reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

wczoraj żegnałam sie pierwsza dzis się witam. Dużo załatwień dzisiaj i biegania, ale czasem dobrze to robi :-) ZZa chmur lekko słoneczko sie przebija.

Jak nocka?U nas od 2 młody sie przbudzał po tym soku, nie płakał ale marudził. O 4 dostał jeśc i nie mógł zasnąć, a jak zasnał to o 6:45 obudził go alarm OSP młodą zreszta też. Zastanawiam się czy jeśli dawałabym mu regularnie taki sok to czy jego organizm w końcu by go zaakceptował.
 
reklama
Joasiu, Ty nie licz na to, ze lekarz bedzie sie przejmowac szczepieniem. Wpakuje i juz. Skoro Oliwka brala antybiotyk, powinnas odczekac przynajmniej 6 tygodni. NIC sie nie stanie, jak troche odwleczesz to szczepienie, a dla niej ma to ogromne znaczenie. To chyba MMR jest teraz czy sie myle?
 
Dzień dobry!!

Albo i nie ;/
Noc do kitu, bani i czego tam jeszcze może być :(
Synek obudził sie o 23, wrzeszczał (inaczej tegi nazwać nie można) do 0:10!! Zasnął o 1:20, o 2:50 wrzask, nie wiem o ktorej zasnął bo zasnęłam, leżał z nami w łóżku i coś tam gadał do siebie aż padł... o 4:20 obudziłam się, zobaczyłam, że jest z nami, do łóżeczka go dałam, połozyłam się, M. w tym czasie przeprawał się na bok... Mam spuchnięte i posiniaczone oko!! Boli jak cholera... Pulsuje i jest gorące!! Zasnęłam o 6, a Bubuś wstał o 6.25!!

No to się wyżaliłam... :(

My używamy wodę Primavera, nie narzekamy na nią :) zadowolona jestem :) nie kosztuje bardzo duzo...

Nieeeeeee no!!
Ten durny ojciec mojego dziecka położył jogurt niewypity do konca na przewijaku i co? Dziecko wzięło sobie zabawkę i całe pozostałosci jogurtu sa na nim, na poscieli, scianie!! ;/;/;/
Ojjjjj z tym facetem!!;/

Pasi mnie tak boli, ale mnie się wydaje, że to jajnik, prawy!!
Jest tak cholerny ból, że nie mogę siedzieć, stać, leżeć na brzuchu... Czasami też blizna mnie tak hmmm jakby to opisać... Ciągnie, piecze, jakby pulsowała...
5 miałam iść na kontrolę do gin z tym, ale @ mi wypada, więc nie idę, pójdę w późniejszym terminie...

Idę jakieś śniadanko dzidzi zrobić...

Miłego dnia!!
 
U nas też nocka nie bardzo, młoda się wyspała i o północy stwierdziła, że będzie się bujała na czworakach. Potem tylko rączki, a jak tylko widziała, że chce ją do łóżeczka dać, to był ryk. A w łóżeczku to już w ogóle awantura na całego. W końcu po jakimś czasie udało mi się ją uspokoić śpiewaniem, puściłam jej kołysanki z płyty, sądziliśmy, że zasypia, ale M zostawił u niej czapkę i jak po nią poszedł, to była powtórka z rozrywki. Potem obudziła się o 5.30, o 6.30 zjadła i tak się bujamy, ja z kawą bo czuję się, jakby mi kto piasku do oczu nasypał.
 
Witam

I u nas nocka nie najlepsza...a to nowość no nie????
Zastanawiam się czy nie i iśc do jakiegoś lekarza, bo może ma jakieś zaburzenia???

