reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ja też lekko naciągam, tak mi kazala pediatra i tak też kazali w szpitalu.

ja mam też pytanie do mam chłopców, czy któryś z waszych pociech ma w jąderkach wodniaczka? W szpitalu mi powiedzieli, że powinien sie wchłonąć ale troche mnie to martwi.....
mój mały miał ale się wchłonął do miesiąca,podnosiłam go pampersem tetrówką i nie ma juś śladu
napletek też lekko ściągamy,chociaż mały ma stulejkę
 
reklama
Moze bede monotematyczna ale ja znowu o ciemiaczku, czy u was jest tez widoczne, tak jakby lekko wklesniete? I czy wszystkie podajecie witamine d? My nie podajemy, lekarz nie wspomnial a ciemiaczko jest widoczne golym okiem i prawie caly czas pulsuje.:sorry2:
 
Melduję się po kontroli w szpitalu!
Wszystko w normie i nie ma nawrotów przepukliny!!!:-):-):-)
Ale doznałam szoku jak Okruszka zważyli i zmierzyli...
5600g ( 500g w ciągu 8 dni):szok::szok::szok:
57cm (3 cm w ciągu 9 dni):szok::szok::szok:
Zawsze tył i rósł szybciej niż inne dzieci bo ze względu na wcześniactwo był w szpitalu faszerowany kaloriami, żeby lepiej przybierać. Tył w tempie 250-380g na tydzień. Ale dzisiejszy przyrost mnie wprawił w stan osłupienia!!!

Wronka, Emilcia jest taki środek a raczej farba na pleśń. To jest na bazie sylikonu i wystarczy dwa razy przemalować i jest spokój na lata!:tak::tak::tak: Mój wujaszek jest budowniczym i wie co dobre!;-)

Nika 1710 możesz śmiało ściągać delikatnie napletek. Ale zawsze w czasie kąpania!

Teraz idę troszkę posprzątać i odezwę się z wieczorka.;-)
 
Nika, nasza pediatra mowila, ze nic nie mamy robic. I nic nie robilismy. Ale co lekarz, to praktyka.

O mój Boże.....
powiedz teściowej zeby tam napluła, bo lekarz kazał smarować jadem żmii ;-):szok:
:-D
Moze bede monotematyczna ale ja znowu o ciemiaczku, czy u was jest tez widoczne, tak jakby lekko wklesniete? I czy wszystkie podajecie witamine d? My nie podajemy, lekarz nie wspomnial a ciemiaczko jest widoczne golym okiem i prawie caly czas pulsuje.:sorry2:
U nas jest tak samo. Jest duze i pulsuje. To normalne. Ja nie podaje witaminy d, sama lykam, wiec mam nadzieje, ze sie do malej dostanie. A Ty podajesz chyba mleko zastepcze, wiec sprawdz, czy ma w skladzie. Obstawiam, ze ma, wiec nie podaje sie. I wystawiaj mlodego na slonce. To najlepsza witamina d.

Bibik13, wspaniale! Ale Ci tluscioszek urosl!

bo dobre ciotki z bb chuchały i kciuki trzymały :tak:
O wlasnie! ;-)

Roxeen, co Cie tak na rwanie wzielo? :szok: Rwie sie zeby w ostatecznosci. A tej czworki sie odbudowac nie da? Szkoda zebow. Ja bylam u jednej dentystki z nadlamanym zebem, to mi powiedziala, ze rwiemy. Poszlam do drugiego i mi odbudowal. Trzyma sie jak lala. Nawet sladu nie ma! Moze jeszcze z kims skonsultuj, bo jak tak bedziesz rwac, to bedziesz musiala zainwestowac w szufladke. :szok:
 
Ostatnia edycja:
My juz po kolacji Mia spi . Nicol u siebie w pokoju ,bawi sie , ale pewno tez zaraz zasnie.Dzisiaj mialam bardzo przyjemny dzien Mia jak zwylke bez problemowa,Nicol tez bardzo grzeczna , zreszta M byl dzis w domu i nawet 2 godz sie przespalam a i bylam na solarium zaczynam przypominac siebie z przed ciazy.Mowie juz dobranoc i do jutra.
 
A ja się boję sztucznych zębów. Nie potrafię sobie wystawić jak oni taki ząb przytwierdzają.... Dlatego latam do dentysty ile tylko mogę, bo boję się że jak zaniedbam to dopiero mi się dostanie... A tak tylko kilka ubytków miałam w swoim życiu. Nie licząc problemów z 8kami, już kiedyś mówiłam...

Chłop musi mieć swój rozmiar, nie zapominaj Roxy! Nikt nie lubi facetów - chucherko...
 
Wronka, Emilcia jest taki środek a raczej farba na pleśń. To jest na bazie sylikonu i wystarczy dwa razy przemalować i jest spokój na lata!:tak::tak::tak: Mój wujaszek jest budowniczym i wie co dobre!;-)

Nika 1710 możesz śmiało ściągać delikatnie napletek. Ale zawsze w czasie kąpania!

Teraz idę troszkę posprzątać i odezwę się z wieczorka.;-)

Wiem o tej farbie tylko że najpierw trzeba wysuszyć ściany bo inaczej mi zgniją. Z jednej strony styropian a z drugie miała by być farba a w ścianach błoto. Jóż jak mi ocieplenie kładli to był problem bo jak wiercili pod kołki to nic nie trzymało bo w ścianie blotko. Jak wyschną to je umyjemy chlorowym specyfikiem który zwie się Pufas - podobno najskuteczniejszy i wtedy zastosujemy tą farbę.

A ja się boję sztucznych zębów. Nie potrafię sobie wystawić jak oni taki ząb przytwierdzają.... Dlatego latam do dentysty ile tylko mogę, bo boję się że jak zaniedbam to dopiero mi się dostanie... A tak tylko kilka ubytków miałam w swoim życiu. Nie licząc problemów z 8kami, już kiedyś mówiłam...

Chłop musi mieć swój rozmiar, nie zapominaj Roxy! Nikt nie lubi facetów - chucherko...

Ja ma sztucznego zęba od 2-drugiej klasy podstawówki. Wybiłam jedynkę, ale korzeń mi od niej został i teraz mam na wkreta i 3 lata temu założylam na to koronę, żeby lepiej wyglądało.

Zmykam bo mały głodny a z mlekiem dziś coś kiepsko.
 
reklama
Pranie zaliczone, graty na strych wrzucone, naczynia zmyte i można odsapnąć!:happy2:

Teraz tak mi tu zaleciało dziwnie i pewnie Tłuścioszek ma bombę w pieluszce...:confused: Śmierdziuszek... Zaraz wrócę i wrzucę linki co na chrzest kombinuję...;-)
 
Do góry