reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

O wy wstrętne leniuszki:-) Tyle napisałyście:-) trzeba łazikować a nie siedziować na forumach. Ja łazikowałam i se palca urwałam:tak: Teraz :eek: hmmm . Mózgu pracuj.:wściekła/y: A już wiem Roxeen dziadzia nam tyż przywiózł chodziaż made in china ( kogo jak kogo ale jego stać) i bach ją do tego chodzika bo on musi mieć pikczera do chwalenia:-) Ja mu że ona nie siedzi a on jak nie siedzi jak siedzi :-( łapy mniem odpadły. Ta mała mniem dzisiaj takie harakiri zrobiła że klepiem i nie wiem co:eek::cool: Miałam odpisać tu tam ale moja memori padła:tak:
 
reklama
Morka co zrobiłaś z palcem? urwałaś? a głowy to czasem nie urwałaś? ależ jestem dowciapna no nie :-D

i znowu temp od 17 godziny tak samo jak wczoraj dzisiaj doszło do 38,7 i była trochę apatyczna i nie wytrzymałam zapodałam czopka wiem, że źle ale się kurcze bałam:-( i dlej się boję ładnie spadła i teraz lula nie wiem co będzie w nocy ehhh jej pierwsze "lekarstwo" zła jestem, że tak wyszło.
 
Nadineczka, ja bym poszła do lekarza, niech obejrzy małą. A Ty będziesz spokojniejsza.
Dowiesz się, co jej jest, a potem sama zadecydujesz, czy chcesz dawać jej jakieś leki, czy poczekasz, aż organizm to zwalczy (jeśli to nie będzie nic poważnego).
 
Nadineczka idź do doktora. Takie moje zdanie:tak: Gorączkowo się organizma przece obrania i sama nie wiesz przed czym:tak: Domyślanie że to to czy tamto to tylko ci nerwów narobi:tak:
Mój mały paluszek u nogi jest taki podkręcony pod stopę i jak stąpam to na niego wchodzę ale jeszcze się nigdy nie urwał a teraz troszku tak. Jedyne z czym Bunia jest do mnie podobna to z tym paluszkiem ma identyczny:-)i prawie bez paznokietka.
 
Nadineczka, a może to jest trzydniówka? Trzy dni wysokiej gorączki, potem wysypka. Też jestem zdania, żeby lekarz obejrzał.
 
Witam po długiej przerwie,mam nadzieję że kojarzycie mnie jeszcze.?
Boże jak mi Was brakowało !!! pewnie sporo przegapiłam, niestety nie miałam netu a tyle naprodukowałyście że nie dam rady nadrobić ale już jestem i mam zamiar się udzielać,tylko znając moje możliwości to znowu będą to nocna napady na BB.

U nas po staremu Antek rośnie ja siedzę z nim w domu a Z na nas pracuję.:-D
Zaczęłam małemu rozszerzać dietę ale nic mu nie podchodzi,tak więc pluje kaszką marchewką,jabłuszkiem,soczku też nie chce bo on butelki nie tknie,no to mi się agent trafił nie?
Proszę o streszczenie najważniejszych info ;-)będę dźwięczna:-)
 
witam się porannie, u nas znowu wczesna pobudka i cos noc niespokojna, myślę, że to wszystko przez zęby
muszę iść do tego mojego kochanego szkraba bo marudzi, życzę sobie duo cierpliwości na ten dzisiejszy dzień
A Wam miłego dnia :)
 
Witam wszystkie mamy
my dzisiaj nocke przespalysmyz dwoma pobudkami o 2 na cyca
a o 4 h na smoka-ciezko bylo bo chciala A cyca ale sie uparlam ze nie no i jak zasnela to spala do 7

milego dnia:-)
 
reklama
Dzień dobry :-)
My noc grzeczniutka, jak zawsze, od 19.00 do 7.30 :tak: Tzn. do jakiejś 6.oo, ale u nas instytucja smoka działa, dostanie go i zdrzemnie się jeszcze :-)
 
Do góry