reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!


Yol_a
, zycze, by Filipcio byl spokojny, ale nawet gdyby krzyczal, pamietaj, ze on sie tak modli. ;-)

Macy jeśli Filipotek tak się modli to dziwię się że ja zakonnicą nie jestem! oby moje dziecko przykładu z matki nie brało - ja się całą mszę darłam -nie płakałam - darłam...hihi ten diabeł ze mnie nie chciał wyjść:D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


Kurzcze, babeczki, oczekujemy tutaj na forum pełnej relacji z chrzcin! Żeby nie było, że nie uprzedzałam! No i oczywiście fotostory w odpowiednim wątku :D

Kaja - Ja już ich tam za kołnierze powytrząsam, żeby mi wózeczek prosto prowadzili.. :)

Kacha - Tak jak Dormark napisała, ja mam czasami wrażenie, że Ty w ogóle nie sypiasz....

Sylwia - ale tylko jedną? czy leci na zielono cały czas? Jak był to jednorazowy incydent to ja bym się nie przejmowała.

Czechow - dużo zdrówka dla Laurki!

Andzia - a te pigułki które babeczki brały na rozkręcenie laktacji próbowałaś?

Jola - Na pewno nic się nie stało! Sama widzisz, że się śmieje i normalnie zachowuje
 
reklama
Ja mam dzis lenia, nic mie sie niechce nawet na dwor z dziewczynami nie ide bo mi sie niechce.
Czechow -duzo zdrowia dla Laury.
Jola -jesli normalnie sie zachowuje to jest dobrze.
 
Kaja_10 czemu nie zwitasz do Poznania? :tak:

kurcze prasowałam z Maluda pranie w alzience i wstawiłam kaszedo obiadu i w ostatniej chwili zeszłam na dół do kuchni bo juz się fajczyla hihi ! kompletnie zapomniałam - jeszcze z 10 min i bym puściła dom z dymem - maaasakra ! :no:

andzia witamy witamy i częściej do nas zapraszamy ! podziwiam za taką wytrwałą walke o mleczko ! na pewno wkońcu się wszystko ułozy bo za taka wytrwałośc musi być nagroda !

aga o tym nie pomyslałam - a wiecej czasu na BB kuszace ! :-D więc....dam komuś prace do napisania :-D;-)

eeeh zaba mi dzisiaj po 30 min spi - tzn 2 razy spała i nc nie moge w domku zrobić nawet dobrzenie moge odpisać na BB cóż - a taka pogoda senna - ja bym mogła za nia spac cały dzień :-D
 
witam

podczytuje po trochu, ale nie daje rady odpisywac, bo zwykle jak do kompa siadam to z mala na rekach. teraz tez akurat spi na mnie, ale udalo mi sie jedna reke wyswobodzic;) nie odkladam na razie do lozeczka, bo mi dzisiaj cos wymiotowala i wole jednak miec przy sobie i niech pospi troche. za to rano dzisiaj jak sie zbudzilam patrze, a moja dziewczynka sobie lezy i sie rozglada, a nic a nic nie plakala, normalnie grzeczniutkie mam dziecko.

wybaczcie, ze nie poodpisuje wam, ale juz mi sie wszystko pomieszalo, co komu chcialam odpisac..

edit: aha juz mi sie przypomnialo, bo zdaje sie Mari_anna sie mnie pytala kiedys o usg bioderek, no wiec jak bylismy na szczepieniu to sie lekarki zapytalam i dala nam skierowanie, bysmy sobie profilaktycznie poszli zrobic, wiec w poniedzialek bede dzwonic do jakiejs poradni zarejestrowac, musze sie jeszcze zorientowac gdzie sa.
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny o co chodzi z tym dziękowaniem za posty:confused:
włąśnie wcinam placki ziemniaczane ze śmietanką i cukrem:-Dto taki dodatek do dzisiejszych brzuszkow:sorry2:
 
Dorcia - mniam mniam :) A dziekowanie za posty to jak chcesz podziękować za odp na pytanie, pamięć czy nawiązanie do tematu, zamiast się rozpisywać np: "Dorcia - Uniżenie dziękuję za odpowiedz na moje pytanie i po rączkach całuje. " klikasz >dzięki!< pod postem i na to samo wychodzi :)

