reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Już nie wiem czy się witałam czy nie, więc się witam.... Na pewno podczytywałam dziś ale chyba nie zdążyłam nic skrobnąć...
Tysi witaj!!!! dobrze, że choć kilka dni udanych, trza się cieszyć i wklej nam foty!!!!!!!!!!

To trzymajcie za nas wyjazd kciuki- bo w górach deszcz i wichury to też syf...
 
reklama
Witam :tak:

Roxeen coś suwaczek Ci nawala :tak:

U na wczoraj lało i lało co nieco pozalewało dziś podobnie i raczej też padać bedzie a mój ma wolne i chcieliśmy nad jeziorko jechać a tu jak na złość jak on w pracy to upały i się kiszę w domu lub przed blokiem :baffled:
 
Witam i ja

Wczoraj padało , dzisiaj bedzie padało, ale ja się ciesze bo sie przyjemnie w domu zrobiło:)
Zuzia jest po prostu okropna i nocki rowniez , mam nadzieje ze przez ząbkowanie.
I dzisiaj bede spała z nią, bo juz nie daje rady....

A wczoraj bylismy w Auchan i kupilismy Zuzi pamiętnik niemowlaka z piosenkami , rymowankami i miejscem na zdjecie z róznych okresów zycia. Trochę pozno ale wczeniej nie trawilismy czegoś tak fajnego

A dzisiaj zostaje nam oglądanie Kubicy
 
Witam
U nas też chłodno, fajne te ochłodzenie ale już starczy bo jak tu na spacer iść jak leje:dry:.

A my mamy dziś święto Krzyś kończy 6 mcy i ma imieninki:-), a.. i jest u mnie mój Tata on ma dziś urodziny więc mamy co świętować:rofl2:

Udanej niedzieli, i oby pogoda się poprawiła;-)

Tysiolek witaj, szkoda, że ta pogoda nie dopisała, ale troszkę słońca łykneliście;-)
 
Witam :)

W końcu w domu :-) Tydzien u teściów jak najbardziej nalezał do udanych tyle ze bardzo gorąco :tak: A teraz takie fajne ochłodzenie az miło :-) Damian przynajmniej dobrze sie czuje w takiej temp.

A w piątek czeka nas kolejna długa podróz do domciu do Norwegii mam tylko nadzieje ze niebedzie upałów:no: No i najwazniejsze bedze z Wami na codzien a nie tak jak teraz po tygodniowych nieobecnosciach.

becka84 najlepszego dla Krzysia

Piekę dzis kokosanki :happy2: juz pacjnie w domciu wiec lecę je wyciągnąc i na kawusie. Miłej niedzieli zyczę.
 
WITAM:-)
Witam
U nas też chłodno, fajne te ochłodzenie ale już starczy bo jak tu na spacer iść jak leje:dry:.

A my mamy dziś święto Krzyś kończy 6 mcy i ma imieninki:-), a.. i jest u mnie mój Tata on ma dziś urodziny więc mamy co świętować:rofl2:

Udanej niedzieli, i oby pogoda się poprawiła;-)

Tysiolek witaj, szkoda, że ta pogoda nie dopisała, ale troszkę słońca łykneliście;-)
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:-)

heeeej wszystkim :-)

ja już niestety po wakacjach :-(
w środe pogoda super, czwartek super, wczoraj juz troszke gorzej ale jeszcze pogoda na spacer z Amelką dało rade ale dzisiaj rano jak wstaliśmyu to wichury, deszcze tragedia wiec pakowanko i do chaty niestety :-( sprawdzilismy pogode ze taki syf nad morzem ma być do środy wiec nie było na co czekać :-( szkoda bo Ameli bardzo podobało się na plaży :-)

odbijemy sobie z M we wrzesniu - mam nadzieje ze w Turci nie bedzie zzadnych niespodzianek pogodowych - tego nie lubie w Polsce ze jedzie sie na wczasy i może padac mimo ze miało byc upalnie - strata siana i czasu :-(
witaj po urlopiku:-)czekam na foty:-)
 
heeeej hooo :-)

uuuf ale jestem padnieta cały dzien w rojazdach - od rana na zakupach Amelkowych, potem obiad u teściów, potem działka i gril u rodzinki Michała a jak wrócilismy koło 18 to tylko Amelke dałam babci do uspania i myk na Stary Rynek do Poznania na kawusie ze znajomymi i tak cała niedziela mineła - padam ! ale uwielbiam takie dni aktywne !

Miłej nocy kochane ja udaje sie wkoncu na spoczynek :-)
 
Bećka: najlepszego dla Krzysia!
Tysiolek: to kurcze pech z tą pogodą, ale sobie odbijecie we wrześniu na wakacjach z pogodą gwarantowana hehe
Ehh ja też dziś padnięta - a i cięzki tydzień się szykuję, bo mamy 3 wizyty znajomych w tym tygodniu - normalnie w każdy wolny wieczor mojego M. Się nazbierały zaległości i teraz będziemy miec dom otwarty normalnie;))
ja tez uciekam spać - dobrej nocki!
 
reklama
Witam

Bećka najlepsze zyczonka dla Krzysia

A my zmykamy dzisiaj do lekarza, bo katar utrzymuje się juz od paru dni i chce spradzic czy wszystko ok. Kiepskiej nocki ciąg dalszy...

A my podczas weekendu leniuchowalismy:-)
 
Do góry