reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

I ja się witam w ten słoneczny dzionek!!!!!!!!!!!!!
Nareszcie nic nie pada wybieram sie do sklepu na poszukiwanie bucików dal małego.
My już po porannej toalecie (fotki na odpowiednim wątku) teraz kawka i szuuuuuuur na spacer!
A ja lubie jesień jak liście spadają oj dla mnie to piękna pora roku:)
I tak w dobrym nastroju ide pic kawkę:))


Ja też uwielbia jesień ale taką złotą - torchę deszczu, dużo jesiennego słońca i piękne liście i kasztany - a najbardziej lubię jesień w górach - te kolory ach :-)

Ja już po kawie i babeczce.

Mój szkodnik jeszcze śpi więc korzystam ale zaraz się obudzi bo to już 2 h.
 
reklama
Witam

U nas pobudka o 7:-) całą nockę przespał bez mleka tylko 3 razy pićko, tak już by mogło zostać heh.
U mnie też jesień,przepalamy w piecu bo byśmy pomarzli.

Czechow ja też uwielbiam taką jesień, i góry o tej porze jest pięknie.

Miłego dzionka
 
Tak to prawda jesień to piękna pora roku. :)

A my za 10 dni mamy pierwszą rocznicę ślubu, trzeba coś zorganizować , Z podrzucić rodzicom i spędzić mile ten dzień.

Czechow 2 godz???wow , moja spi 30 minut i w tym czasie mało co mogę zrobić
Ale w nocy za to śpią podobnie , Z budzi się co 2 , max 2,5 godziny
 
Kurcze wspułczuje Wam tego nocnego wstawania.Mój łulek jak zaśnie o 20:30 śpi do 7-8.Bez wstawania.Zato rano jak wstaje zastanawiam się w ktorej części łóżeczka go znajdę bo wierci się okropnie.Ale wiecie co zawsze jest przykryty. Może zrobic obrut o 180 stopni ale kołderkę ciągnie za sobą:)
 
Czechow no własnie M załatwia interesy jakiś i nie chce mu na tyłku siedziec - koniec miesiąca był wiec trza porobic rozliczenia, faktury wiec w zasadzie mam co robić w domku ale wiadomo zawsze znajde wymówke zeby odłozyc prace na cieco pózniej ...wole sie ponudzić hihih :-)
jak dlamnie jesień moze być byle by za duzo nie padało :-) aaa i kasztany tez lubie a bedziemy w tym roku z Amelka ludki z kasztanów robic hihih ;-)

Amela spała prawie 2 godz toz to szok ! nie poznaje ! :-D

a my cały czas z m szukamy wakacji - z dnia na dzień ceny spadaja wiec kupimy w sobote i jak dobrze pójdzie to w poniedziałek wylot juuuhu i wkońcu pogrzeje sie na słoneczku.....ale mój odpoczynek bedzie przycmiony tesknota za Amelka - mam nadzieje ze za bardzo po tym tygodniu sie na mnie nie obrazi :-(

e: Nika ty mnie nie denerwuje z tym całonocnym spaniem hehehehe - Amela przez całe 8 miesięcy swojego żywotu przespała tylko jedna noc !!
 
Witam porannie i mdlo niestety.

Juz nie wyrabiam:wściekła/y::wściekła/y: energia mnie opuszcza calkiem przez te mdlosci, na szczescie T sie Oliem opiekuje ale ten tez marudny, pewnie czuje:no:

Ja to juz sie na ten basen wybieram i wybrac sie nie moge, pewnie jak sie lepiej poczuje to podziemy bo jak na razie to a taras mi sie nie chce wyjsc.

sylwia trzymaj sie jakos i nie placz, w weekend juz bedziecie sie widziec a preciez to da Oskara:tak:

Ja dziewczyny juz nie wiem co z tym moim dzieciem sie dzieje, kiedy on zacznie chociazby pelzac jak on teraz na odlodze lezec nawet nie chce:no: czy powinnam do lekarza sie udac?:sorry2:

Milego dnia
 
Ja też uwielbia jesień ale taką złotą - torchę deszczu, dużo jesiennego słońca i piękne liście i kasztany - a najbardziej lubię jesień w górach - te kolory ach :-)

Zapraszam w takim razie do mnie do Norwegii :) Może nie są to najwyższe góry ale juz góry :tak: Póki co jeszcze zielono niektóre liście zaczynają żółknąć ale teraz to juz szybciutko pozmieniaja kolory. Jak juz bedzie tak pieknie jesiennie to wrzuce fotke dla Ciebie.

