reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Kurde, chciałabym mieć w rodzinie kogoś z brzuszkiem, ale u siebie jestem totalnie najmłodsza [emoji28] moja siostra 15 lat starsza a brat 10 i kuzynostwo w ich wieku [emoji85] pozostaje liczyć na znajomych [emoji16]
Ja też byłam jedyna. Są moi dwa synowie, w sierpniu urodzi się pierwszy kuzyn i tetaz na styczeń będzie jeszcze dwójka :) także nagle się gęsto zrobiło [emoji14] kuzynostwo będą mieli z dwóch stron, sieniowe od rodziny męża o styczniowe od mojej :)
 
Dziewczyny, a weźcie pomóżcie co na prezent na 30 dla kolegi? Chrzestny naszej córki, chodził z moim do klasy, żonaty, jedną córką, fajny chłopak, a my kompletnie bez pomysłu. Najważniejsze- na jutro mi ten prezent potrzeby :D
 
Ja też byłam jedyna. Są moi dwa synowie, w sierpniu urodzi się pierwszy kuzyn i tetaz na styczeń będzie jeszcze dwójka :) także nagle się gęsto zrobiło [emoji14] kuzynostwo będą mieli z dwóch stron, sieniowe od rodziny męża o styczniowe od mojej :)
Wow! To fajnie wam [emoji16] z plusów mojej sytuacji jest to że moje zgarnie 100% atencji [emoji12] i nie będzie porównywania, ale jednak chciałabym mieć kogoś na podobnym etapie [emoji4] wśród moich znajomych rok temu był wysyp.. Prawie byśmy się załapali, ale cóż.. [emoji4]
 
Adam dziewczyny, a weźcie pomóżcie co na prezent na 30 dla kolegi? Chrzesni naszej córki, chodził z moim do klasy, żonaty, jedną córką, fajny chłopak, a my kompletnie bez pomysłu. Najważniejsze- na jutro mi ten prezent potrzeby :D
Jakaś wypasna planszowke jeśli lubią i konkret alkohol? [emoji4]
 
Mam mutacje w badaniu trombofilie, a do tego raz poroniłam dlatego lekarz mi zlecił, do tego biorę też Acard. A ty czemu miałas? Teraz nie masz?
Teraz nie mam bo jeszcze nie byłam na wizycie jutro idę a wtedy miałam wsumie nie wiem dostałam na wyniki d-dimery coś takiego i krew była za gęsta wysłała mnie do hematologa i on mi je wypisał i bralam cała ciaze
 
1 odcinek jest słaby, od 3 dopiero dobrze mi się oglądało, teraz stoję na 3 doc. 3 sezonu i jakoś nie idzie... Z bardziej obyczajowych wielkie kłamstwa albo the affair, z pojechanych na netfliksie freud- 5 czy 6 odcinków, ale ryje głowę hihi, albo Czarnobyl jak ktoś jeszcze nie widział, z katastroficznych ewentualnie kierunek noc też mini i na 2 dni.
Czarnobyl też polecam. Freud i kierunek noc zobaczę, może mi się spodoba 😁
Ja to dodałam same pojechanie seriale jak coś😂
 
reklama
Jeśli chodzi np o filmy na netflixie to ja polecam: contratiempo,upadek grace, dżungla, niezwykły chłopak, słyszałam też że spoko jest cud w celi nr 7 ale tego jeszcze nie widziałam 😁 dodam że wszystkie filmy ktore wymieniam nie są romansidłami (nie przepadam)
 
Do góry