reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

dziewczyny wklejam zaczerwienienie o ktory wspominalam (mam nadzieje ze cos zobaczycie)
Zobacz załącznik 225583
A tu moje "zadowolone" dziecko lezy na brzuszku:-D
Zobacz załącznik 225584
i co z nim zrobic?:-D
U nas też karczucho takie czerwone, nic z tym nie robię:tak:

co do uszczypnięcia bociana to u mnie obaj mają
przy pierwszym pediatra nam mówiła,że to zniknie chyba do roku czy dwóch-już nie pamiętam ale Piotrusiowi to tylko zblakło,na czole się pojawia-kiedy tylko się zdenerwuje,zezłości-śmiejemy się z mężem,że to taka kontrolka alarmująca.
Kubuś teraz to samo,teściowa powiedziała żebym mu to smarowała swoją krwią okresową -podobno działa,nie wiem ,nie sprawdziłam--słyszałyście o takim sposobie?
O mamo, nigdy:no::no::no:

Moze bede monotematyczna ale ja znowu o ciemiaczku, czy u was jest tez widoczne, tak jakby lekko wklesniete? I czy wszystkie podajecie witamine d? My nie podajemy, lekarz nie wspomnial a ciemiaczko jest widoczne golym okiem i prawie caly czas pulsuje.:sorry2:
U mnie nie jest takie widoczne, może dlatego że łepek czarny;-)
 
reklama
Dzisiaj Madziunia była na swoim ostatnim spacerku, mogę tylko napisać, że została naprawdę godnie i z szacunkiem pożegnana.

Bibik szczerze to ten trzeci mi się najbardziej podoba, niby nie jestem jakąś tradycjonalistką, ale do chrztu wzięłabym jak najskromniejsze i najbardziej stonowane ubranko.

Mamy chłopców pisały o ściąganiu napletka, pamiętam, że nam tego stanowczo zabroniono do ukończenia przez dziecko 1 roku, bo można tym tylko krzywdę wyrządzić.

Co do tego uszczypnięcia bociana to u nas też jest na karczku i nic z tym nie robię, samo zejdzie w swoim czasie.

Dzięki Dziewczynki za ciepłe słowa i troskę, ale moja Młoda litości nie ma i taką sobie obrała taktykę zasypiania późną nocą i nie mam wyjścia, muszę z nią siedzieć:sorry2: Teraz też leży w huśtawce i niby przysypia, ale jak tylko chcę ją odłożyć do koszyka to od razu ma oczy jak pięciozłotówki :-D Aparatka mała ;-)A ja już się chyba przyzwyczaiłam do małej ilości snu i jak najbardziej chcę trzeciego dziecka :-p
 
Bibik - podzielam zdanie Kachy, że im skromniej tym lepiej.
Kacha - Jessi śpi w dzień? Może ją przetrzymaj z raz. Szkoda mi Ciebie a zarazem jestem pełna podziwu, bo gdybym dostawała taki wycisk, to chyba bym tak szybko nie decydowała się na trzecie dziecko.

Moje dziecię dziś pobiło rekord i wstało dopiero o 7:45. Ponad 12h z jedną tylko przerwą o 1 w nocy na mleczko:tak:
 
Mega kupka usunieta a teraz obiecane linki:;-)

Na ten kubraczek choruje ale cena odpycha... a ma być to tylko na 1 raz:
Chrzest, ubranko Sherlock ful - r. 62 - Carpe diem (927352057) - Aukcje internetowe Allegro

Ten też jest śliczniutki:
Chrzest, ubranko -Garniturek Maurycy r. 68 (932478394) - Aukcje internetowe Allegro

A najprawdopodobniej kupie ten:
BABY BOYS WAISTCOAT SUIT-CREAM PAGEBOY CHRISTENING 3-6m on eBay (end time 10-Mar-10 16:59:36 GMT)


Co myślicie? Tylko szczerze proszę...:tak::tak::tak:

Mnie osobiście się nie podobają, te ubranka sa takie mało dziecięce...Ale to kwestia gustu - osobiscie wolałabym ubrac malucha w jakis fajne ubranko ale o zgrozo nie w spodnie na kant i musznik
 
Ciekawi mnie na jakim etapie rozwojowym sa dzieciaki w podobnym wieku do mojego Dawidka.. Mój mały bardzo często wyciaga języczek i wkłada raczki do buzi - czy wasze dzieci tez?
 
Witam serdecznie :tak: dziś mieliśmy wcześniejszy start... tzn ja miałam - mały spi :tak:

bibik ja mam podobne zdanie do martadu. Te garniturki są cudne ale jakoś... może chodzący chłopczyk już fajowo by w tym wyglądał ale niemowle.... :no: Mój synek też ma w święta chrzest, kupiłam biale sztruksy, koszulka z muszką ale dziecięcy model i kamizelka biała wełniana od Małgosi - wszystko na allegro. Też chcę by wyglądał elegancko ale jednak nie męsko totalnie.
Plus kupiłam śpiworek od ABRAADABRA bo myślę, że w kościele będzie chłodno. Myślę, że u ciebie chyba ten ostatni był najskromnijeszy tak? Ubierzesz coś na to?

