reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Ja mam termin na 15 stycznia:-)wiec moze sie spotkamy:tak:ja ze swojego jestem zadowolona ,wczesniej chodziłam tez do P ale mi nie podpasował:no:a wiesz juz co bedziesz miała?

Koleżanki sugerują, że powinnam go zmienić na innego:wściekła/y:ale tak w połowie ciąży to trochę ryzykowne. Więc pewnie przy nim zostanę. A co płci dzieciątka to "P" w 16 tygodniu :-)stwierdził, że będzie chłopiec,ale do końca nie jest pewien. A w rodzince wszyscy łącznie z M byli przekonani, że dziewczynka. Zobaczymy za tydzień na połówkowym:-)
 
reklama
Koleżanki sugerują, że powinnam go zmienić na innego:wściekła/y:ale tak w połowie ciąży to trochę ryzykowne. Więc pewnie przy nim zostanę. A co płci dzieciątka to "P" w 16 tygodniu :-)stwierdził, że będzie chłopiec,ale do końca nie jest pewien. A w rodzince wszyscy łącznie z M byli przekonani, że dziewczynka. Zobaczymy za tydzień na połówkowym:-)

Linka, moim zdaniem bardziej ryzykowne jest chodzenie do lekarza, któremu nie ufasz, niż zmiana lekarza w połowie ciąży.
 
Koleżanki sugerują, że powinnam go zmienić na innego:wściekła/y:ale tak w połowie ciąży to trochę ryzykowne. Więc pewnie przy nim zostanę. A co płci dzieciątka to "P" w 16 tygodniu :-)stwierdził, że będzie chłopiec,ale do końca nie jest pewien. A w rodzince wszyscy łącznie z M byli przekonani, że dziewczynka. Zobaczymy za tydzień na połówkowym:-)
Nie namawiam cie oczywiscie na zmiane lekarza bo to tylko twoja decyzja ,ja nie byłam zadowolona i zmieniłam:tak:wiadomon człowiek sie obawia tego ze np jak go spotka w szpitalu to nie bedzie wiedział jak sie zachowac:tak:a czym on tak straszy ciezarne?mnie zraził tym ,ze wszystko musiałam z niego wyciagac,bo sam nic nie mówił taki niekontaktowy jest i mruk:tak:
 
Dziewczyny z tym cellulitem, to kazda z nas musi go miec? Bo Wy piszecie, ze macie, ja sie ogladam i nie mam. Jedyna mozliwosc to taka, ze moze nie wiem jak wyglada:confused:
Oj jakbys go miala to napewno bys zauwazyla:tak::-DTakze sie ciesz:-) Ja w sumie nie zauwazylam roznicy. Moze tam wczesniej jakis mialam, ale teraz jest tak samo. Poza brzuchem i piersiami zmian nie zaobserwowalam:tak:
No to jade..mam nadzieje,ze w sklepie dalej bedziemy zgodni co do mebli....;-)
Powodzonka na zakupach:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oj jakbys go miala to napewno bys zauwazyla:tak::-DTakze sie ciesz:-) Ja w sumie nie zauwazylam roznicy. Moze tam wczesniej jakis mialam, ale teraz jest tak samo. Poza brzuchem i piersiami zmian nie zaobserwowalam:tak:

Zazdroszczę, bo kiedyś miałam minimalny, a teraz całe uda. Jak już mój M zauważył, to znaczy, że nie wydaje mi się :-(
 
Do góry