reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

jak pieknie i słonecznie dzis, MOJA NATALIA KONCZY DZIS 7 MIESIECY!jak ten czas leci....
agbar czytalam wczoraj relacje z twojego porodu uwierz ,-plakalam iglos mi sie łamał,moj porób był podobny albo bardziej wiele tak samo odczuwalam....naprawde miałas bardzo cieżko,mam nadzieje ze doszlas do siebie i cieszysz sie swoim synkiem ...pozdrawiam
 
reklama
jak pieknie i słonecznie dzis, MOJA NATALIA KONCZY DZIS 7 MIESIECY!jak ten czas leci....
agbar czytalam wczoraj relacje z twojego porodu uwierz ,-plakalam iglos mi sie łamał,moj porób był podobny albo bardziej wiele tak samo odczuwalam....naprawde miałas bardzo cieżko,mam nadzieje ze doszlas do siebie i cieszysz sie swoim synkiem ...pozdrawiam

Anusia najlepszego dla Natalki.Alex wczoraj skonczyl 7 miesiecy...ale ten czas pedzi....
A co do porodu....dojsc do siebie doszlam ale powiem szczerze,nie zapomnialam,ciagle mam koszmary i jak nie daj boze sobie przypomne albo ktos zapyta to mam lzy w oczach...Dla mnie najwiekszym horrorem bylaby teraz kolejna ciaza....Dlatego powiedzielismy sobie z mezem,ze kolejne dziecko raczej nie wchodzi w gre.On to tez bardzo przezyl....Dziekuje Ci za dobre slowo:-)
 
hej Kobitki :-)

ja już po porannej kawusi , Amela ucina sobie drzemusie :-) wogóle dzisiaj sie wyspałam - bo Alema obudziłą sie o 8, potem moja mama wzięła ją na dół a ja spałam jeszcze do 9.30 ahhh ahhhh , ale wsumie zeby odespac te 7 miesiecy musiała bym z łózka nie wychodzić 24 h :-) już sobie obiecałam ze jak pojedziemy bez Ameli do Turcji to jeden cały dzień nie wychodze z łózka i basta hihih !

wczoraj wieczorem byłam na starym rynku z kumpelami z LO na piwku - fajnie się pogadało :-) takie wypady czasem się przydają :-)

Anusia sto latek dla Natalki !

SercaDwa to sobiepospałaś - zazdraszczam ! moja nadal z 3 razy sie budzi w nocy hihihi jużmam podejrzenia ze ona poprostu tak jak ja potrzebuje mało snu - mi np w dzień potrzeba 15 min i jestem zregenerowana - a Amela 30 min wiec nei wiele wiece hahaha :-)
a co do spania w łózeczku to Amela tez sie kreci i obija o szczebelki ale takie uroki wiec nie biore jej do siebie z tego tytułu:-)
i mam nadzieje ze kupki wkońcu się unormują :-)

agbar też najlepsze zaległe życzonka dla Alexa :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam Kochane
Nic mi sie dzis nie chce normalnie Mega Leń!;/
Musze później wyskoczyc na pocztę wysłać Ciuszki Adasia bom sprzedala.

Sto lat dla Natalki:)

i My dziś kończymy 7 miesięcy :0)
 
Witam sie z kawusia w ręku :)

Choroby ciąg dalszy i zamiast byc lepiej jest gorzej :no::no:
Damian spi. Nocka przebiegła całkiem całkiem tylko 2 razy maleńki płacz i 1 karmienie. Ale musiał spac ze mną a tata w drugim pokoju :-D:-D:-D Wiercił sie bardzo w nocy a wiecie gdzie go rano znalazłam?? W nogach :szok::szok::szok:
A jesli chodzi o spanie w łózeczku to budzi sie zawsze w poprzek łóżeczka z nogami na łóżeczku. Wiecie o co chodzi nie ?? Fajnie :-D

Anusia8309, Paulina sto lat dla Waszych pociech :)
agbar spóznione ale szczere zyczonka dla Alexa
 
Witajcie dziewczynki

Po pierwsze Sto lat dla Natalki i Adasia.
Agbar ty mnie nie strasz tym porodem.

Współczuje wam tych nocnych pobudek. Olek na szczescie juz od kilku miesiecy spi od 19,20 do 7.30,8 n szczescie bo teraz bym chyba na rzesach chodzila, i tak chodze:tak:
 
Witajcie dziewczynki

Po pierwsze Sto lat dla Natalki i Adasia.
Agbar ty mnie nie strasz tym porodem.

Współczuje wam tych nocnych pobudek. Olek na szczescie juz od kilku miesiecy spi od 19,20 do 7.30,8 n szczescie bo teraz bym chyba na rzesach chodzila, i tak chodze:tak:

Jola kurde nie chcialam cie straszyc...no co ja poradze ze nie jest to moje najpiekniejsze wspomnienie...:-)
Alex tez juz od dawna spi cale noce.Najczesciej od 19.30-20.00 do 6.30-7.00...ale ja i tak w nocy do niego latam....minimum raz sie zrywam i lece sprawdzac czy wszystko ok;-)
 
WITAM:-)

No i ja się ciesze ze na razie nie pracuje ale wiecie co hmm jak ze szwagierką nie wypali to pomyślałam sobie z M że może znajdziemy mi prace ale na zmiany czyli raz od rana do południa a raz od południa do rana i w tym czasie co ja bym pracowała M by się dzieciaczkami by zajmował a potem ja przychodze z pracy i M idzie do pracy a ja z dzieciaczkami(M pracuje u siebie na podwórku dlatego mozemy sobie na takie plany pozwolić)a weekendy wolne dla naszej czwóreczki:happy:

AGBAR fakt poród miałaś koszmar ale wiesz co hmm jak ma się takie porody to drugi poród może być to CC(tak jak KAJA KLARA)i wtedy nie meczycie się a drugie malenstwo w domku uwierz będzie lepiej niż jedno maleństwo...:tak:


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA DZIDZIOLKÓW!!!
 
dzien dobry wszystkim!
Najslodsze zyczenia dla wszystkich obchodzacych swoje swieta! I moja maluda dzis konczy 7 miechow i nie chce mi sie wierzyc ze juz taka duza jest! Pogoda u nas pod psem wiec pewnei kolejny dzien spedzimy w domku na szczescie wczoraj bylo troche ladniej to posiedzialysmy na ogrodku i poszlysmy na spacerek. Ide zrobic sobie kawke i wziasc sie za sprzatanie tego bajzlu w mieszkaniu :p
Milego dnia :*
 
reklama
Do góry