reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

reklama
Witaj linka:-)widze ze jestesmy z tego samego miasta:-Ddo jakiego lekarza chodzisz??a co do wagi to kazda z nas w swoim tempie tyje i jesli i maluszkiem ok to raczej nie ma sie czym martwic:tak:

Dziękuję za miłe słowo. Chyba straszna ze mnie panikara:zawstydzona/y: To moja pierwsza ciąża:-D Chodzę do R. Paula a ty?
 
hmm nie wiem ja cały czas siusiu często robie i też tak miała w pierwszej ciąży cały czas aż do porodu tzn.nie żebym co 5 minut biegała ale ogólnie częściej odwiedzam niz z przed ciąży i tak zawsze mam:tak:a teraz dochodzi to cięższe oddychanie:sorry2:
Ja tak z synkiem miałam i teraz też już często nie siusiam, raczej normalnie, dopiero z miesiąc przed porodem znowu poczułam nacisk na pęcherz...

Karoli4, cellulit nie jest regułą, jak rosnący brzuch, niektórzy mają w genach, inni przez złą dietę...
 
Ja chodze do Trzcińskiego:-)Na kiedy masz termin?moze na porodówce sie spotkamy:-Da zadowolona jestes ze swojego lekarza?

Termin mam na 17 stycznia. Ogólnie jestem zadowolona. Tylko, że pan doktor "uwielbia" straszyć swoje pacjentki. Więc czasem mi ciśnienie tak podniesie, że szkoda gadać.:wściekła/y:Niestety prawda jest taka, że i tak trzeba chodzić do kogoś kto pracuje na oddziale:tak:
 
reklama
Termin mam na 17 stycznia. Ogólnie jestem zadowolona. Tylko, że pan doktor "uwielbia" straszyć swoje pacjentki. Więc czasem mi ciśnienie tak podniesie, że szkoda gadać.:wściekła/y:Niestety prawda jest taka, że i tak trzeba chodzić do kogoś kto pracuje na oddziale:tak:
Ja mam termin na 15 stycznia:-)wiec moze sie spotkamy:tak:ja ze swojego jestem zadowolona ,wczesniej chodziłam tez do P ale mi nie podpasował:no:a wiesz juz co bedziesz miała?
 
Do góry