reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dzień dobry wszystkim🙂 Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
No właśnie czytałam i nie wierzyłam aż musiałam.sie z Wami podzielić jakąś modelka i gwiazda ale mnie zszokowała a mówią że każdej matce jej dziecko najpiękniejsze chodzby nie wiem co
Czytałam kiedyś artykuł o kobietach, które nie kochają swoich dzieci. Tekst był pisany właśnie na podstawie postów zebranych na różnych forach. Powiem wam że to straszne i bardzo współczuję tym kobietom:(
 
reklama
Dziewczyny ja się wczoraj tak źle czułam, że padłam , aczkolwiek w nocy cały czas się budziłam ten ból głowy i mdłości spokoju mi nie dawały , w dodatku śniło mi się że byłam dzisiaj u tego lekarza i on mi zrobił USG i powiedział że będzie śliczna różowa dziewczynka xd oczywiście o niej marzę dlatego podejrzewam że mi się śniła 😁 za godzinę wybieram ja się do lekarza po te L4 zobaczymy czy wypisze mi z dniem wczorajszym i czy obejdzie się bez wizyty. Na obecną chwilę głowa dalej boli ale mdłości są mniejsze. Trzymam kciuki za dziewczyny które dzisiaj mają wizyty ♥️
 
Dziewczyny co z wakacjami ? Czy któraś z was będzie na l4 rozmawiała z lekarzem o możliwości wyjazdu np nad morze odpocząć czy do rodziny ?
 
Dziewczyny ja się wczoraj tak źle czułam, że padłam , aczkolwiek w nocy cały czas się budziłam ten ból głowy i mdłości spokoju mi nie dawały , w dodatku śniło mi się że byłam dzisiaj u tego lekarza i on mi zrobił USG i powiedział że będzie śliczna różowa dziewczynka xd oczywiście o niej marzę dlatego podejrzewam że mi się śniła 😁 za godzinę wybieram ja się do lekarza po te L4 zobaczymy czy wypisze mi z dniem wczorajszym i czy obejdzie się bez wizyty. Na obecną chwilę głowa dalej boli ale mdłości są mniejsze. Trzymam kciuki za dziewczyny które dzisiaj mają wizyty ♥️
jeśli to Cię pocieszy, to ja do 9+6 czułam się fatalnie, a 10+0 zupełnie inne życie 🤣❤️ mdłości jakieś minimalne tylko, więcej zawrotów głowy ale coś za coś 🤭
 
Wiecie co tak leże i myślę o tym co tu się dzieje od wczoraj i powiem Wam że chyba jestem za głupia już na to forum bo tak najpierw są pretensje że są dziewczyny co tylko czytają nic nie piszą później że są takie co piszą za bardzo szczegółowo i stresują inne nie rozumiem czemu po pierwszym takim wpisie żadna nie napisała dziewczyny napiszcie do Stella na prywatną wiadomość żeby nas nie stresować . Po zatym po co czekac na wiadomości z wizyt jak rozumiem tylko czekacie na dobre na tych co jest coś nie tak lepiej niech nie piszą bo znów zestresuje resztę a wydaje mi się że bardziej pomocy na forum potrzebują te z problemami niż te u których jest wszystko książkowo . Tak jak już pisałam chyba już za głupia jestem na to forum więc nie będę się już udzielać bo bez sensu pisać tylko o sukcesach a o problemach nie bo kogoś mogą wprowadzić w czarne myśli i nerwy. Trzymajcie się i nudnych kolejnych 6 miesięcy pa.
 
Dziewczyny jeszcze jedno pytanie na dziś, może jest u nas jakaś fizjoterapeutka, czy można w naszym obecnym stanie korzystać z masażu w związku z bólem krzyża? Czy nie jest to wskazane, jeśli tak to do którego tygodnia można?
Witam ogólnie ciąża jest przeciwwskazaniem do wykonywania masażu aczkolwiek wielu masażystów i fizjoterapeutów uważa inaczej sama jestem zdania ze jeśli nie masz innych bezwzględnych Przeciwwskazań to masaż bym wykonała i sama bym poszła
 
jeśli to Cię pocieszy, to ja do 9+6 czułam się fatalnie, a 10+0 zupełnie inne życie 🤣❤ mdłości jakieś minimalne tylko, więcej zawrotów głowy ale coś za coś 🤭
No to mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu już będzie po wszystkim, aczkolwiek myślę, że u mnie ten przełomowy moment gdzie na trzy dni odeszło wszystko już mam za sobą 😭😂
 
reklama
Dziewczyny co z wakacjami ? Czy któraś z was będzie na l4 rozmawiała z lekarzem o możliwości wyjazdu np nad morze odpocząć czy do rodziny ?
Zapewne można tylko chyba ZUS kontrole może zrobić nie? Tez myślałam nad jakimś wyjazdem w późniejszym czasie jak już pewnie na l4 wyląduje
 
Do góry