reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam
Utłuc nie utlukłam ,ale jaką mam na to ochotę:evil::evil::evil:



Dorcia ,zdrówka dla Jasia
Czechow ,gdzie twój stwór ja sie pytam Cię?:-)
A co do rozmów z dziecmi,Mój Oskar nie wymawia dobrze głosek szumiących sz cz,chcac go nauczyc mówie
powiedz szczupak
scupak
nie scupak tylko szczupak
scupak
nie scupak tylko szczupak
scupak
Oskarku szczu-pak
a Oskar na to RYBA:-D:-D
Moje dziecie starsze wczoraj zgubiło pierwszego ząbka,będą teraz z Olinkiem razem ząbkowac.

dorze wiedziec ,ze jak utłłuke to nie zostane sama w niedoli:-)
 
reklama
Witam.
My też już na nóżkach od 7.30, nie da mi więcej pospac. W nocy pobudki jak zwykle a nad ranem od piątej to z małym walka żeby mi sie jeszcze nie wybudził bo już chciałby wstawac. Dziś pogoda u nas bajeczna jak narazie, żeby wytrzymała to na spacerek pójdziemy jakiś dłuższy, oczywiście na śpioch ago weźniemy. Wczoraj próbowałam w wózku na chwile potrzyma go na podwórku kiedy nie spał ale darł sie że niechce w nim byc. Jak staliśmy pod drzewami to na chwile był spokój. Zobaczymy co dzisiaj pokarze:-) narazie jest grzeczniutki i sobie coś gada, i piszczy do zabawek:-D Moj T śpika po nocce, już tak z 3 tydzień chodzi. Aha, jak wasze maluchy zasypiają? same? ja mojego nie moge nauczyc, na rękach tylko albo przy cycu czasami jak jest słabiutki. Już próbowałam zostawiac go ale tak sie drze i niewiem. Rozpisałam sie:-D bo troszke czasu sie miało hehe. Słonecznego dzionka życze mamusiom;-)
 
hej
Pogoda spoko humor do bani przede mną pieczenie serniczka na jutrzejszy Dzień Matki do przedszkola, mąż mnie wnerwił wczoraj i humoru brak. Musze poczytac coście wczoraj naskrobały tylko nie wiem kiedy:no:
 
teksty dzieciaczków są super.
mój brat też niezły agent był. ciagle sie rozbijał i łamał kończyny. kiedyś skakał przez płot ze szkoły na autobus sie śpieszył i złamał rękę tak że nastawianą miał. a wiecie jak to podsumował: mamo, zaoszczedziłem bilet (bo go koleżanki ojciec do szpitala zawiózł).:-D
 
wczoraj usypiałam malego 2,5godziny!
zazwyczaj zasypia o 20 / 21 ale wczoraj nie było kąpieli bo chory i o 18,30 zaczął trzeć oczy zieważ i chować ręce za głowę co u Dżona oznacza chcę spać no to do łóżeczka, po godzinie lulania na przemian z guganiem spać nie chciał przyszedł m i go usypiał i co słyszę haha hihi i śmiechy - bo jak on się śmieje to drugi też no i wróciłam usypiać spowrotem, hhihi i m przyniósł mi gazetkę:D
no nic mama jest to ja gonię z autkiem baju baju
 
Werronka, moja tylko przez pierwsze 3-4 tygodnie zasypiała na rękach, od tego czasu sama zasypia i śpi w łóżeczku.
 
Witam i ja,

Dziś Laura dała mi prezent (najpewniej coś chce ;-) ) i dała mi pospać do 7.08 - podaje z dokładnością co do minuty bo mi się wierzyć nie chce. Teraz ją położyłam coś jeszcze sobie tam ględzi - mam nadzieję że zaraz zaśnie.... normalnie się wyspałam - szok

Ja od razu uczyłam zasypiania w łóżeczku - na początku zasypiała przy cycku ale później jak tylko jej się oko kleiło odkładałam do łóżeczka, jak płakała siadałam koło niej tak by mnie widziała i głaskałam ją po głowie dopóki nie zasnęła.
 
Ja też muszę wyjść czy będzie padało czy nie - jutro jest piknik w przedszkolu z okazji dnia mamy / taty - jest akademia i loteria z fantami - każdy rodzic musi przynieść fant - muszę się wybrać do kalafiora
 
reklama
Do góry