reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf
Gdy Bóg stworzył Adama i Ewę,
>
> rzekł im:
>
> Mam tylko dwa prezenty.
>
> Jednym jest sztuka siusiania na stojąco, a ...
>
> Wtedy Adam skoczył do przodu i krzyknął:
>
> "Ja!!! Ja!!! Ja!!!! Ja to chcę, proszę,
>
> Panie, prooooszę, prooooszę,
>
> istotnie ułatwi mi to życie".
>
> Ewa się zgodziła mówiąc, że takie rzeczy
>
> niemiały dla niej znaczenia.
>
> Wtedy Bóg dał Adamowi prezent, a ten zaczął
>
> krzyczeć z radości.Biegał po Rajskim Ogrodzie
>
> i obsikiwał wszystkie drzewa i krzaki,
>
> biegał po plaży wysikując rysunki na piasku...
>
> Nie przestawał się z tym obnosić.
>
> Bóg i Ewa obserwowali oszalałego ze szczęścia
>
> mężczyznę, gdy Ewa spytała:
>
> a jaki jest drugi prezent?
>
> Bóg odpowiedział:
>
> Mózg, Ewo, mózg!
>
 
Ostatnia edycja:
Witam babeczki!
Miłej podróży dla tych co się rozlatują. Matko a ja jakbym miała szansę to bym zaraz odleciała z tego Polandu:wściekła/y: Pumkin to dopiero ma kawał drogi:tak: Z tymi walizami to Ci napewno pomogą jak się ładnie uśmiechniesz:-)
Widzę że jutro chrzcicie więc oby się wszystko udało:tak::-) Ja chyba ochrzczę na osiemnastkę bo narazie tragedia finansowa:-(
Miłego wieczorku :-)
 
http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf
Gdy Bóg stworzył Adama i Ewę,
>
> rzekł im:
>
> Mam tylko dwa prezenty.
>
> Jednym jest sztuka siusiania na stojąco, a ...
>
> Wtedy Adam skoczył do przodu i krzyknął:
>
> "Ja!!! Ja!!! Ja!!!! Ja to chcę, proszę,
>
> Panie, prooooszę, prooooszę,
>
> istotnie ułatwi mi to życie".
>
> Ewa się zgodziła mówiąc, że takie rzeczy
>
> niemiały dla niej znaczenia.
>
> Wtedy Bóg dał Adamowi prezent, a ten zaczął
>
> krzyczeć z radości.Biegał po Rajskim Ogrodzie
>
> i obsikiwał wszystkie drzewa i krzaki,
>
> biegał po plaży wysikując rysunki na piasku...
>
> Nie przestawał się z tym obnosić.
>
> Bóg i Ewa obserwowali oszalałego ze szczęścia
>
> mężczyznę, gdy Ewa spytała:
>
> a jaki jest drugi prezent?
>
> Bóg odpowiedział:
>
> Mózg, Ewo, mózg!
>

Aż monitor oplułam ze śmiechu!!! Dobre...:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Jeśli chodzi o kupki u maluszków to nie koniecznie są zielone po czymś co mamusie zjadły! Wystarczy, że malec był przegrzany lub wychłodzony lub miał temperaturę. Natuś wczoraj po 4 dniach zrobił w końcu dwie mega kupy ale przez te dni strasznie prutał (maski gazowe by się przydały:szok:) i to najważniejsze bo znaczy, że jelitka pracują. Póki malec pruta to nie ma powodów do paniki!:tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Witam :tak:

ja moje dzieci wykąpałam właściwie mąż ja ubrałam :-D córa właśnie mi łóżko zrobiła :szok: przykryła małego że idzie spać :-D może kolację mi jeszcze ktoś postawi i będzie super ;-):-D

muszę iść małego nakarmić bo po kąpieli zawsze jest cyc i śpi z godzinkę a potem przed 22:00 zasypia coś nie może się nauczyć spać już po kąpieli na noc :sorry2:

Dormark dobre :-Dzgadzam się z tym całkowicie :-D
 
Witam dziewczyny dawno mnie tu nie czytałyscie ....ale kupe zajec na glowie mialam przeprowadzka....pozalatwiac urzedy i przedszkole synowi pozatym mialam problemy z corciai napisze wam to byscie uwazały bo mozna sie przejechac....



