reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Bibik, ubranka fajne, tylko czy rzeczywiscie na chrzest - zostawiam Twojej ocenie. Ale jakbym miala sie decydowac na cokolwiek, to lepiej takie Sherlock niz ten ostatni gajerek, bo mi sie z dyrygentem kojarzy. ;-)

Pumpkin, czy Ty z Polcia za dobrze nie masz? ;-) U nas tradycyjnie trzy pobudki... Moze kiedys.

Kaja, gratuluje wagowych efektow. Ja dzis po wage jade, by miec czarno na bialym, jak jest zle. My tez mamy to uszczypniecie. Tyle ze na brzuchu. Tak bocian ja dostarczal. :p

Roxeen, ja przy bolach osemkowych jadlam pieczywo chrupkie i zupy krem. Mam nadzieje, ze dlugo cierpiec nie bedziesz.

Jola.24, nie ma co fajna promocja, a cena nadal kosmiczna. :szok:
 
reklama
Malwina - witamy na forum .
Taka padnieta jestem ze robilam kawe mojemu i zanioslam Nikoli na krzeselko jak polozyllam to skojazylam co robie zapowiada sie wesoly dzien.Z milych wiadomosci to Mia od wczoraj swiadomie sie usmiecha.
 
Malwina i ja Cię witam serdecznie!!

Wątpiłam w to, że jeszcze jakieś mamuski do nas dołączą, a tu prosze jaka niespodzianka ;D

Spojrzalam z lustro i stwierdzilam, że nie dosc, ze jestesm gruba, to do tego brzydka jak cholera :(
Wiec zrobilam sobie henne i nalozylam farbe na wlosy... :)
Wlasnie szlam zmyc henne, ale moj synek sie obudzil i zażądał cyca natychmiast... Jak zawsze cyca 7 minut, tak cycał 25 :) momja henna dała wynik odwrotny... Włosy jeszcze trzymam :) tak z 10 minut jeszcze :) ciekawe co wyjdzie z tym...
Ręce mam obleśne, paznokcie brzydkie, poobgryzane, wiec zaraz siadam i sobie zrobie cos z nimi!! Wosy umyję, wysuszę, wyprostuję, zrobię makijaż (pierwszy od miesiaca?!) i moze bede choc troche ladniejsza... :)
 
Witam się :tak:

Malwina18 Witamy :-)

Roxeen godzinę? :szok::szok: biedaczko, kurcze jak Ci pomóc, może kostka lodu do buzi to trochę znieczuli.

Bibik Super Mały przybiera :tak: tylko się cieszyć. A co o garniturków to mi najbardziej podoba się 2. Dziewczyny mówią o wyglądzie to też jest ważne ale myślę, że ważniejsze jest żeby dziecku było wygodnie a te garnitury nie wyglądają na takie, ale to tylko moje zdanie. Zdecydować musisz sama ;-)


Kacha podziwiam za myśli o trzecim dziecku, ale w sumie coraz częściej w sypiali poruszam temat rodzeństwa dla Julki :-pI ustaliliśmy że się zabezpieczać nie będziemy, tylko stosunek przerywany :sorry2: no i zobaczymy jaki J ma refleks :-D


U Nas też nocka super Julka spała nie przerwanie od 22 do 5:30 ale za to od pobódki jeszcze nie spała :dry: ale patrzę, że powoli odpływa w wózku.
 
To super te wasze malenstwa juz spia. ja tez bym chciała chociaz 5 godzin snu w nocy, no ale pewnie jeszcze sobie poczekam.
Mam pytanko, ile czasu spedzacie z dziecmi na dworze???
 
Witam w słoneczną środę, żeby jeszcze ten śnieg zniknął.:no:

hmmm, teraz ja zaczełam sie zastanawiać czy za lekko Stacha nie ubieram, bo zakładam mu tylko jedna czapke z polarku i to wcale nie jest taka gruba - raczej taka cienka z pogdubieniem tylko "opaski"...

To ja chyba ubieram za cienko, u nas jedna czapeczka bawełniana, bo polarkowej nie da sobie założyć jest straszny ryk, body z krótkim rękawem ( już chyba nie kupię z długim bo się dzieciak gotuje), cienka bluza, rajstopki, skarpetki, spodenki z polaru, cienka kurtka ( w kombinezonie jest mu za ciepło), przykrywamy kocykiem i ochraniaczem do wózka.

Mam pytanie do mam chłopców !
Moje drogie mamy kiedy zaczełyście i czy już zaczelyście ściągac skurkę z siusiaka synków ( nie tatusiów:-D)
Ja jeszcze tego nie robie a do pediatry mam na 21 kwietnia i niechcę małego ciągac po przechodniach tylko po to
by się dowiedziec.Mam nadzieje że ktos mi podpowie

Już kiedyś pisałam, że starszemu synowi nie ściągałam, zaczął to robić sam w wieku ok. 7 lat i nie ma żadnych problemów, teraz też nie zamierzam.

Roxeen,
współczuję, musi nieźle boleć, nawet nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić, ja na szczęście nie mam zawiązek ósemek, więc mnie to nie spotka, chociaż wychodzi na to że nigdy nie będę mądra;-)

Malwina, witam lepiej późno niż wcale, ale mam nadzieję że i teraz na coś się przydamy.

