reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

witam wieczorową porą... Zastrzyki mnie trochę męczą...Musze jeździć 12 km, bo zostałam w przychodni w mieście, gdzie mieszkałam całe życie. Tam jest lekarz, którey leczy mnie i nasze dzieci, zna nas... nie chciałam zmieniać na kogoś kogo nie znam, skutek taki, że na dyżur tu też mnie nie przyjmą... Dzisiaj juz bolały zastrzyki a jeszcze 11 :/

Młody najedzony Sinlak'iem śpi, o 23 obudzi się na karmienie, ja nie wiem gdzie mu się to mieści. Mam nadzieję, że nie odbije się mu dzisiejszy sok. Najgorsze jest to, że on nie toleruje innej wody jak "Mama i ja"... po każdej innej boli go brzuch czy to mineralna, źródlana czy zwykła kranówa. Niestety nie należy też do tanich, ale to jeszcze da się pogodzić, najgorsze, że tez wodę tą tylko mogę dostać 12 km ode mnie :/ Robię zapas, ale jednak trzeba myśleć, tak samo jak o mleku. Z obydwoma dzieciakami miałam takie problemy brzuszkowe... Oli przeszły dopiero koło 3 lat.

Zazdroszczę ząbków. My mamy dopiero dwa i aż boje się myśleć co może być, choc jak kulki Chamomilia pójda w ruch to może będzie ok, choć dziś w aptece cos slyszałam że je wycofali i sa teraz z Bioaron słyszałyście cos na ten temat?Stosuje któraś? Widziałam wyżej, ze chyba Tysiolek ale nie wiem czy dokładnie o tych samych mówimy?
 
reklama
joasia - tu po wątku "naturalnie..." spojrzyj na sam początek, to połowa forum ma zakupione chamonilla 30ch, beladonne i aconitum - no.. niech któraś powie, że nie :-D:-p i to właśnie z BOIRON. Ja tę firmę stosuje wyłącznie i moj lekarz tez, dlatego tu polecałam właśnie tę. Generalnie firma nie gra roli tylko potencja ale jakoś tak przyzywczajenie. U nas chamonilla jest na porządku dziennym, spokojnie dzięki niej przechodzimy przez właśnie wybijającą się jedynkę górną. Tak też wyleczyliśmy inne choroby - u mnie homeo to number one :-) Ewentualnie firmy Heel polecałam też tu czopki vibrucol, dagomed nie stosowałam.
Co do rwy kulszowej to znam to, znam.... o SPA sobie zażartowałam - też bym chciala wygrać i sobie pouzywać:tak: ale np terapia czaszkowo-krzyżowa ..... Mnie pomaga na jakieś kilkanaście miesięcy - mam okazje raz na jakiś czas skorzystać. I mam spokoj, też mi daje w kości lewa noga promieniuje od góry, czasem okropnie. Jesli mozesz w okolicy poszukać, coraz wiecej terapeutow jest wyszkolonych.
Dla dzieci też tu polecałam ale mialam spradzone babki we Wrocławiu akurat.

Takie zastrzyki po prostu zlikwidują stan zapalny ale kręgosłup uciska dalej, prędzej czy później wroci - niesrety :baffled:
 
Joasia, a sama nie możesz sobie robić tych zastrzyków?

Ja zawsze miałam kulki z Boiron, nie miałam innych.

Dziewczyny, czy po cc może w czasie jajeczkowania boleć cięcie? już drugi, albo trzeci raz tak mam, że bolą mnie jakby mięśnie, ale tak głęboko jak dotykam i siadam, i mam śluz, więc wygląda to na jajeczkowanie, ale w sumie to sama nie jestem pwena.
 
Nie mogę, musi być lekarz... Nawet dzisiaj powiedziała, że w srodę i czwartek mam przyjechać po 18 bo nikt mi o 16 zastrzyków nie zrobi...

Ja jestem po dwóch CC ale biorę środki hormonalne więc chyba nie pomogę, ale nigdy nie czułam bólu w okolicy jajeczkowania, przed braniem hormonów. Natomiast czuję rwanie w okolicy cięcia na zmianę pogody.

Kaja, nie znam tych homeo, Viburcol znam... ale młody po nim przelewał mi sie przez ręce i więcej go nie użyłam...ja przy Oli stosowałam tą Chamomilla Dagomed 44 i tylko te i nie wiedziałam że młoda ząbkuje. A te o których piszesz to się stosuje razem?
 
Astrid, przepraszam. Ciemna jestem:baffled:. Dopiero później przeczytałam podpis pod suwaczkiem... Ale wizualnie (na suwaczku) na mój gust wygląda na trójeczkę. W takim razie gratuluję dwójeczki i życzę kolejnych:tak:
Rox, jak Wy to robicie, że macie tyle zębów??? Dajesz Boo jakiś płyn na porost zęboli;-)? Jeśli tak, zdradź przepis:-p No i oczywiście gratuluję dwójeczki:tak:

Dwie dwójeczki forumowe nam się dziś przebiły:-)
 
Ostatnia edycja:
Bardzo dziwna reakcja po vibrucolu - nie slyszalam jeszcze takiej, homeopatia jest bezpieczna i nigdy nie zachodzą sytuacje zagrażające zyciu. Faktem tez jest, że vibrucol ma w skladzie kilka homeo.
beladonna jest na gorączke a aconitum na przeziebienie wiec nie stosuje sie razem, chyba ze tak wymaga sytuacja ale wowczas to insza inszość. Polecam te początkowe wątki w dziale naturalnym.
Pasi - mnie też czasem coś zakłuje po CC ale sama nie wiem na jaka okoliczność :)
 
Witam

Syn mi dziś zrobił niespodziankę i spał do 8 :):),ale za to w ciągu dnia spał tylko godz więc padam na twarz:( idę spaciulkać.

Gratulacje zębolków, Astrid super musi z tym zębem wyglądać hihihi, my nadal pustki w dziubku.

My dziś 9 miesiączków kończymy:)

Dobrej nocki dla wszystkich małych i dużych
 
reklama
No tak było... i stąd boję się go już podawać. Być może cały czopek był dla niego za dużo, może powinnam zaaplikować połówkę.

Oglądnęłam MJM chętnie położyłabym się spać, ale bez sensu, bo zaraz bym musiała wstawać. Jutro mam bilnas z młodą i szczepienie, kazali przyjechać pomimo, że brała niedawno antybiotyk. Nie podoba mi się to i będę się skłaniała ku temu, żeby lekarz przełożył szczepienie. Choć ponoc teraz jedynym przeciwwskazaniem do szczepienia jest infekcja bakteryjna i wysoka gorączka. Nie wiedziałam że Oli w tym wieku będzie miała szczepienie...

Tym razem uciekam już, spokojnej nocki jeszcze raz.
 
Do góry