Coraz częsciej zapowiadają wiosnę.... wow.... nareszcie! :tak: Dziś idę spełnić obywatelski obowiązek i zrobię USG bioderek Tymka. :-D Przy okazji długi spacer wykonam, pomysłałam własie, że nie pojadę autem a pieszo to mi to dobrze zrobi. Musze się pochwalić, że totalne, totalne odrzucenie słodyczy przynosi mi efekt, już któryś dzień z rzędu na wadze rano buzia mi się uśmiecha bo leci w dół... :-):-):-)
kacha_wawa - dużo sił ci życzę
Pumpkin no Pola ci jakieś prezenty sprawia, tyle spać :tak:ale mój też coraz piękniej - dzieci nam rozsądnieją :-D
Pierwszy raz słyszę o uszczypnięciu bociana - ale smieszne określenie, rodem chyba z lat kiedy bocian dzieci nosił :confused::-D:-D dołaczamy do uszczypniętych... mamy na karczku teżsię zastanawiałam co to no ale widać... norma u naszych maluchów.
 
:blink:
Mega kupka usunieta a teraz obiecane linki:;-)

Na ten kubraczek choruje ale cena odpycha... a ma być to tylko na 1 raz:
Chrzest, ubranko Sherlock ful - r. 62 - Carpe diem (927352057) - Aukcje internetowe Allegro

Ten też jest śliczniutki:
Chrzest, ubranko -Garniturek Maurycy r. 68 (932478394) - Aukcje internetowe Allegro

A najprawdopodobniej kupie ten:
BABY BOYS WAISTCOAT SUIT-CREAM PAGEBOY CHRISTENING 3-6m on eBay (end time 10-Mar-10 16:59:36 GMT)


Co myślicie? Tylko szczerze proszę...:tak::tak::tak:
Mi tez osobiscie nie podobaja sie . Wydaje mi sie , ze dziecko powinno na chrzcie wygladac niewinnie i dziecico a nie jak stary, ale to juz kwestia gustu.
Kacha wawa-podziwiam , naprawde ja bym sie juz na trzecie nie pisala.
J awitam poranna kawa .U nas nocka bardzo trudna najpierw Mia obudzila sie o 2 z placzem;-)jak ja uspokoilam i zasnela to Nicoli sie cos przysnilo i obudzila sie z placzem jak ja uspokoilam byla juz 4.Ja do lozka a tu Mia znow placz wiec znowu uspokajanie zasnela o 5 na 5 min zjadla butle i usypianie do 6 .Jak sie polozylam zamknelam oczy ledwo zasnelam a tu Nicol juz wstala byla godz 7 . Teraz pije kawe i probuje trzymac fason , by nie zasnac.:-)
Dzis ma byc u nas 14 st wiec popoludniu spacer i nie dam Nicoli spac to padna wczesniej i ja tez dzis pojde spac bardzo wczesnie.
 
Ciekawi mnie na jakim etapie rozwojowym sa dzieciaki w podobnym wieku do mojego Dawidka.. Mój mały bardzo często wyciaga języczek i wkłada raczki do buzi - czy wasze dzieci tez?
Tymek ma chyba podobny wiek do twojego. Również wyciąga języczek i potem składa mnóstwo dzięwków. Cudnie "opowiada" usmiecha się od ucha do ucha. Śmieje się też w głos coraz częściej. Rączki wkłada do buzi ale też na foteliku sięga po misie bo są zamontowane na wysokości rączki. Leżąc na brzuszku pieknie wysoko trzyma główkę, przekręca się też na plecki od kilku dni. To dziwne, że któraś napisała, że ponoć z plecków jest łatwiej - nie wydaje mi się - ale może któryś maluch zrobi tak, narazie co czytam to wszystkie z brzuszka na plecki.
edit:
roxeen twój wpis wygląda jakbyś miała czkawkę :-D:-D
 
reklama
Witajcie!!

Bibik ciesze sie, ze wszystko dobrze z Natanielkiem!!
Mogłabyś się dowiedzieć jak ta farba na grzyba sie nazywa?:)
A garniturki okropnie drogie!! Widziałam śliczne za 60-80 zł!! Bardziej stonowane, bardziej hmmm... grzeczne, dzieciece.... :)

Pumpkin gratuluje wspaniałej nocy!!

Martadu u nas wszystko juz buzi jest pchane :) czasami nawet rece Adas mi gryzie :) i jezyk pokazuje tez :)

Co do ubioru dziecka...
Adas w domku w pajacyku jest, albo rajstopy i bodziak, na spacer w te chlodne dni: rajstopy, bodziak, spodnie, bluza, skarpety, kombinezon i czapka (na poczatku dwie, teraz jedna), kocyk i juz :)
A jak go ubierac jak bedzie cieplej - nie mam pojecia ;p
W nocy w ogole nie spalam przez te ósemke!!
A z dobrych wieści!!
Adaś śmieje się w głos!! ;D;D;D
Cudowne to jest!!! ;D

Miłego dnia!! :*
 
Do góry