reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Czechow... swietne:-DTak nawiasem mówiac nie cierpie shakiry, ale ta piosenka jest super.

Sel... Matko:szok: Musisz to sprawdzic koniecznie, ja bym przyczyny szukała jaknajszybciej! Matko, nawet sobie tego nie wyobrazam. 3maj sie kochana!!!!!!!Pamietaj, ze jestes cudowna matulą dla Ali!
 
reklama
Sel - o kurde. A w jakich sytuacjach to występuje? Może rzeczywiście jest to próba wymuszenia a później nie wie jak się zatrzymać? Żelazo koniecznie sprawdźcie. Nie wiem co jeszcze ci poradzić - koniecznie znajdźcie zaufanego lekarza. A masz jakąś bliską osobę koło siebie, tak by pogadać?
 
Czechow, you can dance. :-D
Sel, koniecznie sprawdz. I nie daj sie zbyc tekstem glupiego GP, ze tak bywa. Wymagaj badan! Ciezko mi uwierzyc, ze dziecko moze swiadomie przestac oddychac, bo chce sterroryzowac swiat. To jest jeszcze malenstwo. Inteligentne, ale malenstwo. Sluchaj, a moze chcialabys sie spotkac ze mna? W tym momencie dzieciaki sa troche chore, ale przyszly tydzien dla mnie jak najbardziej. Serdecznie zapraszam! Pogadamy. Poznamy nasze coreczki.:-)
 
Dzień dobry!!

Czechow filmik super!! :) Milo zobaczyć coś fajnego z rana!! :)

Sel kurcze... Sił dużo Kochana!! Zrób tak jak dziewczyny piszą... Wszystko będzie dobrze!!:*
Ale fajnie, że z Macy się poznacie ;D Super!! Razem będzie raźniej!! :)

To idę się umyć :)

Miłego dnia!!:)
 
Sel to straszne! musisz być dzielna i nie denerwować się dodatkowo przez swoją wyobraźnię.Mam nadzieję ,że powód jest błahy.Oczywiście badania,lekarze,ale tez nie daj się przestraszyć byle komu...wiesz lekarze tez są różni:sorry:Szukaj zaufanego jeśli to możliwe.Musicie się wspierac z mężem w miare możliwości,chociaż wiem ,ze bywa to trudne.Nie łam się.Każda z nas ma dołki,gorsze i lepsze dni.Za jakiś czas to minie i już nie bedziesz się tym martwiła.Teraz wyjaśniajcie i przetrwajcie.Życzę spokojnych dni i nocy:tak:

O a ja mam dziś dwa zdjęcia małego a sygnaturze...hmm...ktoś mi w nocy grzebał w profilu czy jak?...
 
Czechow świetne , przypomina mi się moja chrześniaczka , która jak miała rok tez super tańczyła i miała swoją ulubioną muzykę:-D

Sel trzymaj się kochana, dużo sił!!!!!

A my wczoraj jak wracaliśmy z zakupów też przeżyliśmy szok, bo Z zaczęła tak przerażliwie płakać aż się przestraszyliśmy. Płakała tak 10 minut a potem zasnęła, ale nie na długo. I do tej pory nie wiem dlaczego???

A dzisiaj już wszystko dobrze i śmiga na podłodze:-)

A nocka , pobódka co 2 godziny!!!! Ja juz nie wierze w przespaną nockę:-D

Słysze mama to lece
 
Witam.
sel,ja to bym po pogotowie dzwoniła w takiej sytuacji,i tak zachowaliscie zimną krew.Zróbcie badania .Napewno wszystko bedzie dobrze.Spotkaj sie z macy,to fajna babka,mogę zareczyc:)


Laseczki nie wyrabiam ,ledwo mi kaszel przeszedł to mnie zaczeło wczoraj gardło bolec,nie cghce znów antybiotyków,poradzcie cos na ból gardła.
Oli jak zawsze przesypiał całe nocki ,tak teraz strajkuje i nie spi.Tzn budzi sie co chwila i jęczy padam normalnie
 
hej Dziewczyny :-)
i skończyło sie dobre - Mmiał 4 dni wolne i teraz do soboty w pracy :-)
a dzisiaj na 20.00 idziemy sobie ze znajomymi do kina na ten film o Facebooku jak powstał - kumpela za darmo bilety skąś dostała :-) to nie pogardzimy :-)

a wiecie nad czyms ie zastanawiam, jak rozwiazać sprawe wszystkich świetych - kurcze nie mam nosidła i nie wiem jak na cmentarzach sobie poradze bo bedzie kupa ludzi i z wózkiems ie przepyhac? zabieracie Małe na cmenatrze ?

Sel niezazdroszcze - ja bym chyba zawału dostala ze strachu - kurcze idz do lekarza, może jest jakis powód. ale czytałam w jakiejść ksiązce ze niektóre dzieci tak maja i z czasem to przechodzi ale nie musi to być spowodowane jakąś nieprawidłowością !

Rox jeden wolny dzionek od nauki nie zaszkodzi hihi ;-)

a ja sie biore za robote - póki nie mam swojej pracy to sie zajmie M firmą, tzn musze powyszukiwac w poznaniu adresy osiedli, spółdzielni, biurówców, przygotowac oferte i pobawie sie w przedstawiciela handlowego. jak mam siedzieć bezzynnie w domku to pomoge rozwijac sie M :-) a nóz jakiś kolejny obiekt wpadnie do sprzatania :-)

Sylwia ja zawszena ból garła uzywam tantum verde lub sa takie fajne homeopatyczne tabletki do ssanie - takie małe białe i co 2 godziny jedną sie ssie - mnie to zawsze pomaga ! - jak znajde opakowanie to Ci przesle nazwę :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry