reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Gosia, ja juz po omacku wchodze zaglosowac. :-D
Joasia, zdrowka dla dzieci. Teraz taki kiepski okres i ciagle dzieciaki choruja. U nas bylo to samo. A Oliwka chodzi do przedszkola? A mama to na dluzszy czas do Was zawita? Chyba nie za bardzo sie cieszysz, co?
Sylwia, 8 lat? Kawaler na wydanie sie Tobie szykuje. ;-)
Czechow, u nas w weekend bylo podobnie. Mala przygladala sie sutkom, ale nie miala chyba odwagi pociagnac. Trzymala i piszczala ze szczescia:-D Dzis rano za to badala nos M.. Wkladala palce do srodka. :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja w tą pochmurną pogodę.


Z już drzema, \ja pranie , sprzątanie i kawka.

Wszystkim gratulacje nowych zębisk , u nas narazie cisza...

Wszystkim nauczycielkom:-D spokojnych uczni i zadowolenia z pracy
 
hejka :-)

wczoraj była na spotkaniu z dziewczynami z LO , popiłam soie piwko, zjadłam kolacje ( po której pognałam do kibla z bólem brzucha hahahah ) :-)
dzisiaj póki co sama w domku - M gdzies wybył jak zwykle - a ma niby wolne - babcia na spacerze z Amela a ja czytam książke
coś mnie bierze - katarek dostałam wrryyyy - pewnie Amelisko mnie zaraziło :-D

Gosia głosiki oddane :-)
 
reklama
Hejka

Byłam z rańca na targu i myślałam że mi uszy odpadną tak zimno, a czapka zakopana gdzieś leży.
k teraz drzemie ja sie ogarniam i poźniej ruszamy na jakieś zakupki z M bo ma dziś wolne.

Gratulacje nowych zębolków u nas pustki,
Miłego dzionka
 
Do góry