reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

macy: też mam wrażenie, że z każdym dniem coraz więcej na mnie czeka- a ja mam tempo rozlazłego słonia i jeszcze jak cokolwiek porobię to kręgosłup łupie, a brzuch ciązy do ziemi... taki nasz żywot teraz ciężki:tak:
KlaraM: ja kupiłam kombinezon na 62 - nie lubięjak się dzieci topią w ciuszkach, a wczesniej niż na koniec grudnia nie planuję rodzić, więc spokojnie powinien wystarczyć do wiosny. A jak nie to dokupię drugi i tyle. 68 to mi się za wielki wydaje dla noworodka, który przecież równie dobrze może mieć 50 cm przy porodzie, więc gdzie mu do 68!;-)
Paula: może to tylko gęstszy śluz - ale gin na pewno zobaczy na wizycie czy to czop czy nie. Nie stresuj się, bo będzie brzuswzek twardniał i dostaniesz skórczy
Jolcia7777 - mi proponowali Celeston w 25tc. jak leżalam w szpitalu, ale odmówiłam, bo gdybym zaczęłą rodzić szybciej to i tak od razu by mi go podali, a na zapas nie chciałam i w sumie dobrze, bo jednak małą już prawie donoszona u mnie, a po 34tc. nie podają już sterydów dzieciom:)
Najważniejsze to twoja wiara w to, że będzie dobrze i donosisz! no a potm cała reszta - leki, leżeni eitp.
Kazimiera1987: obys się odczekała listonosza z pieniążkami-nam ostatnio tez jakoś szybko z konta znikają - ciągle cos trzeba kupować...:eek:
e_milcia: gratulacje dla koleżanki - całkiem dobrze jej poszło od września podtrzymywać ciąże to trudne - wiem coś o tym!
Dorciaa: ja też ostatnio polubiłam kuchnie - ciągle tam buszuję hehe:rofl2:
Beti: z bakteriami w posiewie nie ma żartów, więc jak mus jest to trzeba i antybiotyk brać - niektóre bakterie mogą ci przyspieszyć poród - a i zwykłe drożdżaki trzeba wyleczyć, bo to jakby nie było grzybica, więc nic dobrego:zawstydzona/y:
ivi: powodzenia na wizycie:happy:
Kaja: no u mnie w sobotę 36 tydzień skończony, więc w teorii zaczynam 37:szok:- ja mam suwaczek cofnięty o tydzień z hakiem, bo sobie liczę wg wczesnych USG, że malutka jest młodsza, ale ginka itp. zawsze liczy po OM, więc u mnie wybija liczba 36... jakoś mnie to zaczyna stresować:eek:
 
reklama
Nie mogę uwierzyć że to już ostatnie dni............dzielą mnie od spotkania z moim Niuniem.
Mzetka jak to ostatnie dni ?? mi sie wydaje ze jeszcze kupa czasu, mam juz wszystko co prawda i mój mąż przygotuje ostatnie rzeczy np rozstawienie łóżeczka jak juz bede w szpitalu ale nie licze tego jako dni.... nie strasz. Wydaje mi sie ze dotrze do mnie ze to jeszcze chwila jak pierwsza styczniówka sie rozpakuje:eek:
 
Hej Kobietki :-)
W końcu doczekałam się wizyty i jakbym czekała dłużej to wesoło by nie było, przeziębienie powoli zaczęło się rzucać na płuca i dostałam antybiotyk, u Olisia dokładnie ta sama sytuacja tyle, że u niego jeszcze tak osłuchowo źle nie było. Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej i antybiotyk pomoże, chociaż wolałabym go uniknąć, no ale co robić jak mam wrażenie, że przy każdym ataku kaszlu płuca wypluję :sorry:
Miłego dzionka Wam wszystkim życzę :tak:
 
No juz sie czegos konkretnego dowiedzialam wkoncu dodzwonilam sie do ZUSu i powiedzieli mi ze zadnej kary za spoznienie pracodawcy ze zwolnieniem nie dostane ( ksiegowa mojego m wprowadzila mnie w blad kazda gada co innego) co najlepsze babeczka z zusu powiedzilam mi ze moj pracodawca ciagle sie spoznia z dostarczaniem zwolnien i najlepiej byloby zebym sama je dostarczala i podala im nr swojego konta to odrazu bede dostawac pieniazki na konto i nie bede musiala czekac na listonosza. Na dniach powinnam dostac kase. Oj a juz bylam tak wkurzona ze wygarnelabym bylemu szefowi pare slow.....

