reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

U nas Tymcio zazwyczaj przed zaśnięciem ściąga skarpetki:-)Może tak się lepiej śpi?;-)

Tysiolek
, naaaaaaaaaaaaaaaaajlepszego:-):-):-)!!!Jaka Ty młoda jesteś:szok:;-)!

bukiecik.jpeg

Talia, najlepiej spytaj lekarkę. Ja bym chyba ząbki obstawiała-ja u Tymcia nie zawsze widziałam, że chcą wyjść...A ile macie?

Rox, a da się normalnie kichać pod wodą? Ja się nie znam...;-)Zdrówka:-)

Gosia, u nas ząbkowo tak samo:-)
 
reklama
dzień Dobry.
U nas dzis snieżnie, pada sobie ale siedzimy w domku bo córcia przeziębiona.
Tomo wczoraj miał małe spotkanie z podłogą, przewrocił sie w momencie gdy przygryzał gorną wargę i zabki sie wbiły, wyglądął jak bambo, krew sie lała, ale dzis na szczęscie wygląda już lepiej.
 
I ja witam sobotnio i weekendowo:-)!

U nas śnieg leciutko pruszy, ale na ziemi jest do tyle, że spokojnie dziś można będzie się na saneczki wybrać:tak: W ogóle nie za fajny mi się ten weekend zapowiada, bo M chce dzisiaj wybyć z domku i pojechać w gry-bo go wzywają;-) No i pewnie koło wtorku wróci, choć wczoraj coś wspomniał, że na tydzień jedzie:szok:

Kosi
, zdrówka dla córuni:-)!

Miłego weekendu:-)
 
hej hej
u nas śniegu bardzo dużo nasypało a teraz słoneczko cos się przebija i do tego lekko jeszcze pruszy śnieg.
M w pracy i dziś ma przyjechać do nas na kilka dni m siostra.
 
Kosi - ZDROWKA DLA TWOJEJ CORECZKI
Ja od przyszlej niedzieli bede slomiana wdowka, bo moj mezolek wyjezdza na szkolenie do Niemiec, ale ma fajnie. Nas niestety nie wezmie, bo miejsca w aucie brakuje.:-(
MILEGO DNIA KOBITKI!!!
 
reklama
Hejka!:-)
Mały śpi wiec jestem! Dzisiaj idziemy na 76 urodzinki mojego teścia, A nasz Ksawuś zostanie zatrudniony na tej imprezce w charakterze dj i wodzijera, jak rowniez instruktora tanca!:-D
Milej niedzieli!!!
 
Do góry