A teraz witam sie ze Wszystkimi.
Kurcze pogoda jakaś nietaka od wczoraj znowu zaziębiona i z bólem głowy :wściekła/y: Jeden dzien pięknie świeci słonce temp wręcz letnia a drugiego leje tak ze świata niewidać. I tak na okrągło.

No i biegam od wczoraj i tak mam zamiar codziennie wieczorem jak tylko Damian spać pójdzie. Musze troszke kondycji nabrac bo jak przychodze z centrum a jest sporo pod górke i z górki to jęzor ciągnie sie tak za mną ze hej. Niemoze być tak ze babuleńki i dziadunie wchodzą, wjezdzaja rowerami pod górki takie po których ja mam serdecznie dosyć :-)

Nika mój synuś tez wierci sie strasznie ale on zamiast kołderki czy kocyka zabiera zawsze ze sobą podusię. Nawet jak go wyciągam z łóżeczka on w łapkach trzyma poduszkę :-D:-D A i budzie się raz tylko w nocy. Oby juz tak pozostało.

Roxenn jak dobrze pamiętam chodzis z2 razy w tyg na basen z Boo :-) Na ile chodzisz?? Godzinka dwie?? I jak długo Maluszek przebywa w wodzie??

Jola24 oby mdłości szybko przeszły
Malwina18 My z m tez mamy 12 września 1 rocznice ślubu. Tyle ze ja niemam komu podżucić tutaj Damiana :-) Ale i tak miło będzie w trójkę.

Póki synuś śpi idę przyszykować wszystko do obiadku. Pozdrowionka dla wszystkich
 
Tak to prawda jesień to piękna pora roku. :)

A my za 10 dni mamy pierwszą rocznicę ślubu, trzeba coś zorganizować , Z podrzucić rodzicom i spędzić mile ten dzień.

Czechow 2 godz???wow , moja spi 30 minut i w tym czasie mało co mogę zrobić
Ale w nocy za to śpią podobnie , Z budzi się co 2 , max 2,5 godziny

Zdarza jej się spać w dzień po 2 godziny czasami mniej czasami więcej - 30 minut to rzadkość --- chyba mi rekompensuje w ten sposób nocki :-)

Za wczasu ale mogę zapomnieć - miłej i udanej rocznicy :-)

Kurcze wspułczuje Wam tego nocnego wstawania.Mój łulek jak zaśnie o 20:30 śpi do 7-8.Bez wstawania.Zato rano jak wstaje zastanawiam się w ktorej części łóżeczka go znajdę bo wierci się okropnie.Ale wiecie co zawsze jest przykryty. Może zrobic obrut o 180 stopni ale kołderkę ciągnie za sobą:)

Masz fajnie - dąże do tego celu ale na razie nie widzę światełka w tunelu.

Czechow no własnie M załatwia interesy jakiś i nie chce mu na tyłku siedziec - koniec miesiąca był wiec trza porobic rozliczenia, faktury wiec w zasadzie mam co robić w domku ale wiadomo zawsze znajde wymówke zeby odłozyc prace na cieco pózniej ...wole sie ponudzić hihih :-)
jak dlamnie jesień moze być byle by za duzo nie padało :-) aaa i kasztany tez lubie a bedziemy w tym roku z Amelka ludki z kasztanów robic hihih ;-)

Amela spała prawie 2 godz toz to szok ! nie poznaje ! :-D

a my cały czas z m szukamy wakacji - z dnia na dzień ceny spadaja wiec kupimy w sobote i jak dobrze pójdzie to w poniedziałek wylot juuuhu i wkońcu pogrzeje sie na słoneczku.....ale mój odpoczynek bedzie przycmiony tesknota za Amelka - mam nadzieje ze za bardzo po tym tygodniu sie na mnie nie obrazi :-(

e: Nika ty mnie nie denerwuje z tym całonocnym spaniem hehehehe - Amela przez całe 8 miesięcy swojego żywotu przespała tylko jedna noc !!

Będzie dobrze - odpoczniesz sobie, opalisz. A Amelę przyzwyczajaj do spędzania czasu z osobą z którą zostawisz i będzie dobrze.

Witam porannie i mdlo niestety.

