reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Anulka jak często dostajesz przekazy na badania , bo ja miałam na początku w 9 tyg. a teraz zrobiłam sobie końcu sama , bo organizm obciążony jest bardziej z dwoma bobaskami i te wyniki jakieś dziwne i zastanawiam sie czy mój gin mnie nie olewa i nie poszukać innego :no:
 
reklama
Anulka jak często dostajesz przekazy na badania , bo ja miałam na początku w 9 tyg. a teraz zrobiłam sobie końcu sama , bo organizm obciążony jest bardziej z dwoma bobaskami i te wyniki jakieś dziwne i zastanawiam sie czy mój gin mnie nie olewa i nie poszukać innego :no:
Niedobrze że tak rzadko masz robione badanie tym bardziej że maleństwa są dwa.:shocked2: Na takie badanie powinien Cie lekarz kierowac co miesiąc lub co minimum dwa miesiące:tak: Dziwi mnie podejście Twojego lekarza ale nie martw się i zdecyduj tak aby Tobie było jak najlepiej.Ja zmieniłabym lekarza:-(
 
Witam porannie u mnie chumor tragedja, dzisiaj jade na 13 z mezem do szpitala na tomografie podejrzewaja u mnojego M raaka albo goza mozguprawie cala noc przeplakalam. Odezwe sie pozniej.
Ojej mam nadzieje że wszystko się wyjaśni i będzie ok. Życzę samych dobrych wiadomości. Trzymam kciuki. Oby szybko się poprawiło.
Kubiaczka gratulacje

My z moim M mamy dzisiaj 3 rocznice ślubu:-):-)
Wszystkiego najlepszego :-):-):-):-)
Dziewczyny mam pytanie...czy wasze dzieciątka też są takie ruchliwe? Mój synuś to chyba w ogóle nie śpi..wciąż siękręci kopie itd. Obojetnie czy chodzę, czy leżę, czy siedzę, hehe. Nawet na USG bawił się z Panią doktor i uciekał przed głowicą USG... jak jużdoktor na niego najchała, to uciekał w inne miejsce, heh. A żeby tentno zmierzyć, to musi być pare podejść, żeby przez minutę mierzyć... Heh
Ciekawa jestem czy to tak zawsze w tym tyg ciąży, czy mój mały jest jakś bardzo ruchliwy... no i czy to znaczy, ze po porodzie też nie będzie sopał :szok:
Powiem Ci że mój synek (obecnie 2 lata i 8 miesięcy) też był ruchliwy przez całą ciążę, tak że wszyscy się dziwili. No i do dziś dnia tak mu zostało :-D:-D:-D. Ale nie martw się do wszystkiego można się przyzwyczaić. Nie wyobrażam sobie go innego.
Wszystkim po badaniach gratuluję zdrowych dzidziusiów :-):-) oby tak dalej
 
dormark - przyszło mi do głowy, że to może być borelioza - mój szwagier miał identyczne objawy, uwierzyć nie mogłam ale odkleszczowe zapalenie mózgu tak wygląda. Odpowiednie leczenie i będzie wszystko w porządku. Może to nic groźniejszego - pisz koniecznie nam, trzymam kciuki!

edix - ja też narazie miałam tylko raz morfologię, następna będzie zlecona właśnie teraz. Myślę, że to zależy od podejścia lekarza i samopoczucia kobiety - jeśli nie ma wskazań do częstszych to ja jestem spokojna.
 
Dromark tryzmaj sie kochana,bedzie dobrze
Dziewczyny jak bede tak dalej żarła to sie w drzwi nie zmieszcze:-)ale co poradze jak ciagle głodna jestem:szok:
Anusia wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy:tak:
 
No faktycznie, cisza jak makiem zasiał...
Ja akurat robie porządki w szafie i próbuje powyrzucać rzeczy, w których już nie chodze. Ale straszny chomik ze mnie i cięzko mi z czymkolwiek się rozstać....:shocked2:
 
reklama
Do góry