reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam
Dziękujemy za życzenia

U nas deszczowo i zimno 15 st:wściekła/y: typowe polskie lato... Nici ze spaceru.

aga wytrwałości z gościną;-)
Malwina zdrówka dla Zuzi

Miłego dnia
 
reklama
dziendobry!
najlepsze zyczenia dla wszystkich solenizantow i solenizantek!
Moja mala wczoraj dostala krzeselko do karmienia i mate z puzli...juz zdazyla powydlubywac cyferki i sie cieszy...strasznie jej sie podoba ta mata...gada do niej jak najeta i puka w nia czym sie da :) ubaw po pachy.
 
cześć i czołem ;)
my po chrzcinach ale miałam stresa jak ksiądz kazał podejść do ołtarza:szok:
ale już po i jestem happy
moje dzieciątko było grzeczne 3/4 mszy a poźniej zaczęła marudzić bo była śpiąca bidulka akurat trafiliśmy na święcenie samochodów bo było Krzysztofa (naj naj dla wszystkich) to mój chłop się cieszy, że nie dość, że córcie poświęcili to jeszcze mu samochód:-D w najważniejszym momencie spała jak zabita nawet lanie wodą jej nie zbudziło:tak:

ja dzisiaj wzięłam urlop co by trochę chałupę ogarnąć;-) no i właśnie widać jak latam ze ścierą no nie:tak:

na razie pa
 
HEJA:-)
cześć i czołem ;)
my po chrzcinach ale miałam stresa jak ksiądz kazał podejść do ołtarza:szok:
ale już po i jestem happy
moje dzieciątko było grzeczne 3/4 mszy a poźniej zaczęła marudzić bo była śpiąca bidulka akurat trafiliśmy na święcenie samochodów bo było Krzysztofa (naj naj dla wszystkich) to mój chłop się cieszy, że nie dość, że córcie poświęcili to jeszcze mu samochód:-D w najważniejszym momencie spała jak zabita nawet lanie wodą jej nie zbudziło:tak:

ja dzisiaj wzięłam urlop co by trochę chałupę ogarnąć;-) no i właśnie widać jak latam ze ścierą no nie:tak:

na razie pa
super że chrzest udany:-)miłego urlopowania :-)

dziendobry!
najlepsze zyczenia dla wszystkich solenizantow i solenizantek!
Moja mala wczoraj dostala krzeselko do karmienia i mate z puzli...juz zdazyla powydlubywac cyferki i sie cieszy...strasznie jej sie podoba ta mata...gada do niej jak najeta i puka w nia czym sie da :) ubaw po pachy.
hehe super że tak zadowolona:-)

Witam
Dziękujemy za życzenia

U nas deszczowo i zimno 15 st:wściekła/y: typowe polskie lato... Nici ze spaceru.

aga wytrwałości z gościną;-)
Malwina zdrówka dla Zuzi

Miłego dnia
no nie co za pogoda jak nie upał to zimnota:dry:

Witam

Bećka najlepsze zyczonka dla Krzysia

A my zmykamy dzisiaj do lekarza, bo katar utrzymuje się juz od paru dni i chce spradzic czy wszystko ok. Kiepskiej nocki ciąg dalszy...

A my podczas weekendu leniuchowalismy:-)
zdrówka:tak:

heeeej hooo :-)

uuuf ale jestem padnieta cały dzien w rojazdach - od rana na zakupach Amelkowych, potem obiad u teściów, potem działka i gril u rodzinki Michała a jak wrócilismy koło 18 to tylko Amelke dałam babci do uspania i myk na Stary Rynek do Poznania na kawusie ze znajomymi i tak cała niedziela mineła - padam ! ale uwielbiam takie dni aktywne !

Miłej nocy kochane ja udaje sie wkoncu na spoczynek :-)
ja też lubie taką aktywności i odziwo pomimo zmęczenia i tak bym wyszła hahah a tak to doopki podniesć sie nie chce:-p
 
Witajcie :)

Nocka kompletnie nieprzespana Damian nieprzespał w nocy ani minutki :szok::szok::szok:
Teraz widze ze oczęta zaczyna trzeć moze uśnie :confused::confused: Chyba ząbki idą bo co by to innego było ?? Niby oczka miał w nocy zamknięte ale przewalał sie z jednej strony na drugą , marudził i momentami strasznie krzyczał. Dostał dawkę Nurofenu tak zapobiegawczo i się uspokoił. Zaczął sie bawić ale ze snu nici.

Dziś pewnie zostanę ciocią :happy2::happy2::happy2::happy2::biggrin2::biggrin2: Mojej siostrze o 2.30 w nocy odeszły wody ale do tej pory nic specjalnego się niewydarzyło. No moze tylko to ze szwagier zdążył 2 razy zemdleć :-D:-):-D:-D:-D Hehehe a taki niby z niego twardziel i odważniak o biegunce i wymiotach juz niewspomne :-D:-D:-D:-D myslałam ze się posiusiam jak siostra zadzwoniła i powiedziała o tym.

Nadineczka super ze chrzest udany ja tez mialam stresa rece i nogi to jak z waty miałam dobrze ze chrzesni do chrztu czymali Damiana bo mi pewnie wleciałby do
chrzcielnicy :tak:;-):-)

Malwina zdrówka duzo dla dzidzi :)
Tysiolek zazdroszcze tych spotkan ze znajomymi. Ja miałam super 4 kumpele tutaj w rodzinnej miejscowosci i cała 4 w tym roku za granica siedzi :-(

Synus zasnoł to i ja lece skorzystac chociarz z poł godzinki musze sie zdrzemnac. papatki :-D
 
AGA wiem też ze jak dzieciątko jest zbyt mocno zmęczone to też cieżko ze snem...kurcze nie wiem co doradzic bo żeby dziecko nie spało całej nocy tylko drzemało...cieżka sprawa może faktycznie ząbki:sorry2:super zostaniesz ciocią:-)hehe bo faceci tak na parwde to miękkie kluchy haha:-D
 
Hej

My po lekarzu, naszczescie osuchowo czysto.
pan dokrore powiedział ze katar moze byc na zabki.

a tak wogole to nie chce mie sie nic kompletnie :no:
 
reklama
hej :)
nam lekarka też powiedziała że jak idą ząbki to może pojawić się katarek i lekki kaszelek, ale tak naprawdę to nie jest katar i kaszel tylko zwiększona ilość wydzieliny czy coś takiego
Malwina, zdrówka dla Zuzi
Tysiolek, ja też zazdroszczę spotkać ze znajomymi :) Ja też muszę gdzieś się wyrwać bo niedługo zwariuję sama w domu
jola.24, jak wizyta u fryzjera?
Bećka, spóźnione życzenia dla Krzysia (ale szczere :))
Nadia, super że chrzciny się udały :) Powiem ja Ci że też się denerwowałam jak podchodziliśmy do ołtarza, zupełnie nie wiem czemu
 
Ostatnia edycja:
Do góry