reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dzień dobry! My właśnie jeny śniadanko, mąż przyniósł świeże bułeczki z piekarni.
Starszy wstał dzisiaj o 4! [emoji2962][emoji2962][emoji2962][emoji2962] między godzinę po nim. To będzie długo dzień:)

Słuchajcie, wczoraj dowiedziałam się, że żona kuzyna jest w ciąży! Super, cieszę się ogromnie! Ale to jeszcze nie koniec. Ma termin na ten sam dzień co ja! :D ale jaja :D i mojej ciąży jeszcze nie wiedzą, chciałam poczekać do następnego usg, ale tetaz dostałam kopniaki, żeby już wszystkim powiedzieć i myślę co robić.
Może tu jest z nami? [emoji1998][emoji1998][emoji1998]
Kurde, chciałabym mieć w rodzinie kogoś z brzuszkiem, ale u siebie jestem totalnie najmłodsza [emoji28] rodzeństwo dużo starsze i kuzynostwo w ich wieku [emoji85] pozostaje liczyć na znajomych [emoji16]
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry 😁😁 my dopiero wstalismy i tak czytam co jecie na sniadanie i przypomnialo mi sie, ze dziadek zrobil mi sledzie z cebulka papryka i pieczarkami wiec ide wcinac 😋 wczoraj plakalam jak male dziecko po zlych informacjach na forum i ciezko bylo sie uspokoic 😥
Ja nie ide na wybory bo tez nie wiem na kogo glosowac. Milego i slonecznego dnia Wam zycze ☺
 
No właśnie nie zakumalam nic z tego pierwszego odcinka [emoji2356][emoji2960]
Ja tak samo, kilka prób i wciąż nie [emoji23]
Najgorzej przejść przez pierwszy odcinek podobno. Ja przez niego próbowałam przejść 3 razy, bez efektu [emoji28]
Mnie też nie wciągnął [emoji846]
Jesteście wyjątkowe! [emoji16] Dotychczas słyszałam tylko ochy i achy na temat tego serialu [emoji28][emoji23]
 
Ja tak samo, kilka prób i wciąż nie 😂
1 odcinek jest słaby, od 3 dopiero dobrze mi się oglądało, teraz stoję na 3 doc. 3 sezonu i jakoś nie idzie... Z bardziej obyczajowych wielkie kłamstwa albo the affair, z pojechanych na netfliksie freud- 5 czy 6 odcinków, ale ryje głowę hihi, albo Czarnobyl jak ktoś jeszcze nie widział, z katastroficznych ewentualnie kierunek noc też mini i na 2 dni.
 
reklama
Do góry