Ja juz 34tc coraz blizej porodu strach zaczyna zagladac i ciekawosc jak to bedzie, kurcze chcialabym zeby moj m byl ze mna ale on nie chetny bo sie boi jak zareaguje a tu teraz ta grypa mama nadzieje ze przejdzie im ten zakaz i ktos bedzie mogl byc przy mnie bo inaczej to ja ich tam tak zwyzywam z bolu i nerwow, a nie chcialabym wyjsc na jakas jedze hihihihi dziewczyny trzymajcie maluszki w brzuszku do tego stycznia bo jak tak dalej pojdzie rozpakujemy sie w grudniu. Ja tam mocno trzymam:) wiem nie da sie sila wyzsza ;) jak bedzie chcial to i tak wyjdzie.
 
:-D
Mzetka jak to ostatnie dni ?? mi sie wydaje ze jeszcze kupa czasu, mam juz wszystko co prawda i mój mąż przygotuje ostatnie rzeczy np rozstawienie łóżeczka jak juz bede w szpitalu ale nie licze tego jako dni.... nie strasz. Wydaje mi sie ze dotrze do mnie ze to jeszcze chwila jak pierwsza styczniówka sie rozpakuje:eek:

wg OM mój termin to 2.01.2010 a wg USG 28.12.09 więc ja mogę należeć do tej grupy która najwcześniej może się rozpakować:-D A tak naprawdę czuję się jakbym miała jeszcze przed sobą może 2-3 tyg. więc dla mnie to już DNI w porównaniu z tym co za mną:-)
 
Jolcia7777 - mi proponowali Celeston w 25tc. jak leżalam w szpitalu, ale odmówiłam, bo gdybym zaczęłą rodzić szybciej to i tak od razu by mi go podali, a na zapas nie chciałam i w sumie dobrze, bo jednak małą już prawie donoszona u mnie, a po 34tc. nie podają już sterydów dzieciom:)
Najważniejsze to twoja wiara w to, że będzie dobrze i donosisz! no a potm cała reszta - leki, leżeni eitp.
tzn ze jak skończe 34 tc(uff jutro własnie zaczynam ten 34 tc)to niepotrzebuja już dzieciaczki sterydów na płucka tzn.ze juz beda potrafiły samodzielnie oddychac tak:tak:no wiadomo i tak do inkubatorka itp.ale juz o własnych siłach oddychać bedą dzieciaczki w takich tc jeju to super wieści:tak:
Hej Kobietki :-)
W końcu doczekałam się wizyty i jakbym czekała dłużej to wesoło by nie było, przeziębienie powoli zaczęło się rzucać na płuca i dostałam antybiotyk, u Olisia dokładnie ta sama sytuacja tyle, że u niego jeszcze tak osłuchowo źle nie było. Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej i antybiotyk pomoże, chociaż wolałabym go uniknąć, no ale co robić jak mam wrażenie, że przy każdym ataku kaszlu płuca wypluję :sorry:
Miłego dzionka Wam wszystkim życzę :tak:
zdrówka bardzo duzo zdrówka:tak:
 
Hej Kobietki :-)
W końcu doczekałam się wizyty i jakbym czekała dłużej to wesoło by nie było, przeziębienie powoli zaczęło się rzucać na płuca i dostałam antybiotyk, u Olisia dokładnie ta sama sytuacja tyle, że u niego jeszcze tak osłuchowo źle nie było. Mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej i antybiotyk pomoże, chociaż wolałabym go uniknąć, no ale co robić jak mam wrażenie, że przy każdym ataku kaszlu płuca wypluję :sorry:
Miłego dzionka Wam wszystkim życzę :tak:
Kuruj się kobietko i Olisia tez:tak:
nie wiem czy dzisiaj obchodzisz ale gtak na wszelki wypadek Wszystkiego najlepszego z okazji imienin:tak:
 
MZETKA chyba najwcześniejszy termin ma AGAGSM (chyba o ile sie nie myle)i juz też 37 tc zaczynac bedzie to kto wie czy nam sie nierozpakuje :szok::-)

No ciekawe kto otworzy sezon styczniówek:rofl2:
 
reklama
Witam wszystkie bylam dzis na wizycie u GP i jest nadzieja na 3 uzg z okazji takiej ze mam mala dzidzie macica cos malo sie rozciaga ostatnio i pani doktor chce to sprawdzic... z jednej strony sie ciesze bo nawet nie wiem ile moja malenka wazy i mierzy, okaze sie wszystko za tydzien bo kazala przyjsc.
A wczoraj mialam wypadeczek maly bo spadlam ze schodow nie wiem jak ja to zrobilam :crazy: ale nic mi i dzidzi sie nie stalo oprocz obolalego tylka i zdartego lokcia i chyba dlatego dorobilam sie dzis porządnego skurczu a nawet dwoch i bolu spojenia no nic damy rade buziaki
 
Do góry