reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Roxeenn powiedz bratowej zeby se szyje tym chodzikiem przyozdobila.....

witajcie kobiety:-)
U nas dzis deszczyk ,wiec nadrabiam prace domowe;-) Pieke wlasnie babke,alleeee paaachnie:-D
 
reklama
Opalam sie we wlasnej sypialni:-D:-D
Jest slonecznie ale wietrznie a ze slonce jest od strony sypialni teraz to otworzylam sobie drzwi tarasowe i mam solarium:-D:-D Penie zaraz T przylezie i powie ze zupelnie zwariowalam ale co tam:-)
 
Beti wczoraj na przykład zjadła o 20.00 kaszke a o 21 wypiła 150 ml mleka i myslałam ze pospi a obudziła się o 12.30 i zjadła jeszcze 120 ml mleka.
Takze wstaje , bo głodna.Mysle ze ona ma jeszcze malutki brzusio, bo w dzień wiecej niz 120 ml mleka na raz nie wypija:no:
 
kurde cos mi Polcia wlacyzla na klawiaturye i mam dyiwnie literki popryestawiane HELPPPPPPPPPPPPPPP

zabka ni widu ni slychu a temp jest malutka oj biedactwo do dupy y tymi ybami

e no super pisye:-D
 
Ostatnia edycja:
A ja durna pała myślałam, że słoiczek nam jeden posiłek zastąpi...tia... słoiczek cały zjadła, a 50min. nie minęło i syrena się włączyła, całą butlę 180ml wszamała. Więc u nas słoiczki raczej na smaka są ;-) Żarłok jeden!
 
reklama
O żesz kurna nogi mi wchodzą w doopę - zachciało mi się po spacerku na poczte połazic po parku i tak sie oddaliłam od chaty, że mi 3h spacer wyszedł i właśnie wróciłyśmy..
eh ale przynajmniej mała teraz się pobawi, potem przyjdzie tatuś i zrobi jej kąpu kąpu, a ja odpocznę:)

Pasibrzuch: ja mam podejrzenie, że moja podobnie - słoiczek na przystawkę, bo ona nawet zwykłą wodą sie opija:)
 
Do góry