reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Aga gratulacje:-)
Patrysia..nie namawiaj,nie namawiaj....;-) a tak powaznie...ten strach jest tak gleboko we mnie,ze nie wiem czy kiedys mnie opusci...porod to dla mnie wiekszy koszmar niz pajak...a pajakow to ja sie naprrrrrawde bardzo boje:-D
 
reklama
agbar77najlepszego dla Alexa Paulinaa 100latek dla Adasia
Agbar,Tysiolek,Paulinaa,aga23 Dziękuje serdecznie za zyczonka dla Natalki
jola24 dopiero wczoraj dojrzałam twoj suwaczek ze jestes znowu w Błogosławionym stanie,podziwiam gratuluje i niezazdroszcze;-))))) kurcze moje dzieci maja 7 miesiecy cora a syn 4lata i 2 miesiace roznica miedzy nimi 3,5 roku a czasem poprostu wymiękam i brakuje mi sił,choc to daleko to zycze pomyslnego rozwiązania i duuuuuuuzzzooooooooooo zdrówka dla ciebie i okruszka podczas tych brzuszkowych miesiecy no i pozniej tez....
 
agbar77najlepszego dla Alexa Paulinaa 100latek dla Adasia
Agbar,Tysiolek,Paulinaa,aga23 Dziękuje serdecznie za zyczonka dla Natalki
jola24 dopiero wczoraj dojrzałam twoj suwaczek ze jestes znowu w Błogosławionym stanie,podziwiam gratuluje i niezazdroszcze;-))))) kurcze moje dzieci maja 7 miesiecy cora a syn 4lata i 2 miesiace roznica miedzy nimi 3,5 roku a czasem poprostu wymiękam i brakuje mi sił,choc to daleko to zycze pomyslnego rozwiązania i duuuuuuuzzzooooooooooo zdrówka dla ciebie i okruszka podczas tych brzuszkowych miesiecy no i pozniej tez....
ja tez złożyłam życznia wszystkim dzidziolkom które obchodzą miesięcznice:dry::-p;-):rofl2:

TAAAAA RRRRRRAAAAAAAAAAAAAA:happy::happy::happy::happy::happy::happy:

znalazłam własnie zębusia :-D:-D:-D
No musiałam sie Wam pochwalic :-D
GRATULUJE:-Da moje dziecie chyba nie wychoduje tego zębola:-D
 
Witam

U nas nocka w miarę, jak zasypia o 20 20.30 to śpi do 6 a jak się budzi czasami na mleko o 3 to zdarzy mu się do 7 pospać, śpi w łóżeczku ale ok 5 jak zaczyna się wiercić to biorę go do nas.

My dziś od 9 do 11 na dworku teraz K ma drugą drzemkę, a ja trochę ogarnęłam chatkę, obiad wczorajszy więc nic już dziś nie robię. A ....zapomniałam, że fura prasowania na mnie czeka......niech czeka hihihi

Tysiolek to kiedy śmigcie na wczasy??

Najlepszego dla 7miesięczniaków:)

Miłego dnia
 
dziekujemy za zyczonka!!!!!
Dziewczyny robiłyscie moze same dzieciolkom deserki z owoców?bo mojej niuni tarte surowe owoce nie smakuja zastanawiam sie czy je gotowac czy jak?????podopowie ktos??????PLIS;-)))
 
Agbar, ja się Tobie nie dziwię. Poród miałaś straszny. Ja końcówkę swojego też nie wspominam dobrze, a to nie trwało nie wiadomo jak długo. Przyznam, że jak widzę kobiety w ciąży, to czuję lęk. Ale jak patrzę na malutką, to nie żałuję ani chwili. Patrysia ma rację. CC jest dobrym rozwiązaniem. Kaję szczerze podziwiam, że po tylu latach i takich przeżyciach zdecydowała się na bobasa.
 
reklama
Agbar, ja się Tobie nie dziwię. Poród miałaś straszny. Ja końcówkę swojego też nie wspominam dobrze, a to nie trwało nie wiadomo jak długo. Przyznam, że jak widzę kobiety w ciąży, to czuję lęk. Ale jak patrzę na malutką, to nie żałuję ani chwili. Patrysia ma rację. CC jest dobrym rozwiązaniem. Kaję szczerze podziwiam, że po tylu latach i takich przeżyciach zdecydowała się na bobasa.

Moze ja tez po latach..wielu latach;-) sie zdecyduje a wtedy tez TYLKO CC i to sporo przed terminem na wszelki wypadek;-)
Ja tez jak patrze na Alexa to...no..slow mi brak...nie zaluje na pewno....ale gdybym mogla cofnelabym czas i zdecydowala sie CC.Ale koniec o moich przezyciach:-)
 
Do góry