reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

jak długo utrzymywała się gorączka, morka i jaka wysoka?I też bezobjawowo?Najgorsze, że młody po infekcji... Ma problemy z jedzeniem aktualnie od nocy.
 
reklama
Gorączka była dwa dni 38 max, U nas był katar i moja mądra Dochtorka stwierdziła infekcję i dała miliona Nurofenów itp. +antybiotyk. Jak dorwałam Vibrucol już się dziecię uspokoiło ale te zęby były najgorsze ze wszystkich które wyszły do tej pory.
 
no a które to wyszły??My mamy dopiero dwie dolne jedynki, z górnymi też nie powinno być raczej kłopotu najgorzej to z kłami jest chyba....

kurna, ale mam zimno w chacie a gdzie tam do rana... baaaa gdzie tam do rana, do 15 niech szanowny napali w tym szanownym piecu...

Do 10 mamy mieć na szczęście już z podajnikiem....
 
no i nie zadziałało..

Witam z rana... pisałam wczoraj Wam jak pięknie mój młody spał.. no to dzisiaj pajacował za dwóch, złapałam dwie godziny snu od 3 do 5 jak w końcu go zaniosłam babci do łóżka.. nie wiem już o co biega.. albo to zęby (wrrr) albo za dużo spał w dzień, chyba oleje pracę i wróce do siedzenia z dziećmi w domu bo oszaleje niedługo

to tyle tytułem wstępu :)

Życzę dużo słonka!!
 
Dzieńdoberek:-):-D:cool:!!!

U nas nocka dziś mniej fajna niż wczoraj, Mały budził się sporo, ale za to pospał prawie do 8:-) No i teraz znów śpi. Ogólnie Tymek jest tak skonstruowany, że po 2h od wstania rano jest zmęczony.
Pochwalę się, że wczoraj zaliczyłam pierwszy aerobik. Wymęczyła nas kobietka, ale zamierzam chodzić co tydzień, muszę się w końcu pozbyć tego i owego i trochę poruszać, bo kondychy brak...
 
Joasia, moge miec do Ciebie prosbe? Zmien pediatre dzieciom, bo ewidentnie jest durny jak but. Ja jestem skrajnie antyantyniotykowa, ale nawet lekarz, ktorego znam i pakuje antybiotyki nawet na katar, jest zdania, ze minimum 6 tygodni trzeba odczekac po kuracji antybiotykowej, zeby dziecko zaszczepic.
 
Witam

A nam Z też zrobiła niespodziankę i wstała o 8.30!!! i miała tylko 3 pobódki:-D
Alee wczoraj spała w spiworku. Myslicie ze to pomogło??? Spała cały czas w jednym miejscu , a zawsze po całym łózeczku mozna było ją szukać. Sprawdzimy dzisiaj.

A ja przed chwilą wylałam kawę na stół i chyba trochę się zalał laptop, ale mam nadzieję ze bedzie chodził bo M by mnie zastrzelił:-D

Joasia bidulko to miałaś dzień pełen wrażeń , współczuje
 
Joasia, u nas w ogóle dyskusji z lekarką nie było, choć dziewczyny wiedzą, że dużo można jej zarzucić, to jak Emilka miała lekki katarek i kaszelek to nie chciała jej zaszczepić, a po antybiotyku to dopiero organizm jest osłabiony.

Topoleczka, to Tymek mój brat, ja jestem zmęczona już jak muszę otworzyć drugie oko ;-):-D
 
Witam... No już nie cofnę, niestety...

U młodego ciąg dalszy gorączki... od rana 38, śpi po 15 minut a ja po nocy ledwo siedzę, a jeszcze czeka mnie kurs na zastrzyk i na kurs tańca z Oliwią, bo już 2 razy opuściła.

Niech się to wszystko już ułoży, bo już pomysłów brak jak nie myśleć i czymś złym, a przecież im więcej się tak myśli, tak też się dzieje...Młody zasnął, więc może walnę się choć na 15 minut bo akumulatory wołają o pomoc...
 
reklama
joasia - może spróbuj beladonne, może to trzydniówka, wytrzymaj do jutra i tak jak piszesz.... myśl pozytywne!
Wszysttko się ułozy!

U nas piękne słońce,spacerek zaliczony. Zaraz popołudniowe wyjśce do pracy.

Miłego dnia!
 
Do góry