reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

DZIEWCZYNY KOCHAM WAS!! :D

Normalnie uśmiałam się na dobrą noc :))
Dobre dzieci teksty mają, nie ma co hihihi :D
Już doczekać się nie mogę Adasiowych wypowiedzi różnych od guuuu, hałłłłłł, ajajajajaj, buuuu :))

Zmykam spać, jutro ciężki dzień...
Spokojnej nocy wszystkim!! :):*
 
reklama
Moja starsza córa też mnie dziś rozbawiła.
Ona co prawda dużo nie mówi, bo nawet 1.5 roku nie ma. Nasza rozmowa wyglądała tak:

-Julka to ty tutaj tak nabroiłaś?
-nieeeeee...
- A kto taki bałagan zrobił?
- Tata!
- Ale taty nie ma
- Nie????

:-D Taka mała a już taka cwana ;-) Aż boję się pomyśleć co będzie za kilka lat :-D
 
he he he ---też mamy tego rodzaju teksty

Przed kąpielą zawsze sprzątamy - mała weszła ze mną do pokoju a tam jak po wybuchu bomby atomowej
-Gabi sprzątamy
-okej
Zaczyna śpiewac piosenkę "hej ho hej ho do pracy by się szło..."
- Mamo siku
-No to lec
Po kilku minutach ciszy w łazience wchodzę i widzę golasa
-No przecież sprzątamy
-Aaaa zapomniałam a poza tym i tak tobie to lepiej idzie mamo, jesteś w tym świetna i dlatego dam ci za to nagrodę
-Dziękuję a teraz mi pomóż
-Ale ja przecież jestem goła
-trudno musisz mi pomóc
-ale jak się rozchoruję to będę siedziała w domu i będę leżeć w łóżku i będziesz musiała się mną opiekować ...

No i nie ma jak żelazna logika
 
Dobry wieczór Wszystkim a właściwie to"dobra noc'' wszystkim, no nadrobiłam wreszcie.

My wróciliśmy z weekendu u teściowej dopiero dziś wieczorem,było jak zawsze w miare jak to u teściowej żadnych rewelacji.
Jutro idziemy z Antosiem na kontrol i mam nadzieję że będzie ok,chociaż jakąś chrypkę u niego słyszę ale to się jutro okaże.
U nas też pogoda do doopy zimno,deszczowo,pochmurnie brrr...:wściekła/y:
Z napalił w kominku i do pracy na nockę się udał więc my dziś sami z Antkiem w domku.
Co do wstawania Z w nocy do małego to też u nas klapa bo niby jak on mu mojego cycusia poda?:-Dwięc ja co 2 godz muszę być zwarta i gotowa:-)efektem czego mały śpi ze mną w łóżku a Z sam w drugim pokoju i tym sposobem Zuzia długo nie powstanie:-D:-D:-D
No ale czasem (raptem może 5 razy);-) jak Z ma wolne to rano idzie do Antosia a ja sobie drzemię ale to nie trwa jakoś długo bo zaraz słyszę ''wiesz co On zrobił mega kupę pomocy'' lub ''On jest głodny'' i weź tu człowieku pośpij:no:No ale co tu wymagać i oczekiwać przecież to chłopy a wiadomo oni są z innej planety.:-D

Oczywiście WITAM SERDECZNIE nowe mamuśki.Mam nadzieję że będzie Wam z Nami dobrze.

Lecę bo Antoś na cyca się budzi i tak to zleciało moje 2 godz luzu to do juterka a właściwie do dziś.
 
dzien dobry

Zapeirdziele w koncu mojego M,,wywlókł Zuzie z łózeczka o 5,30 gdzie Z by jeszcze spała
A dalej poszedł spac.
A ja oczy na zapałki i jeszce Z marudna od 2 dnich jak nigdy, w nocy tez zaczeła sie budzic i popłakiwac, normalnie horror:shocked2:
Miłego i słonecznego dnia, bo u mnie to zaraz lać bedzie
 
witam sie i ja,

pełna nadziei wyjrzałam przez balkon a tam słonko - mysle sobie hurrraa spacerek bedzie, po czym poszłam do kuchni a tam w oknie czarne chmury:( no i nie wiadomo jak ta pogoda sie u nas rozwinie.
młody zasypia powoli po jedzonku, oczywiscie fochy były przy tym bo by sie bawic chciał a oczy same sie zamykaja. pewnie bedzie szybka regeneracja i za max pół godz. bedzie gotów do działania. ktos pisał gdzies że dosypia do 10tej z dzieckiem, szkoda że mój nie potrzebuje więcej snu. no ale chociaz kawke moge wypic w spokoju i jakos ogarnąć sie po nocy.
 
sie ma siema
ja dziś odstawiam moją cytrynę do serwisu na lifting doopki co mi mąż popsiuł niedobry oj niedibry takie nowe autko:D
ciekawe co dostane na zastępstwo - byle bym jeździć umiała:D hehe a m zaznaczył że ma mieć isofixa dla Jasia...już to widzę, że będzie:sorry2:
u mnie @, no nic niech jej będzie wiecznie trwać nie będzie

Dżon ma się lepiej już nie walczymy z fridą:D a ja średnio na jeża...
 
reklama
witam sie wieczornie

my dzis bylysmy u lekarza po kolejne mlesio i tym razem mamy wyprobowac bebilon amino,niestety w aptece tylko na zamowienie wiec miec bede jutro dopiero. ale dzis moje dziecie pierwszy raz od 3 tyg zjadla normalnie mlesio (bebilon pepti),moze wreszcie pogodzila sie ze swoim bialym przyjacielem;-)

:)

Jak utłuke dziade bedziecie mi paczki słać?

ja też mam ostatnio takie oto plany :)

No mniej więcej wiem:-)
Czechow odparował mózg już wyjaśniła.
Kaja produkuje homopatyczne pieluszki.
Nadineczka poluje na dziki.
Roxeen myśli kim jest.
Patrysia robi hasbendowi masaż pleców
Asiowo pewnie też paruje mózg z tego samego powodu co Czechow
Dorciaa ogląda gołębie
Macy robi depilację pleców męża
Pasibrzuch kupa w trzymie
Kacha reprodukuje
Mam jeszcze resztę usprawiedliwić?:-)

jesteście niezastąpione!!
Ja wczoraj wieczorem nie miałam niestety możliwości wejścia na kompa bo mój szanowny M oglądał sobie jakiś film więc poszłam wcześniej spać, ale tyle z tego dobrego że dzisiaj jestem super wyspana, spałam od 22 do 7 rano :)

A teksty Waszych starszych pociech są super!!!
Życzę miłego dnia, my dzisiaj jak pogoda się nie zmieni (bo narazie super słonko świeci) to wybieramy się do ZOO, mąż dostał darmowe bilety więc trza skorzystać...
 
Do góry