reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Hej laski, u nas też wczoraj był problem z zasypianiem, pierwszy raz, Miki zasnął dopiero ok. 22 i ten cholerny katar trwa już tydzień nie wiadomo od czego bo nawet gardło nie jest czerwone.
Ja też mam katar i gardło boli, a jeszcze zaczęło boleć ucho, a w niedzielę chrzciny, a ja nawet nie mam się w co ubrać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Teksty dzieciaków niemożliwe, mój starszy syn też nie wymawiał niektórych liter i zakończenie wierszyka "Żuk" brzmiało tak:
"Stąd nauta jest dla ziuta, ziut na zione ziuta siuta":-)
 
Hej laski, u nas też wczoraj był problem z zasypianiem, pierwszy raz, Miki zasnął dopiero ok. 22 i ten cholerny katar trwa już tydzień nie wiadomo od czego bo nawet gardło nie jest czerwone.
Ja też mam katar i gardło boli, a jeszcze zaczęło boleć ucho, a w niedzielę chrzciny, a ja nawet nie mam się w co ubrać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Teksty dzieciaków niemożliwe, mój starszy syn też nie wymawiał niektórych liter i zakończenie wierszyka "Żuk" brzmiało tak:
"Stąd nauta jest dla ziuta, ziut na zione ziuta siuta":-)

Po pierwsze dużo zdrówka!
Po drugie coś tam znajdziesz do ubrania
Po trzecie boski cytat!
 
My pamietamy, bo Paulina urodziła sie 5 minut przed Dniem Ojca:-)
a tatuś wiąząc mnie do szpitala o 23 bym przekonany, ze bedzie prezent w Dniu Ojca, a tu córa od poczatku charakterek pokazała:-D
 
Kobitki jak ja mam wyjsc na dwór jak pizdzi niesamowicie???

A ja smaże własnie placki ziemnaczane:-) mniam, mniam

Zuziek ma juz drugą drzemkę a ja ide robic drugą kawkę:szok:
 
Czechow, masz bardzo mądrą córeczkę. :tak:
ASIAX, popłakałam się przez ziuka. :-D
Kaja, jak produkcja pieluch? ;-)
Yol_a, utłucz dziada. Komitet będzie słał paczki. ;-)
 
reklama
a mój robal marudzi że hej...nie wiem czy go brzuch jeszcze męczy, troche tak, ale poza tym nie chce spać. sąsiedzi wymieniają okna i jest stukot i wiercenie, oszaleć można. także ja po nastepnym jedzonku pakuje sie w wózek i zmykam do mamy mojej może chociaż wtedy młody pośpi bo jak nie to oszalejemy razem. oby nie lało tylko.
 
Do góry