reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Anulka!!! na czym byłaś w kinie wczoraj?? Może też bym poszła... :-( Bo już mam naprawdę dość siedzenia w domku
W kinie bylismy w tym tyg 2 razy. Pierwszy na Surogatach - nie polecam! a w sobote na Bękartach wojny, Quentina Tarantino. Calkiem fajny tylko trwal 2,5 godz i tylek mnie bolal juz i wysiedziec nie moglam;-)
Ja mam tak samo jak ty, chyba nigdy nie czułam się taka atrakcyjna, mężulek też tak mówi i faceci w pracy, więc nie wierzę że wszyscy tylko cukrują, nawet szef powiedział że powinnam częściej być w ciąży bo mi służy.:-)
Ja to w sumie czuje sie jak maly slonik. Cale zycie wydawalo mi sie ze tu za duzo troche, tam za duzo a teraz to juz wogole! I pomimo ze M jest wspanialy i chodzi nakrecony caly czas i moglby codziennie sie "przytulac"..to ja i tak nie czuje sie ze soba do konca swojo..a do tego M mi mowi ze zobacze ze pomylka jakas wynikla na usg bo mowia ze na dziewczynke sie brzydnie a my mamy niby miec dwie..takze powinnam byc juz potworem!!a wg niego jestem coraz piekniejsza:-)
Widziałyscie męza Marysi z "M JAK MIŁOSC"?Opiekuńczy, dba o zonke, robi jej snidanka, rozumie burze hormonalna zony i jest jak anioła, ach wymarzony partner, a mój wróciła po pracy do domu o 18 i wcieło go gdzieś......:confused2::confused2::confused2:
Zdecydowanie wole mojego M niz meza Marysi:-D:tak:
 
Ostatnia edycja:
cześć kobitki!
Ivi dałaś czadu z tym wpisem tak wczesnie! współczuję bólu głowy, kochana spróbuj apap, nie mam sensu się męczyć a od czasu do czasu przecież można:tak:
Pysia bo oni w tych serialach to już przeginają, tacy mężowie chyba nie istnieją:-Dchociaż dzisiaj mi się śniło,że mieliśmy już malucha i mój m był strasznie fajnym tatusiem:-D
Jol24 dziewczyno masz pracę stojącą bolą cię nogi i ty chcesz jeszcze dwa miesiące!?Uciekaj na l4 tak szybko się da!odpoczywaj!
mnie laski w szkole poza dyrekcją oczywiście same wyganiają i okazuje się, że niejedne była uparta, pracowała ile wlezie i dzidzi już nie było, dlatego u mnie ostatnie 2 tygodnie, a właściwie to już 8 dni pracy zostało:tak:
A ja wcinam śniadanko na poprawę beznadziejnego dnia bo dzisiaj w domu same przedszkolaki będę miała w grupach a przy nich już wymiękam i tak sobie wcinamy z synusiem jabłecznik z serniczkiem:-D:-D:-D:-D
i wyskoczę dzisiaj do lumpiku na łowy, oj lepiej, zeby coś było fajnego:-D:-D:-D
 
Witam porannie , jejku jak zimno oczka by jeszcze pospaly a tu nic z tego byle do 11-30 wtedy Nica spi i ja tez do cieplutkiego lozeczka sie poloze oj jak kusi. Moj M jaki jest , to jest , ale pamietam jak Nicol sie urodzila to nie odstepowal jaj na krok , jak bylam jeszcze wszpitalu to jak do mnie przychodzl to mala byla caly czas przy nim, powiem szczeze , ze przez ta burze hormonow po porodowych to nawet zazdrosna bylam , ze koch ja bardziej niz mnie.Teraz tez stara sie jak moze b rzuszek mi wywalil wiec chyba do niego doszlo , ze ja w ciazy jestem i musze sie oszczedzac.Ciekawe jak bedzie dalej?
Zycze milego dnia.
Ivi- mam nadzieje ze wzielas sobie Apap n aten straszny bol glowy.?
 
apap nie działa na mnie, poza tym przy takiej migrenie mam zawsze wymioty.. ale wzięłam paracetamol w syropie, taki dla dzieci.. jest odrobinę lepiej po nim...
a nie śpie od 3 w nocy ...:-(
 
Witam!
Piję kawkę i zaraz zmykam do pracy. Dziś też coś spać nie mogłam.

Jol24 dziewczyno masz pracę stojącą bolą cię nogi i ty chcesz jeszcze dwa miesiące!?Uciekaj na l4 tak szybko się da!odpoczywaj!
mnie laski w szkole poza dyrekcją oczywiście same wyganiają i okazuje się, że niejedne była uparta, pracowała ile wlezie i dzidzi już nie było, dlatego u mnie ostatnie 2 tygodnie, a właściwie to już 8 dni pracy zostało:tak:
Dorciaa - nie strasz. ;-) Moje koleżanki i to wuefistki pracowały prawie do końca ciązy i ich dzidzie mają się dobrze. Nie każda ma taką samą sytuacje. Oczywiście oszczędzać się trzeba i praca stojąca ciężko ale bez przesady. ;-)
Ja też często na lekcjach stoję a nawet jestem aktywna ruchowo

apap nie działa na mnie, poza tym przy takiej migrenie mam zawsze wymioty.. ale wzięłam paracetamol w syropie, taki dla dzieci.. jest odrobinę lepiej po nim...
a nie śpie od 3 w nocy ...:-(
Kurcze nie mam doświadczenia ale ja leków nie polecam. Probowałas aromoterapii? akupresury?

Miłego dnia kobietki ;-)
 
U mnie 22 tydz. maleństwo wazyło 525 gr, czyli bardzo podobie :tak:

Witam wieczponie co do wgi dziecka to moja byla w 22 tyg 500gr jak tak dalej pojdzie to urodze wielkoluda.
Teraz mowie juz dobranoc.
to jak narazie moja Zuzia jest/była największym klockiem :-D bo w 22 tyg ważyła 550gram

W kinie bylismy w tym tyg 2 razy. Pierwszy na Surogatach - nie polecam! a w sobote na Bękartach wojny, Quentina Tarantino. Calkiem fajny tylko trwal 2,5 godz i tylek mnie bolal juz i wysiedziec nie moglam;-)

Zdecydowanie wole mojego M niz meza Marysi:-D:tak:
ja też wolę swojego chłopa niż męża Marysi :-D przynajmniej czasem się z nim troche posprzeczać mogę- a bez tego życie byłoby pewnie nudne :-D a jeśli chodzi o filmy,to wybrałaś akurat dwa,które mój D straaasznie chce zobaczyć. No ale skoro mowisz,ze na surogatów nie warto isc,to go jakoś odwiodę od tego pomysłu :-D

i wyskoczę dzisiaj do lumpiku na łowy, oj lepiej, zeby coś było fajnego:-D:-D:-D
i ja się wybieram :cool2: zobaczymy która znajdzie coś fajniejszego :-D pochwal się później co kupiłaś.
 
reklama
Witam porannie :-)

Ivi biadactwo, niech lepiej szybko Ci ten ból głowy przejdzie:tak:

Wczoraj wieczorkiem byliśmy z meżem u koleżanki na urodzinkach, to mąz sobie troszkę popił, na szczęscie niezbyt wiele, bo dziś do pracy, to by zdychał ;-)

Mnie troszkę brzusio boli:zawstydzona/y:
Uciekam na razie kobietki :-)

Pozdrawiam!
 
Do góry