reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Topoleczka witaj...i pisz jak najwięcej :)

My po wizycie dzisiaj u lekarza, Oliwia już ma koniec antybiotyku, jeszcze kaszel może się utrzymywać jakiś czas, aż wszystko wykaszle...

Młody bez zmian, liczne charczenia w oskrzelach, dalej antybiotyk i w piątek do kontroli, a później bańki.

SercaDwa super, ze młodemu lepiej, a tym co zaczynają katarowy maraton wytrwałości. U nas pomimo antybiotyku katar nadal jest, ale już nie taki, że zatyka mu nos, tylko zrobił się rzadszy.

Syliwa100 spóźnione, ale serdeczne życzenia dla małego z okazji urodzin.
 
reklama
Topoleczka witaj!! :) Fajnie, że w końcu się zdecydowałaś i napisałaś :)
Pisz, pisz, pisz!! :)

Sylwia jutro rano dom wariatów zmieni się w normalny dom!! :)

Joasia zdrówka dla Wojtusia!! Dobrze, że Oli zdrowa już :)

Sylwia, Joasia, nie wiem czy w końcu napisałam czy nie... Sto lat dla niedzielnych Jubilatow!!:):*:*

SercaDwa zdrówka również dla Mateuszka!! :)

Dziewczyny, a żadna z Was nie używa katarka? Lepiej oczyszcza nosek niż zwykła frida! Kuzynka moja uzywa i jest zachwycona!! Adasiowi też kupiłam, jeszcze nie używałam i mam nadzieję, że nie będę musiała ;)

Tysiolek jak egzamin? :)

Po dzisiejszej nocce mam dość wszystkiego :( Adaś płakał długo długo... No, ale mamy trójeczkę i czwóreczkę, obie górne z lewej strony :)
A dziś przyszły do mnie maści na dziąsełka Baby Orajel i polecam każdej!! Wszystkie dentinoxy itp się chowają!! Kupiłam u babeczki z BB, ogłasza się na wątku Sprzedam, jeśli, któraś będzie chciała, to nie bójcie się, uczciwa babeczka :)
Żel ten kiedyś był w Polsce dostępny, teraz nie ma... Znałam go, bo brat mój używał, bardzo pomagał dziewczynkom... Dziś Adaś w końcu spokojnie zasnął... :) Oby spał do rana!! :)

Idę do S. sie poprzytulać, jutro idzie do pracy, wróci w czwartek o 17 :)
Więc trzeba na zapas się nacieszyć wieczorem!!

Play mój w końcu działa (tfu tfu)!! Ale i tak doczekać się nie mogę stałego łącza :)

Joasia Twój J. się szkolił, a mój S. jutro z tego samego ćwiczenia ma ;D Jadą do jakiejś fabryki... Będzie się działo!! Hihi :) chciałabym tam być .... ;);p

Spokojnej nocy!!

Buziaki dla Maluchów i Mamusiek!!:*:*
 
hej Ho :-)

ja dzisiaj padnięta jestem,
byłam na bezrobociu ale miejsca na dziś sie skończyły i musze w czwartek o 6 juz jechac zeby o 7 sie w kolejke ustawić - maaaasakra !

ide ogladać Nikosia Dyzme po raz piąty ale co tam - zawsze fajny :-)
 
Topoleczka witaj!
Tysiolek, czy tu już przypadkiem w zeszłym tygodniu tego Nikosia nie oglądałaś???
Lecę dalej oglądać Usta Usta, bo reklama się kończy ... chyba...
 
Witajki wszystkim...
czechow rewelcja !!! Uśmiałam się do łez...
Topoleczka witaj w naszym gronie!

Ja tak tylko na chwilke. Podczytuje Was ale nie mam czasu na odpisywanie, wybaczcie. Jak znajdę czas to się rozpisze, żę mnie pogonicie hihi. Tak po krótce teraz to wszyscy zdrowi.

Buziaki papa
 
reklama
hej..jestem przybita strasznie...po raz 3 mala zrobila nam taki numer ze boje sie zasnac....zaczela plakac i sie zaciela...przestala oddychac i zemdlala....stracila przytomnosc....w koncu po dmuchaniu, klepaniu szczypaniu i odwracaniu glowka w dol zaczela oddychac ale zaraz znow zemdlala....po klepnieciu w tylek zaczela oddychac i dlugo plakala a po tym juz wszytsko wrocilo do normy...jakby nigdy nic...niby 5% dzieci tak ma...ale jutro dzwonie do przychodni i ide z nia do lekarza bo przyczyn moze byc kilka...wstep do padaczki, rzadka choroba genetyczna...za malo zelaza ( co by tlumaczylo jej bezgraniczna milosc do szpinaku ostatnimi czasy) albo poprostu tzw terroryzm nieswiadomy do konca....jestem przerazona...po tym wszystkim jak mala zasnela wpadlam w taka histerie ze nei moglam sie uspokoic przez godzine...i zastanawiam sie CO JESZCZE? co chwile cos z ta moja zabka....czuje ze mam depresje..z mezem mi sie sypie nie mam ochoty spotykac sie z ludzmi przez te problemy....boje sie wracac do pracy i zostawic malej w zlobku...wiem jednak ze jesli te ataki to poprostu ataki bezdechu afektywnego spowodowane tym ze cos sie dzieje nie po mysli mojej inteligentnej cory i jesli ja bede panikowac i robic wielkie HALO to bedzie jeszcze gorzej....ale jak mam nie robic halo jak mi dziecko sie biale jak sciana robi nie oddycha i traci przytomnosc?....jezu zastrzelcie mnie....
 
Do góry