reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witajcie babeczki

U nas z dnia na dzien coraz lepiej!!!
Jak zwykle pomieszalam wszystko, bo odstawilam koperek tak jak radzilyscie, espumisan poszedl w kat, bo mialam wrazenie, ze jednak nie pomaga i zaczelam dawac sab simplex, ale prawie podwojna dawke i... mam kochanego aniolka, ktory jeszcze duzo marudzi, ale juz nie musze go godzinami nosic!!!
Nie wiem co pomoglo, ale wazne ze pomoglo

Aaa i bylismy 3. raz u osteopaty.

No i gdzies przerobilismy po drodze skoczek, bo mamy mnostwo nowych umiejetnosci
Jeeeeny, teraz to jest luz blues

A teraz zasnal SAM przy karuzeli, ktora wczesniej wkurzala go po 5 minutach i musialam usuwac szybko z pola widzenia :nerd:

A ze smoka trzeba dawac 50 razy to mi nie przeszkadza :-D:-D:-D

Glowa mi peka od myslenia co mam spakowac, bo jedziemy do PL juz w sobote rano, a walizki jeszcze w piwnicy!!! I nie wiem w co mam rece wlozyc, bo tyle roboty jeszcze mam, a gram w farme ta co agagsm polecala:-D:-D:-D Ja chyba sie do leczenia kwalifikuje :nerd:

Emilcia - gratulacje za zabka dla Adasia
dormark - 100 lat dla Nicole
yol_a, sylwia nie dolowac sie, usmiechy na buzke ale juz
sylwia - mezowi wiesz co... rosna na swierkach takie ostre
kaja - gratulacje dla medalistek
roxeen - duzo mleczka w cycach zycze i najlepsze zyczenia dla Boo
anias - witaj
agbar - trzymam kciuki, zeby to pralka byla
Tysiolek - Michalek prawie tylko gada z moim mezem, gada jak najety, a ze mna to prawie wcale. Chyba meska sztame juz trzymaja. Jeszcze tylko tego brakuje, zeby pierwsze slowo bylo "tata" :-p A ja uparcie z nim "mama" trenuje :-D

W ciuchy co kupilam na chrzest juz sie mieszcze, bylebym tylko teraz spowrotem nie przytyla, bo jeszcze ponad tydzien czasu. Moja dietka: dzien diety Dukana-south beach-mix, dzien normalnie, ale jakos idzie w dol... jeszcze 3,5 kg

Tesciowa chciala, zebysmy u nich spedzili z malym urlop, oooo nie
U niej bym w te 2 tygodnie miala 10 kg na plus, bo ona wszystkich lubi tuczyc na balerona (sama 130 kg) i jakos boje sie, ze bedzie 100 porad starej daty dot. pielegnacji maluszka tak jak to u Was piszecie. Chociaz ogolem to dobra kobieta :tak: A po co psuc jak jest dobrze :tak:

Milego dzionka
 
reklama
hejka!
U nas rano było biało,teraz zimno,siedzimy w domu,mały się przebudza.Ciągle pisałyście o fryzjerach i skusiłam się też się wybieram po niedzieli
Ania witaj
Emilcia to niespodziankę Ci zrobił Adaś-już ząbek
dormark wszystkiego najlepszego dla Nicoli
 
Zabijcie mnie, ale na razie nic nie nadrobię, bo teraz mam tylko chwilę przerwy z kawką.
Dzisiaj z samego rana zalała mnie krew, M mnie wkurzył, więc zabrałam się w sobie i robię właśnie kuchnię. Mam dzisiaj plan położyć kafelki i pomalować. Liczę, że teściowa zajmie się małą, a my z teściem podziałamy.
M zrobił dzisiaj porządek, czytaj powypieprzał wszystko z szafki nie zastanawiając się, czy mnie się coś z tego nie przyda. A najbardziej wkurzające, że to były rzeczy zbierane przeze mnie w okresie panieńskim, więc niejako jeszcze tylko i wyłącznie MOJE, no i co z tego, że stare, ale tym bardziej się wkurzyłam.
No. To lecę machać wałkiem i klejem montażowym. A mogłam iść dzisiaj na basen :-:)-:)-(
 