Właśnie sobie uświadomiłam że dużo trudniej by było przechodzić ciążę gdyby nie Wy dziewczynki, chciała bym Wam za wszystko podziękować, jesteście kochane:-):-):-)
 

Załączniki

  • bukiet r
    bukiet r
    25,3 KB · Wyświetleń: 49
Asiax-calkowicie sie z toba zgadzam gdyby nie ciotki z bb to bym juz dawno w tworkach znalazla .Ja tez wam dziekuje.
OK teraz kapiel potem zabieram sie za obiad i po obiedzioe spacer, jeszcze chlodnawo ale cieplej niz wczoraj -.
Co do spacerow to ja w zaleznosci od pogody min 1god max 3god . Dzis mam zamiar wyjsc tak mnw o 14.30 i byc do 17.30 potem kolacja i spanko.
 
Jola24 ja myślałam, że cena 200 zł za Sherlocka jest wysoka! Ale te kompleciki z Twojego linka powaliły mnie z nóg! 450zł na jeden raz?:szok::szok::szok: Masakra! Kto to kupuje???:confused: Dla mnie to jest marnowanie pieniędzy...
Jak znajde fotkę to wrzucę z Ksawka chrztu.:tak:;-)

Witam nową mamusie...
 
reklama
HELO:-)
Bartuś się dobrze czuje:-)przesłąłą mi siostra zdjecie słodziaczek:-)miałam go dowiedzić ale ze względu na operacje nie wiem kiedy będe mogła:sorry2:
KACHA WAWA
[*] dla Madziuni:-(
Witam wszystkie styczniowe mamuski!!!
Ja równiez jestem styczniowa mamuska, ale dopiero teraz odnalazłam te forum wiec sie przyłączam. Raczej nie przeczytam tych wszystkich stron ale powiem po krotce o sobie.
Termin porodu miałam na 24 stycznia ale urodziłam 15.Poszło szybko jak na 1 dziecko bo skurcze trwały 3 godziny a parte tylko 10 minut i moja Zuzia była na swiecie.Urodziła sie 54 długa i 3400 wazyła. Ogolnie to mała ma problem z robieniem kupki no ale działąm i codziennie dostaje cherbatkie z kopru. Jak miała około miesiaca potrawiła juz przespac 7 godz po kap[aniu no ale eraz to juz tak oieknie nie jest bo spi zaledwie 3 godziny. No ale i tak nie moge narzekac bo jest grzeczna i bardzo kochana.
Mam nadzieje ze zostane mile przyjeta przez mamuski:-)
Pozdrawiam Malwina
witamy i GRATULACJE:-)
U mnie dziala paracetamol i jest bespieczny, moze sprobuj
ja także tylko paracetamol kosztuje 3 zł a jest najlepszy a dlaczego bo i ogólnie wszystkie leki to sa na bazie paracetamolu z tym że z dodatkami a ceny HOHO a paracetamol jest dobry tani i BEZPIECZNY!:tak:
Właśnie sobie uświadomiłam że dużo trudniej by było przechodzić ciążę gdyby nie Wy dziewczynki, chciała bym Wam za wszystko podziękować, jesteście kochane:-):-):-)
wzruszyłaś mnie:tak:I JA DZIĘKUJE WAM KOBITKI JESTEŚCIE KOCHANE I WIEM ZE ZAWSZE MOGE NA WAS LICZYĆ BIZIACZKI I MOCNE USCISKI DLA KAŻDEJ Z WAS!!!!!!!!!!!!!!!!
.
Kubuś teraz to samo,teściowa powiedziała żebym mu to smarowała swoją krwią okresową -podobno działa,nie wiem ,nie sprawdziłam--słyszałyście o takim sposobie?
:szok::szok::szok:ja bym jej niedotkneła a co dopiero mojemu synkowi skóre nią smarowała:szok:niechigieniczne i obrzydliwy sposób:no:
info od Andzi76:
walczy z pokarmem, bo ma malutko i mały wisi na cycu cały czas teraz dorwała dojarkę i męczy te cycuchy co by się rozkręciły, bo przez to, że mało wisiał długo i nie ma czasu na bb.
pozdrawia
bidulka:sorry2:


Ciekawi mnie na jakim etapie rozwojowym sa dzieciaki w podobnym wieku do mojego Dawidka.. Mój mały bardzo często wyciaga języczek i wkłada raczki do buzi - czy wasze dzieci tez?
mój takze i się uśmiecha pełną buzią takż wydawając już dżwieki przy tym podciąga sie do góry mega się ślini gaworzy ładniutko:tak:

BIBI
super wieści synuś zdrowo rośnie:-)

Co do siusiaczków kochane nie robi się przy nich nic:no:ja jak i jednemu tak i drugiemu nic nie robie i wszystko jest dobrze!!!dziecko we swoim czasie samot o zrobi co innego gdyby faktycznie coś sie robiło ale to na kontroli lekarz widzi i wtedy się ingeruje ale jak jest dobrze to się nie robi nic!!!
 
Do góry