reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Moja poszła o 8.30 przed chwilą coś brzęczała ale poszła spać. A ja zamiast pozmywać i umyć podłogę siedzę tu.....
 
Witam,
Mój pajączek chyba zaczyna wracać do normy ;-). dzis tylko 2 pobudki wo nocy. Usnął o 20.00 spał do 8.00 z karmieniem o 0.00 i 6.00. ;-)

zaraz atakuje neta/allegro po niekapka z miękkim dziobem i szczotkę do ryjka - znów zaczęłam masowo myszkować po allegro ;p-)


Dorcia - mojemu tez Nasivin przepisali jak miał katarek - ale nie dawałam - psikałam wodą i na brzuch az zaczął płakać ze znudzenia (bo wtedy lepiej gile wychodzą jak płacze) i potem leciutko fridą. Za mocno nie wolno fridą bo odciąganie powoduje zwiekszona produkcje gilów ;-). Do tego cebion 2x dziennie po 3-4 krople i oscillokocinum - jedną fiolke dzieliłam na 3-4 razy. A za radą agi gsm dałam nawet ze 2 razy troszkę stodalu na łyzeczce małemu. Bardzo szybko choroba mu przeszła.
 
a ja zaraz leze robic ciasto krowka ale zrobie dwa rozne biszkopty jeden zwykly drugi czekoladowy do tego masa budyniowa i masa krowkowa i zaslodze meza jutro na smierc :) patrzylam tez podejrzliwie na paczke ciasta francuskiego ktore zalega w lodowce i zastanawiam sie czy robic rogaliki czy ciasteczka z morela....glodna jestem :)
 
ale śpiochy macie:-) mój tez o tej porze śpi ale teraz jest przerażony wierceniem, musze jakos godzinke do jedzenia wtrwac i spadamy stąd w te pędy
 
Cześć dziewczyny!
Nie miałam ostatnio czasu tu zaglądać, zatem witam się z Wami i lecę nadrabiać zaległości.
U nas dziś pogoda wietrzna, a nawet bym powiedziała wichurowata, więc ze spaceru nici. Mieszkamy na górce, więc wiatr by nas porwał.
U nas wczoraj też Barti zasnął dopiero o 22, a zazwyczaj zasypia ok 20.
Sel, ale narobiłaś mi ochoty na to ciasto, a ja na takiej paskudnej diecie:wściekła/y:
 
reklama
Gdzieś czytałam, że w tym roku nie być lata:szok:
Załamała mnie ta wiadomość.
Zajrzałam na pogodę na najbliższe dni i też szału nie ma. Chłodno, wietrznie i deszczowo:-(
 
Do góry