reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja mam w szpitalu Medicover 30.06 usg prenatalne u dr Sołowieja. Mam zamiar tam tez miec cc


Ja mam tam 30.06 usg prenatalne umowione. Tam tez chcę miec cc
O:) ja jeszcze nie wiem czy będę mieć CC, ale jeżeli zajedzie taka konieczność jestem ciekawa czy warto w medicover. Trzymam kciuki aby poziom byl przyzwoity u nich badań prenatalnych.
 
reklama
W dobie korona to nic niepewna, a do konca roku jeszcze sie pewnie zmieni

W pizdu :D 750-900 chyba mniej więcej za dobę

Chimney cake bakery, to jest taka budka przy plantach obok tego zejscia do tunelu do galerii krakowskiej. Takie cuda robią :D
Zobacz załącznik 1139061

Idę w weekend koniecznie.

A to jeszcze nie wiadomo czy nie przeniosą finalnie wszystko ma być przeniesione tak słyszałam ale kto ich tam wie.

Mają ale teraz jak jest covid to nie planują.
 
Ja też, kurczę ja już chyba po 10 razy każdy odcinek. Jak oglądam to już wyprzedzam dialogi i Super dobrali aktorów do ról.
No genialny serial i taki prawdziwy. Aż strach pomyśleć ze takie są właśnie polskie realia. Ja to chyba każdy odcinek oglądałam po 100 razy i dalej mnie śmieszą :D
 
Hej dziewczyny. Ja dziś się wystraszyłam. Pierwszy raz w tej ciąży przy podcieraniu zauważyłam jasne plamienie. Było to jednorazowe tylko przy jednym siusianiu. Na wizycie byłam tylko póki co na nfz, kolejna planowana mam we wtorek. Próbowałam też dzwonić do przychodni, ale gin przyjmuje dopiero jutro więc jeśli się powtórzy (choć mam nadzieję że nie, że to jakieś naczynko pękło bo było tego malutko) spróbuję się umówić. A jak się nie powtórzy to i tak chyba postaram się na przyszły tydzień o prywatną wizytę, bo ten sprzęt na nfz u nas do kitu. Choć u mnie dziś 10+0 i miałam w planach się wstrzymać z prywatną ze dwa tyg żeby od razu robić prenatalne. No ale zobaczymy czy wytrzymam, zależy czy coś się będzie działo.
Czy był wczoraj czy dzisiaj stosunek ?
Ja miałam dwa razy takie plamienie po stosunku. Raz odrazu a drugi raz na drugi dzień .
 
Ja to pójdę ale nie wiem na kogo zagłosować.
Jak zrobiłam sobie test to wyszło, że poglądami to z nikim się nie zgadzam na tyle, żeby na nich zagłosować 😉 nie wiem czy znacie latarnika, ja zawsze sobie robię test przed wyborami 😁

Ja wybory idę chociażby mąż miał mnie na taczce tam dowozić.
Zawsze odkąd tylko mogłam głosowałam.

Zrobiłam ten test i wyszło wszystko zgodnie z moimi przewidywaniami. ;)
 
reklama
Do góry