Agbar, zrob fote i wklej. Bedziemy razem podziwiac. :-D To teraz szykuje sie wielkie pranie!
Agagsm, ja wierze w teorie Astrid - bedzie ladna pogoda. Musi byc. Jeszcze poltora tygodnia. Pogoda sie wyprostuje. No nie moge normalnie pozwolic, zeby pogody w dzien chrzcin mojej synowej nie bylo. Bede chociaz Chinczykow prosic, zeby chmury przepedzili, a co! :-)
 
macy w sprawie przepędzania chmur są jeszcze dobrzy Rosjanie... oni na 9 maja zawsze przepędzają co się znaczy, że chmury do Polski wędrują.... :-D a w ogóle to co tu za przekupstwa w sprawie narzeczeństwa dzieci... :wściekła/y:czy to znaczy ze ja mam posłać jeszcze więcej skarpetek ? :-D
Malwina - ty piszesz, że cisza na BB matko kochana ja od rana dogonić nie mogę :szok:
agbar ale ci zazdraszczam, ja też chcę nową pralkę... :rofl2: stara działa i pierze ale stara! i w ogóle super, że znalazłaś odpowiedź na zagadkę i jesli tak to sprawa jest prosta.. fajnie!
Minnie - ja stawiam na osteopatę... czasem potrzeba więcej spotkań a koperek swoją drogą bo on u nas też był powodem problemów.
astrid az sobie zaczęłam przypominać rok do tyłu.. matulu... toż Tymek w weekend majowy poczęty :szok: i ciepło było fakt.. upalnie :-D
roxeen - słyszałam, że idziesz się dziś pociąć.... no czekamy na efekt ;-)
 
Ostatnia edycja:
to na dobrą sprawę moje dziecię ma już rok i 9 dni no bo poczęte 13 kwietnia (lany poniedziałek):-D:-D:-D

Pasibrzuch wierzę w Ciebie:-)

ale jestem itnelidzentna:-) oparłam łokieć o klawierkę i patrzę czemu mi komp nawala bo jakieś coś miga wszystko cały czas a łokcia dalej trzymam ehhh szkoda gadać :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
helol. wyprawa po paszport zaliczona. dziecie ma dokument.
.
Fajnie Wam , ja już czekam 3 tydz:no:

Kurcze, wzięłam poczytałam, ale jakoś nie pamiętam :(
Sławek pojechał porozmawiać z rodzicami, a ja aż biegunkę z tego dostałam ;(
Normalnie się denerwuję :(

A z dobrych wieści!!
Już wiem dlaczego Adaś taki maruda jest ;D;D;D
Możecie nam pogratulować ;D
MAMY PRAWĄ DOLNĄ JEDYNKĘ!! HIHIHI

edit: Sławek dzwonił właśnie, nie ma teściów w domu heh a mówił im, że bedzie miedzy 16 a 17 ... ;/ i co o ty myśleć?? :(

Co do prezentów na chrzest :)
Mój Adaś dostanie coś takiego :) według mnie piękna pamiątka ;)
SREBRNA GRZECHOTKA-SMOCZEK CHRZEST+GRAWER GRATIS! (918590840) - Aukcje internetowe Allegro
Gratuluje ząbka:-)
Ja jak zwykle zero organizacji, co się ze mną dzieje:no:
 
reklama
Ja już mykam na obiadek tylko chce was sie czegoś poradzić tak z innego tematu;-)

Wkurza mnie baaaardzo Anna Mucha z You can dance :wściekła/y:

A czemu:wypowiada sie jakby to ona była specjalistką od psychologi tańca i nie wiadomo jeszcze czego a jakie miny robi noż kurde przecież ona tam ma być żeby ogólnie wspierać "duchowo" tańczące pary itd. jak to robiła Marczuk-Pazura anie wypowiada sie jak specjalistka obraża i nie wiadomo co jeszcze aż niekiedy Egurolla ma chęć coś jej powiedzieć(patrze okiem oka na niego jak ona się wypowiada):wściekła/y:ok masz kobieto swoje zdanie ale ale ale najpierw musisz na ten temat coś wiedzieć a potem gadać i wogole ona tam pełni poniekąd inna role a nie jakby to ona tam była najważniejsza no normalnie bym jej swoje powiedziała:-p

No to sie wygadałam:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry