reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witam dzisiaj pierwsza

Ale pustki od rana, 10 godzina a wy co ???:-)

Nocka do bani , nie mam juz siłów, ale co tam, teraz odypia a mamuska co :-D

Pogoda tez do d.... i humor

Ahh
 
Witam sie jako druga dziś .
Toż to szogggg gdzie wszystkie???? Chyba słoneczko świeci w PL i wszystkie na spacerach.
Przed chwilą przebrałam Damiana a on co na to??? Kupajkę zapodaje calusieńki czerwony tak mu ciezko idzie :sorry:

Pogoda sie u nas robi nie teges od niedzieli popaduje jak niepada w ciągu dnia z godzinę to jest gicior i tylko wtedy na ekspresowy spacer. No ale taka uroda Norwegii na jesieni tylko bedzie deszcz i gdzie ja na spacer wyjde??? Ale jakby co to w gumaczki sie juz zaopatrzyłam a wózek małego w 2 folie anty deszczowe :-D:-D

Nie no kurcze musze iść przebrać ta wielką sprawe w pampersie :no::no::no:
 
Witam się i ja!!!
Malwina Ty się ewidentnie nudzisz, chcesz podrzucę Ci pranie :)
a mnie nie znajdziesz :p
Miłego dnia!!!
 
Witam i ja... deszczowo dziś... ale lekko odświętnie... Zaprzysiężenie Prezydenta obejrzałam właśnie.
Malwina - ja siem bojem też, bo mam ostatnio jakąs manię prześladowczą :baffled:
mamo z milton - fajnie, że odkryłaś, że mamy też inne tematy; witaj zatem :tak:
macy - porządeczki porobiłaś wczoraj, słusznie
aga23 - pociesz się, że w PL też pada

Wczoraj upolowałam krzesełko do karmienia, w końcu... choc nie takie jak chcialam ale juz sie zdecydować nie mogłam. Chciałam drewniane a potem nie umiałam podjąc decyzji, w koncu kupiłam 4BABY, obnizane do dołu bo mi zależy, my jakoś w parterze funkcjonujemy. Mam nadzieje, że powoli powracający apetyt Tymka w nowym krzeselku się rozwinie jeszcze ;-)

Miłego dnia kobietki :-)
 
reklama
juz sie mnie nie czepiajcie, bom nie wyspana i głupoty w głowie:-)

Mam co robić kolezanki , pilnowac moje dziecie ktore jest zywiołkiem
 
Do góry