleżanka poronila w 12 tc" " A ja tak miałam przy poronieniu z oddychaniem" " A moja poronienie wyglądało tak że lala się galaretka" " ze mnie " to" wypadło" ... myślicie że to w jakoś sposób wspiera osoby które się martwią i boją albo te które to przeżyły i nagle sobie o tym przypominają? Dla tego uważam że takie szczegóły powinniśmy poruszać w wiadomościach prywatnych...Osoba po starcie należy się wsparcie ale możemy robić to bardziej "intymnie " powiedzieć że nam przykro ale szczegóły możemy lepiej omawiać w kopercie? .. przepraszam ale musiałam wyrzygac to co myślę bo cały dzień o tym myślałam i nie mogłam się pozbierać. Jeszcze raz przepraszam i nie mam na celu nikogo urazić po prostu jakoś strasznie mnie to dzisiaj uderzyło. Miłego wieczoru i jeszcze raz przepraszam..
Zgadzam się z Tobą. Ja też się trochę wyłączyłam wczoraj przez takie teksty. Byłam tak zeschizowana, że chciałam lecieć na usg. Wsparcie owszem ale te szczegóły...
 
Witam wszyscy narzekają że tu tyle stron do nadrobienia że piszemy jak głupie jak na akord chyba mnie to cieszy od jakiegoś czasu wstaje bardzo wcześnie i co ja bym robiła żeby nie forum a tak robię kawkę i mam co czytac robię to z przyjemnością . Fakt że jestem w domu nie pracuje ale mam 3 latka i obowiązki i też nie czytam na bieżąco ale jak już mam chwilę to z chęcią nadrabiam ciekawe co byście mówiły jakby w ciągu dnia pojawiały się dwa posty nikt by tu nie zaglądał bo po co raz na tydzień by starczyło usiąść w pół godz nadrobić.
Co do pisania o złych rzeczach to ma swoje plusy i minusy jedno to że fakt przychodzą zle i czarne myśli ale z drugiej strony jesteśmy bardziej świadome ja dopuki nie zaszłam w pierwszą ciążę nie przyszło mi do głowy jak wiele jest poronień jak wiele problemów byłam chyba jak typowy facet wszystko musi być dobrze a jednak jest różnie . Ja myślę że lepiej być świadomym a nie później mieć żal że nikt nie mówił że tak może być że nikt nie uprzedzał.
Co do zamknięcia wątku jestem za i nie wiem gdzie jest ta lista nas i czy na niej jestem ale teraz pomyślałam że też usunę parę swoich wpisów dziś za dużo napisałam .
Dziś lecę na swoją pierwszą wizytę dopiero na 15.50 mam więc w dzień coś w domu będę działać żeby zająć głowę mam nadzieję że wszystko oki dziś u mnie dopiero 8t2d ale najważniejsze że dzień zero minął bez problemów.
Mam pytanie czy lekarz na pierwszej wizycie powinien mi dać zaświadczenie do pracy o ciąży?
Nikt nie mówi, ze mamy o tym nie mówić ale o szczegółach możemy mówić w wiadomościach prywatnych... są również fora o ciazach po poronieniu, fora o poronieniach itp ... sama jestem po 6 i uwierz nie jestem tutaj na forum po to aby co chwilę sobie o tym przypominać jak to wygląda ze szczegółami... mogłabym też o tym dużo mówić ale nie jedna złapała by się za głowę. Uważam że o wszystkim powinno się mówić w granicach zdrowego rozsądku i smaku tyle :)). Szanuje również Twoje zdanie ale swojego nie zmienię;)
 
Ja już na nogach, szykuję sie do wyjazdu.
Niestety boli mnie żołądek i nie wiem jak ja to wszystko przeżyję :dry:
Popijam ziółka i mam nadzieję, że mi przejdzie, bo godzina drogi mnie czeka.
Trzymamy kciuki!!! Dzisiaj masz prenatalne dobrze pamiętam?! 👌🥰 weź tam podejrzyj co się dzieją w brzuchu za akrobacje i dawaj znać koniecznie 😍.
 
reklama
Do góry