Juz nie wyrabiam:wściekła/y::wściekła/y: energia mnie opuszcza calkiem przez te mdlosci, na szczescie T sie Oliem opiekuje ale ten tez marudny, pewnie czuje:no:

Ja to juz sie na ten basen wybieram i wybrac sie nie moge, pewnie jak sie lepiej poczuje to podziemy bo jak na razie to a taras mi sie nie chce wyjsc.

sylwia trzymaj sie jakos i nie placz, w weekend juz bedziecie sie widziec a preciez to da Oskara:tak:

Ja dziewczyny juz nie wiem co z tym moim dzieciem sie dzieje, kiedy on zacznie chociazby pelzac jak on teraz na odlodze lezec nawet nie chce:no: czy powinnam do lekarza sie udac?:sorry2:

Milego dnia

Witaj,

Przykro mi że mdłości jeszcze cię nie opuściły - mam nadzieję że to lada moment.

A z pełzaniem, poruszaniem się daj mu jeszcze trochę czasu, może poćwiczcie coś w domku? Uwierz mi jeszcze zatęsknisz za niemobilnym dzieckiem ja mam cyrk w domu, na chwilę spuszcze z oka a ona już się gdzieś wspina.

Zapraszam w takim razie do mnie do Norwegii :) Może nie są to najwyższe góry ale juz góry :tak: Póki co jeszcze zielono niektóre liście zaczynają żółknąć ale teraz to juz szybciutko pozmieniaja kolory. Jak juz bedzie tak pieknie jesiennie to wrzuce fotke dla Ciebie.

A teraz witam sie ze Wszystkimi.
Kurcze pogoda jakaś nietaka od wczoraj znowu zaziębiona i z bólem głowy :wściekła/y: Jeden dzien pięknie świeci słonce temp wręcz letnia a drugiego leje tak ze świata niewidać. I tak na okrągło.

No i biegam od wczoraj i tak mam zamiar codziennie wieczorem jak tylko Damian spać pójdzie. Musze troszke kondycji nabrac bo jak przychodze z centrum a jest sporo pod górke i z górki to jęzor ciągnie sie tak za mną ze hej. Niemoze być tak ze babuleńki i dziadunie wchodzą, wjezdzaja rowerami pod górki takie po których ja mam serdecznie dosyć :-)

Nika mój synuś tez wierci sie strasznie ale on zamiast kołderki czy kocyka zabiera zawsze ze sobą podusię. Nawet jak go wyciągam z łóżeczka on w łapkach trzyma poduszkę :-D:-D A i budzie się raz tylko w nocy. Oby juz tak pozostało.

Roxenn jak dobrze pamiętam chodzis z2 razy w tyg na basen z Boo :-) Na ile chodzisz?? Godzinka dwie?? I jak długo Maluszek przebywa w wodzie??

Jola24 oby mdłości szybko przeszły
Malwina18 My z m tez mamy 12 września 1 rocznice ślubu. Tyle ze ja niemam komu podżucić tutaj Damiana :-) Ale i tak miło będzie w trójkę.

Póki synuś śpi idę przyszykować wszystko do obiadku. Pozdrowionka dla wszystkich

2 lata temu pojechaliśmy do Szwecji, piękny kraj na Norwegię nie starczyło nam czasu ale bardzo chciałabym zobaczyć. :-)
 
Cholera jasna!!!!!!!!!!!!!!!!

To już drugi ząb jakistraciłam po porodzie,

Jeden jest usunięty a przed chwilą złamał się drugi dwójka i prawie go zjadłam :wściekła/y:

Powiem Z zeby oddała mi swoje. Zawsze coś , a ja tak kocham dentyste:crazy::angry:
 
reklama
Przeszłam ja dziś pół Pruszkowa za butami dla małego.
Nogi mi w d.......wchodzą.Znalazłam takie małe tylko w dwuch sklepach.
Jeden to Bartek .Słuchajcie jaka jazda.
Mój Nikodem na nogi wysokie w podbiciu i ciężko mu jest strasznie dostac buty.Jedna para 19 była w tym sklepie która na niego pasowały.Ale jak zobaczyłam cene to mi oczy na wieszch wyszły 145 zł.Ja mówie nie dziekuje troche zadrogie.A ta baba mi na to no tak tylko tu jest wkładka specjalna ortopedyczna.Ja że ok ale moje dziecko nie chodzi i watpie żeby to szybko nastapiło.A żal mi jest teraz 145 zł na buty na 3 miesiace do leżenia w wózku.A ona że jak kupie 2 rozmiary większe to na wiosne będe miała.Ja że jak kupie 5 rozmiarów większe to jeszcze jesień opędzluje.I tu się chyba na mnie pani obraziła bo poszła do innych klientów:)

Ale butki kupiłam fajne za 16 zł w Boti.
 
Do góry