reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

paula wielkie gratulacje
Bibik po pierwsze to idź do innych lekarzy może obecny źle go diagnozuje na pewno będzie dobrze tylko potrzeba czasu cierpliwości i dużo dużo miłości czego wam życzę.będę trzymała za was kciuki;-)Jeśli chcesz porównania to nasze szkraby prawie wszystko to co piszesz już robia pewnie jedne lepiej inne gorzej mój np dużo nie mówi ale mówi.Jeśli twój synek nawet nie mówi mama bo przestał to znaczy że coś hamuje jego prawidłowy rozwój szukaj informacji a może coś znajdziesz.życzę ci żebyś trafiła na dobrego lekarza;-)
 
reklama
Dzis pojawila sie nieoficjalna wstepna diagnoza... autyzm. Czekam na specjaliste i badania potwierdzajace.

Lekarzy mam kilku ale najlepiej pomaga mi pani z poradni dla dzieci szczególnej troski ponizej 5 rż.
Rece mi opadaja i nie wiem co robic... Rycze ciagle jak na niego patrze... Moj okruszek naukochanszy...
 
witaj bibik - często myslałam o was...
Napisz do mnie na priwa jesli chcesz.... mam troszke dosiwadczenia i koniecznie odwiedź to forum Forum Strony Dzieci - Indeks
Jest mnostwo opcji pomocy i mozna bardzo duzo zrobic.

Osobiscie wątpie, że to autyzm, dzieci z autyzmem są chodzące - ale ... to spektrum wielu problemow metabolicznych i neurologicznych.
sciskam was mocno.
 
Bibik - syn mojej koleżanku urodzony w 27 tygodniu zatem też wcześniak , zaczął raczkować jak miał 1,5 roku ... mówić jak miał 2,5 ..aktualnie ma troche ponad 3 latka i "buzia mu sie nei zamyka" .. nie smutaj się..wierz w to, że będzie dobrze
 
bobik - moim osobistym zdaniem, synek jeszcze jest za maly, aby wystawiac diagnoze, jest jest autystycznym dzieckiem. Mam kolezanke z innego watku, ktora jest terapeutka i ma autystycznego syna. Moge dac Ci namiary do niej. Odezwij sie na priwa.
Trzymaj sie!
 
reklama
Do góry