reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam przedpołudniow,
Czytam na bieżąco, ale jakoś nie mam kiedy odpisywać, bo mój mały ma chyba ten słynny skok, ciągle wisi na cycy, butli nie chce, chwilkę śpi i dalej cyc :-)

Roxeen Kochana, uważaj z tym płukaniem. Ja miałam wyrywaną dolną 6 sześć tygodni temu (to było akurat 3 tygonie po CC), męczyłam się strasznie, bolało mnie okropnie przez 4 dni. W końcu zadzwoniłam do znajomej dentyski i ta powiedziała mi co i jak. Nie zalecała płukania, bo to może spowodować wypłukanie skrzepu i powstanie suchego zębodołu (ból do 2 tygodni), poleciła zakup maści Propolis (jeśli nie jesteś uczulona, bo produkty pszczele niestety często uczulają), aha i ja jeszcze kupiłam sobie tabletki do zębodołu NIPAS (niby do stosowania jedynie przez dentystów, ale moja znajoma powiedziała mi jak to używać, i było ok, Nipas mnie zbawił :-D:-D:-D)
Mam nadzieję, że Cię nie nastraszyłam, bo nie taka była moja intencja ;-)


My już jesteśmy po USG główki, na szczęście wszystko jest w porządku. 1 kwietnia idę zarejestrować Małego do neurologa.

Ja też bym bardzo chciała trzecie dziecko, ale kasy niet, muszę wracać do pracy, niedługo stoi przede mną wybór żłobek czy niania w domu??? Moje starsze dziecię ma do mnie pretensję, że tak długo było samo, a przy 13 - letniej różnicy wieku to wychowuje się 2 jedynaków.:tak:

Pozdrawiam cieplutko, i oby do wiosny :-) Ja również uwielbiam BB i bardzo żałuję, że do grona styczniówek dołączyłam dopiero w grudniu, ale lepiej późno niż wcale. Dziewczyny jesteście Suuuuuuuuuuper :)))

Witam nową Stycznióweczkę :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny macie jakies sposoby aby pozbyc sie pozostałosci po ciazy na brzuchu????
Mi została straszna fałda, a miałam taki szczupły i piękny brzuszek:)
 
Dziewczyny macie jakies sposoby aby pozbyc sie pozostałosci po ciazy na brzuchu????
Mi została straszna fałda, a miałam taki szczupły i piękny brzuszek:)

Ja robie brzuszki wczoraj zrobilam 200 dzis mam zamiar 250 zrobic i mam nadzieje ze pomoze oprucz tego duzo ruchu i dieta -zero slodyczy jem czesto ale malo by nie byc glodnym duzo owocow i warzyw.
 
A ja postanowiłam, że zrobię Stasiowi ubranko do chrztu sama - na szydełu ;-), bedzie to taki śpiworek na ramiączka i do tego pelerynka. Pod spód założę zwykłego pajaca białego.
Juz robię śpiworek - jestem w połowie - tylko boje sie, że zanim ja go zrobie to Stach tak urosnie, że będzie to za małe ;-)

... a nie mam pojecia kiedy chrzest - może w czerwcu gdy już będzie ciepło i my sie obrobimy z grubsza z nowym mieszkaniem... bo maj i poczatek czerwca to obsypany komuniami.
 
Ja robie brzuszki wczoraj zrobilam 200 dzis mam zamiar 250 zrobic i mam nadzieje ze pomoze oprucz tego duzo ruchu i dieta -zero slodyczy jem czesto ale malo by nie byc glodnym duzo owocow i warzyw.


Dormark - Gratuluję silnej woli:-) Szczerze podziwiam :tak:
Dziewczyny po cc ćwiczycie już? Jeśli tak to co i ile?

Ja od jutra też nie jem słodyczy, a co.... :-D Proszę trzymać za mnie kciuki, to na pewno się uda. :tak:
 
Ja ubranko do chrzu mam jeszcze po Nicoli moja babcia zrobila na szydelku spudniczke i do tego sweterek moze jutro zrobie zdiecie i wkleje.Ja planuje chrzest w sierpniu , albo pod koniec lipca bo wczesniej sie nie wyrobimy.Nicole chrzcilam jak miala roczek. Obiad sie juz robi , zjemy i idziemy na dwor.
 
Witam :tak:

wyparowało mi kilka wątków dopiero zauważyłam jak chciałam coś wkleić szybka jestem :-):zawstydzona/y:

Jolcia ja też nie mam pojęcia jeszcze chrzestnych nie wybraliśmy bo mój chce tych co ja nie chce albo na odwrót :sorry2:
Asiax ach piękne kwiatki :-) jak fajnie że jest BB :-D

Bibik ja już pisałam mi się takie garniturki nie podobają ! :no:

Jakby któraś chciała się przyłączyć do klubu KMW :szok::-D
Klub Matek Wyrodnych - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl
 
Hej Laseczki ;-)
Tu nie ma co podziwiać, kwestia przyzwyczajenia, chociaż nie ukrywam, że chciałabym, żeby Jessi troszkę wcześniej zasypiała. Najlepsze jest to, że ona w ciągu dnia też bardzo mało śpi:sorry2: Za to jak w końcu łaskawie zaśnie w nocy to śpi bez przerwy minimum 7 godzin, rekord to 10 godzin.
Teraz mała fląderka się huśta, a Oliś robi porządki na półkach :-D:-D:-D
A ja sobie wcinam na śniadanie popcorn toffee :-p Zaczęłam jeść to co w ciąży i Młodej już brzuszek nie boli, bardzo wesoła dziewczynka się z niej zrobiła (aż za bardzo:-p):-)
Wy tu o chrztach, a ja nawet jeszcze nie wiem kiedy tych moich ancymonów ochrzczę, nie spieszy mi się jakoś.
Miłego dzionka Kobietki :-)
 
reklama
W biegu zaglądam do Was.
Byłyśmy rano u lekarza, szczepienia odroczone, bo zaraziłam małą :-( ma katarek i pokasłuje :-(
Zważyłyśmy się i niestety, od ostatniego ważenia przybrała tylko 100g (i to na cycku i butelce!), więc teraz ponoć to wina refluksu (bo już nie piersi, nie?)... I jeszcze lekarka gada mi, że widzę, że na piersi jej nie wykarmię. Więc choć już dostaje butlę, to i tak mam wrażenie temat piersi dalej jest na tapecie, choć myślałam, że już to skończyłyśmy :baffled:
No i na główce i brwiach pojawiła się małej taka twardsza skórka, któraś z Was to przerabiała, co pomogło?
Bo lekarka mówi, że mam ograniczyć mleko, a ja ostatnio nabiału jem tyle co Activie na kupkę moja tym razem i kilka kropel mleka do kawy, więc co niby mam ograniczyć? No i czy to aby na pewno z mleka?
W każdym bądź razie zmieniłyśmy mleko na NAN HA.
A ja dalej chora, na szczęście już bez gorączki :-)
 
Do góry