Pasibrzuch dla Wioletki wszystkiego naj:-)

A ja jeszcze w piżamie siedze :-D:-D:-D
 
Joasia mam nadzieje że zastrzyki pomogą i będzie gitarka :-) pamiętam jak mój tata kilka razy miał rwe kulszowa - ooo matulu - bite 2 tyg z wyrka sie nie ruszał i pielegniara przychodziła z zastrzykami - także skoro Ty już ładnie latasz to pewnie Cie zawiało :-) ehhh no co zrobić, po prost się starzejemy :-D

a co do kuleczek Chamonille vulgaris tak one sa z firmy BOIRON taka niebieska tubeczka :-) polecam :-)

ja wczoraj byłam u dentysty - maaatko kochana - to była moja najgorsza wizyta - miała jedynke robioną - mała dziurka (pozornie) od wewnątrz - jak przyłozyła mi wiertło na żywca to myślałam ze podskocze do sufitu - dała mi 3 zastrzyki znieczulajace a i tak mega molało ! okazało sie że dziurka mała ale umiejscowiona prawie przy samym nerwie i dlatego taki bół - załozyła mi opatrunek leczniczy i 2 listopada ide na założenie plomby :-) oby nie zaczął mnie boleć do tego czasu :-)
nie cierpie znieczulenia - bo pózniej 30 minut po się sliniłam jak zabkujące niemowle hahahaha :-D ale co było miła niespodzianką - nie mam już żadnej dziurki - zdrowe zębiska - toż to szok - bo ja zawsze coś miałam ! :-) ale sie ciesze !
jeszcze tylko klamień musze zdjąć i finito przygód z dentystą :-)

Topoleczka tez mam te kuleczki - Amela cześciej nimi się zajmuje aczkolwek póki co to na nich wstaje albo chwyta w rece i wali o podłoge :-D

Astrid oczywiscie gratuluje pierwszego zabka ! super ! ja sie cieszyłam jak by to mój był hihihih ;-) co tam ze pierwsza dwojka - ja bym sie martwiła jakby pierwsza wyszła ósemka ;-)

czechow ale Twoja mała to już zaszalała z ilościa ząbków ! my nadal tylko dwa mamy a wy zaraz pełna pape zabków bedziecie mieć :-)

Kaja a widziałas ze te czopki vibrucol są zmienione i jest napisane ze od 6 lat, a jak wczesniej to po ustaleniu z lekarzem? o co kaman? zmnienili skład czy co?

becka wszystkiego naj naj z okazji miesięcznicy :-)

Lariss matko nie zazdroszcze takiej nocy ! to co? M Ci dygnął z łokca w oczko> ooooj uważajcie tam na siebie :-) tulam kochana !

Pasi Tobie tez nocki nie zazdroszcze ! kochane co tu wiele mówić ...byle do 18 - stki - może wtedy się uspokoją te nasze maluchy heheeh ;-)

Malwina to raczej nie zaburzenia, niektóre dzieci tak mają i akurat jedno z nich masz Ty ..... :-( pewnie musi wyrosnąc z tego - ja też mam co 2-3 noce jaja z Amelką ale póki nie musze zrywac sie do pracy to jakoś nie przeszkadza mi to :-)
 
Hej
U nas nocka ok o 4.30mleczko i pobudka o 7.30 oby jak najdłużej:)

Pogoda do bani ale może uda się wyjść na spacerek jak deszcz przestanie padać.

Miłego Dnia
 
reklama
Cześć Stycznióweczki!
U nas nocka nie najgorsza. Dwie pobudki na cyca i spanko do 7 :) Zatem te poprzednie wariackie nocki z n pobudkami, to wina zębola. Dodam tylko, że i tak od 1 do 3.30 nie spałam przez chrapiącego psa i szalejące koty.

Zaopatrzyłam się wczoraj w Vibrukol, przeczytałam ulotkę, a tam jak już zauważyła Tysiolek napisane jak dawkować u dzieci powyżej 6 roku życia. Wiec jak to jest z tymi czopkami?

Pasi jeszcze raz wszystkiego naj naj naj dla Emilki!

Miłego dzionka wszystkim!
 
Do góry