Człapnęłam do mango kupić sobie coś na podróż bo wszystkie szmaty miałam już popakowane a rozpakowywać mi się nie chciało z pudeł, tym bardziej, że nie wiedziałabym nawet w którym. I jak mi wcale nie zależało na spodniach ani niczym szczególnym to oczywiście wszystko się znalazło takie jak chciałam. Tydzień temu cały dzień z Polą spodni szukałyśmy... a tu 5 min i są! No ale takie życie. Przechodząc do sedna: Pani w przymierzalni, podeszła do mnie i zapytała "Czy to pani dziecko? ", ja jej na to "Dlaczego pani pyta?" a ona " Bo pani nie wygląda na matkę!" :szok::szok::szok: ZABIŁA MNIE TYM. To była jakaś młoda hinduska, która tam pracowała. Zapytałam się jej jeszcze " Co ma na myśli" no ale jej angielski chyba już nie pozwolił na szersze wyrażenie myśli bo tylko powtórzyła to samo... :sorry2::sorry2::dry:
No nic, zabrałam rzeczy i poszłam do kasy.

Z innej beczki: Pola już 3 dzień nie robi kupy. To do niej nie podobne :/ Kiedyś waliła 10 dziennie, potem nagle przez 5 dni robiła po 1, następnie kilka dni znowu po 10 a teraz cisza......
Kupiłam inne mleko tzn bebelac ha (wcześniej był nan ha) i ona w przeciągu ostatnich 3 dni dostała butlę 1, 5 raza. Przypominam że my jesteśmy butlkowe na spacerach (zakutłańce by mnie zabiczowały jak bym zrobiła to co Emilcia..) a poza tym to mleczko z cysia... Gdyby była na samym cysiu to bym się nie przejmowała, ale że wypiła w międzyczasie tak ze 200 ml mieszanki (raz 12ml i raz 80ml) to już nie daje mi to spokoju... A prutki idą non stop i to takie śmierdziuchy, że zemdleć można...
 
Ostatnia edycja:
jola.24, nie zadreczaj sie, kobieto. Olus na pewno jest twardym facetem, a nie jakims mazgajem. ;-) Widac porzadny facet z niego rosnie. No i zdecydowanie nie musisz odwolywac lotu. Jedynie go obserwuj. Jesli bedzie mega senny, bardzo placzliwy albo zacznie wymiotowac, to wtedy mozesz zaczac sie przejmowac.

Pumpkin, chyba ta hinduska chciala Tobie komplement walnac. :-D No bo racje ma. Na matke Ty nie wygladasz z takim cialem! :-) Cycki powinnas miec do kolan, 30 kilo nadwagi, podkrazone oczy, potargane wlosy i obled w oczach. Chyba niczego nie pominelam. :-) Kupa sie nie przejmuj. Pola jest dzieckiem cyckowym i norma jest, ze nawet przed dwa czy trzy dni kupy nie walnie. Jak rzeczywiscie bedziesz widziala, ze sie dziecie bedzie meczyc, to wtedy trzeba kroki podjac. A na wszelki wypadek zjedz sobie jablko albo suszone sliwki, morele, one dzialaja rozluzniajaco i powinny podzialac na Polcie. (oczywiscie, jesli w tym dziwnym kraju maja takie frykasy jak jablka :-D)


A ja wlasnie wrocilam z zakupow. Moj zgrany duet zapakowalam do autobusu i zrobilismy sobie przygotowanie do lata. Kupilam tyle pieknych ciuszkow dla malej, ze sama bym w tym chodzic chciala! Tylko rozmiaru nie bylo :dry:
 
reklama
Kto tu mówi o lecie? Ja też chcę ... :-):-) Pogoda nas rozpieściła 3 dni i co.... macy - fajne zakupki porobiłaś... zazdraszczam chyba wpadnę na allegro :-D dawno nic nie kupowałam chyba z 4 dni.

Pumpkin - potwierdzam, to miał być komplement :tak:
 
Do góry