reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Lariss zdarza się , ale mi było bardzo przykro ze M zapomniał coś kupić nawet głupiego kwiatka, chociaż wiem ze był straaaaasznie zajęty i miał sporo problemów.
Takze chociaż jakiś mały drobiazg...

A ja już galaretę zrobiłam , obiad przyszykowałam, prasowanie zrobione, pranie się robi i chyba jeszcze upiekę mufinki,,,,:-D

Ale mam dzisiaj motorek w dupci hhehe
 
reklama
Cześć dziewuszki.
Niedawno wróciliśmy ze żłobka i od przyszłego czwartku Fafcia będzie do niego chodziła, ja dostałam się na kurs z urzędu pracy - kadry i płace - i od tegoż samego czwartku będę na niego biegała.

to tyle na szybko, bo M dzisiaj w domu, właśnie wraca z zakupów :-)
 
cześć :) Coś ostatnio nie mam czasu żeby tu zaglądać ale mam nadzieję że rozumiecie :)
Teraz od kilku dni jestem na L4. Kilka dni byłam na małego bo złapał jakiś karat i kaszelek a od dzisiaj poszłam ja bo mam zapalenie tchawicy.

Lariss, nie przejmuj się, ja jakieś dwa lata temu zapomniałam o imieninach mojego m. wieczorem leżeliśmy sobie na kanapie i ktoś zadzwonił do drzwi. Ja się jeszcze bezczelnie zapytałam czy kogoś sie spodziewa, weszli rodzice moi i jego z prezentem a mnie zamurowało :) M mi wybaczył i teraz sie z tego śmiejemy. Co prawda mój m nie przywiązuje dużej uwagi do swoich świąt, nie raz tak było że to ja mu przypominałam o jego imieninach.

Malwina18, podziel sie tą rybą w galarecie, tez bym zjadła :)
 
Agniecha83 to zapraszam jeszcze na mufinki:-)

Ale jestem z siebie dumna dzisiaj tyle rzeczy zrobione.

A jutro jeszcze idziemy na urodziny znajomego ,Z zostaje z moją siostrą a ja oczywiscie nie mam czego ubrać....

Zakupiłam sobie na allegro sukienkę i kozaczki ,ale przyjdą dopiero poniedzieli Ahh
 
Hejka laseczki !
U nas dzisiaj pogoda całkiem całkiem więc okno umyłam i firanka zmieniona a jutro z Z jadę do cioci w odwiedziny i do sklepu bo muszę mojemu małemu zapasy uzupełnić bo wszystko nam się pokończyło

Lariss nie przejmuj się zdarza się najlepszym ja we wrześniu o swoich nawet zapomniałam oczywiście mój Z też zapomniał tak więc 2 dni później przypomniała mi moja ciocia

Tysiolek wiem o czym piszesz mamy podobny problem Antkowi też odstają ale ja kurcze nic nie robię chyba muszę zacząć podobno w aptece mają takie specjalne plasterki zobaczymy
 
Witam wieczorkiem, ale tu pichcicie pyszności:-) nie wiem jak Wam na to wszystko czasu wystarcza, mnie ciagle wieczór zastaje zdziwioną , że kolejny dzień przeleciał:szok::baffled:
Chyba zrobie sobie jakiś ambitny plan na świąteczny weekend;-)
 
Hej laski, daję znać, że żyję, ale muszę Was nadrobić. Bez bicia powiem, że w tym wątku nic nie przeczytałam...
Widzę nowe mamuśki na forum- witam serdecznie i "stare"- Joasia..ale Ciebie już chyba witałam :)
Miłego wieczoru!

e: nadrabiam....
Agniecha zdrówka!!!
Tysi aż zachciało mi się Cię zobaczyć, tak podkusiłaś tym kolorem i w ogóle!
Najlepszego dla M!!!! ale czego Mu życzyć skoro ma tak wspaniałe Panie u swego boku, he he, chyba nic więcej nie potrzeba tylko zdrówka co i niech się w pracy kula...czasu będzie więcej dla Was..i w ogóle...-
he he, szkoda tylko, że ja się też z życzeniami dla Niego się spóźniłam.....ale ale dobre życzenia nigdy nie są złe....co??

Pasi fajny kurs :) Powodzenia!!!
Justyś to nieciekawie, oj nieciekawie z tym kredytem :( Mam nadzieję, że teściowa przez te 4 lata Was nie wykończy ;)

Wy tu o żarełku, a u mnie pizza w piecu :)
 
Ostatnia edycja:
Czechow dużo prawdy i racji jest w tym "artykule" Wiem cos bo też mieszkałam na wsi i dużo rzeczy sie zgadza.
A też wyrosłam na , wykształconą , bez chorób itp
 
reklama
czechow - dobre! Faktycznie tak było! W głowie się nie mieści jak to obecnie się wszystko deformuje i zniekształca... jak nam zmienia się świat na naszych oczach. Jak sami jesteśmy też winni tym zmianom.
Najbrdziej spodobała mi się babcia :)

Polecam też ten portal, czasem otwiera oczy!
 
Do góry