Kilka dni temu natalia zaczela miec stany podgoraczkowe..niewiedzielismy co było tego przyczyna niunia miala rozpulchnione dolne dziaselka i sie slinila wiec myslelismy ze na zabki ale zauwazylam ze natalka ma zaczerwieniona skorke przy pempku wiec wystraszona ze cos jest nie tak pojechalam do szpitala dzieciecego tam z rozpoznaniem zapalenia pempka skierowanie na chirurgie dziecieca i do szpitala jurasza w bydgoszczy tam spedzilismy kilka godzin horroru chirurgiem dzieciecym okazala sie mloda dziewczyna rozpoznanie przetoa pempkowo jelitowa do OPERACJI ale dla pewnosci na usg po usg dalej jej wersja OPERACJA!!!!!!potem nuni krew pobieraly 3 nieporadne krowy biedna tak sie splakala ze do dzis ma chrypke;-((( dla mnie bylo nie do pomyslenia ze tak male dziecko z taka *******a na operacje ...wiec na drugi dzien do innego szpitala do sprawdzonego lekarza chirurga dzieciecego i diagnoza ZIARNINIAK PEMPKA i napewno nie od niego stany podgoraczkowe i do zadnej operacji sie nie kwalifikuje...tylko do lapisowania czyli wypalania azotanem srebra...niunia juz po zabiegu i jest ok...uwazajcie na mlodych lekarzy bo tamta miala 27lat 2 lata po studiach miala sie za lekarke a na koniec wyszlo ze to stazystka jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Kaja, Macy - to nie było powiedziane w intencji komplementu...:no::no::no: Jej mina mówiła to wyraźnie. No nic, są ludzie i są taborety.

W sprawie kupek to Bibik mnie uspokoiłaś, :-D
Generalnie ja się swojej doczekałam w samochodzie, myślałam, że okno otworzę i pawia puszczę taki smrodek, ale kupcia musztardówka w kolorze i konsystencji więc luz.

Dormark - Ja ostatnio uwielbiam feministyczne dowcipy więc możesz wrzucać więcej!

Idę klapnąć na chwilę a potem do dzieła, zagarniać ostatnie niedobitki do pudeł :)

Anulka - Jak to dobrze, że pojechałaś po drugą opinię!!! Mam nadzieje, że dzidzia lepiej i szybko zapomni o szpitalu!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczny może panikuję ale ja cały czas sie martwię o mojego synalka - on mało co "mówi", generalnie leży sobie w ciszy...czasami mu sie coś tam wymcknie ale nie jest to gaworzenie. Zauważyłam też że jak leży to trzyma główke cały czas na prawej stronie, mimo że mu ją przekręcam to on i tak w tym kierunku sobie ja obróci. Czy mam go zostawić w spokoju czy interweniowac? Poradźcie proszę
mój ma to samo,nawet jeśli zablokuję mu jedną stronę wałkiem to tak się wierci aż się ułoży na tym samym boku,,ćwiczę go i widzę już malutkie efekty.
 
Pumpkin, no tego bym sie nie spodziewala. To rozumiem, ze ona probowala Tobie dac do zrozumienia, ze dziecko komus zarabalas?! :szok:
Ania, wspolczuje. Niestety, nigdy nie ma sie pewnosci, ze na dobrego lekarza sie trafilo. Moze dlatego ja ich tak nie lubie...
 
reklama
Wczoraj halny wiał a mnie zachciało się okna myć i chyba mnie przewiało,bo dziś jestem pociągająca,gardło mnie boli.a dzieciaki dają momentami w d....W środę mamy szczepienie i jak będzie dobrze to w czwartek wyjeżdzamy na Kujawy.
Powodzenia na chrzcie i po nim,a dla przylatujących łatwego lądowania!
 
Do góry