reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Witam w chłodny poranek ;-) Bardzo sympatycznie, wietrznie. Wiem, że niedługo będziemy pragnąć słońca ale jeden dzień ulgi jest super.

Dorciaa - nie myj okien kobieto, wiem ze to żaden wysiłek i pewnie nic w porównaniu z wczorajszym spacerem Karoli (zazdroszczę - na pewno było cudnie) ale jakoś tak wiesz... wycieczka do Rzymu a mycie okien inaczej brzmi :-D Zostaw to M. Mnie też strasznie drażniły, mówilam, mowilam niby, że brudne a siły nie mam i sie doczekałam - umyte :-)
Ładuj siłę na spotkanie z hałasem szkolnym lepiej ;-)
 
reklama
Witam

a ja nadal chora katar mnie trzyma i kaszel się doczepił :baffled: dobrze że gardło chociaż nie boli :sorry2:

u nas w końcu na dworze przyjemnie niby 23 stopnie ale czuje się większy chłód
 
cześć dziewuszki :tak:
my po grillu ze znajomymi- ja buszuję po necie a goście jeszcze śpią:szok::-Dzaraz zrobimy śniadanko a potem jadę po moją mamę:tak::-):-)
życzę każdej super pogody dzisiaj:tak: i solidnych kopniaków od dzidzi!!
 
Witajcie! Nareszcie można oddychać. Ja prawie całą noc jadłam ciacha wszelakiego rodzaju tzn, w snach. Jeden miły sen się przyda, ale później się wybudziłam i już po spaniu a w rzeczywistości tyle słodkości już nie było:-) No i dobrze że się wybudziłam bo się okazało że ten maluch to w nocy szaleje:tak:
Gratuluję mamusiom które poznały płeć oraz witam nowe które do nas dołączyły:tak:
 
Hej Dziewczynki :-)
Wczoraj przyjechał mój brat, więc dzień upłynął nam na opowieściach z domu, a dzisiaj pewnie ruszymy w miasto,a później grilla odpalimy:tak:
Życzę Wam Wszystkim udanego weekendu :-)
 
A ja wybieram się dzisiaj z M na zakupy bo jak tak dalej będę zwlekać to pewnego ranka będę zmuszona iść do pracy w pigamie bo w nic innego się nie zmieszczę:-D narazie jeszcze dopinam spodnie sprzed ciąży ale myślę że to nie potrwa długo
 
Jak mi sie nic nie chce. Siedze w pracy i w sumie to odliczam czas, kiedy wroce do domu i poloze sie na popoludniowa drzemke. Jednak te 20 km mnie zmeczylo wczoraj, tym bardziej, ze kondycja juz nie ta i w ostatnim miesiacu pogorszyla sie znacznie.

Ja to marze o 23 stopniach, ale tak najbardziej to marze o 25, bo to jest dla mnie temperatura, przy ktorej super funkcjonuje.
 
dzien dobry...nie wyspalam sie .. o 6,30 zadzwonila moja tesciowa dodam ze blondynka z pytaniem czy jak sie w samochodzie zlozy siedzenia to czy pianka z nich wystaje
002.gif
002.gif
dzisiaj ide na slub do szwagra.. bez meza bo nie udalo mu sie zjechac .. czasami tak mnie denerwuje ta jego praca.. ale nie jestem sama
002.gif
002.gif
wiec za niedlugo prysznic i strojenie sie na slub...
kolezanka wspomniala o zanikach pamieci i mniejszej wydajnosci w pracy... czasami jestem tak roztragniona ze wiele rzeczy mi umyka a pozniej sporo do zalatwienia i nadrobienia...ale jeszcze miesiac najwyzej dwa lezenie w domku....
 
A ja wybieram się dzisiaj z M na zakupy bo jak tak dalej będę zwlekać to pewnego ranka będę zmuszona iść do pracy w pigamie bo w nic innego się nie zmieszczę:-D narazie jeszcze dopinam spodnie sprzed ciąży ale myślę że to nie potrwa długo
Dzień dobry wszystkim:-)
Mi zostały 3 pary spodni (lnianych z guma w pasie)i jakies spodniczki..ale jak sie zrobi chlodno zupelnie nie mam co na siebie ubrac! Trzeba sie bedzie zabrac za chodzenie po sklepach dla ciezarnych wkoncu..
a moje dzieciaczki dalej spokojne..moze po wtorkowej wizycie u gina sie rozruszaja:tak:miłego dnia :-)
Dorciaa zostaw te okna!!!Nie wolno to nie wolno!
 
reklama
HEJKA:-)
A ja mam bardzo fajniutki humorek:-)wczoraj z M spędziliśmy baaardzo miły wieczór:tak::-)a do tego jeszcze niemogliśmy sie napatrzec jak dzidzia bawi się w brzuszku:-)normalnie się zastanawiam czy nie ma cienko do mojego aniołka tzn.tak sie wierzgał że było wszystko widać idealnie co gdzie i jak że ja normalnie się zastanawiam jaka warstwa dzieli mnie z dzidziulkiem:szok::-D:rofl2:


Jestem po badaniach prenatalnych bedziemy miec coreczke i jest w 100% zdrowa. Bardzo sie cieszymy.


suuuper gratki córci:-)no to coraz więcej laseczek się szykuje kto następny:-D


Witam wszystkie mamusie:)
Ja ma termin na 17 stycznia,pozdrawiam i dbajcie o siebie i maluszki:)


witam i GRATULACJE:-)


Witam

a ja nadal chora katar mnie trzyma i kaszel się doczepił :baffled: dobrze że gardło chociaż nie boli :sorry2:

u nas w końcu na dworze przyjemnie niby 23 stopnie ale czuje się większy chłód


ojojoj zdróweka jak najwiecej:sorry2:



dzien dobry...nie wyspalam sie .. o 6,30 zadzwonila moja tesciowa dodam ze blondynka z pytaniem czy jak sie w samochodzie zlozy siedzenia to czy pianka z nich wystaje
002.gif
002.gif
dzisiaj ide na slub do szwagra.. bez meza bo nie udalo mu sie zjechac .. czasami tak mnie denerwuje ta jego praca.. ale nie jestem sama
002.gif
002.gif
wiec za niedlugo prysznic i strojenie sie na slub...
kolezanka wspomniala o zanikach pamieci i mniejszej wydajnosci w pracy... czasami jestem tak roztragniona ze wiele rzeczy mi umyka a pozniej sporo do zalatwienia i nadrobienia...ale jeszcze miesiac najwyzej dwa lezenie w domku....


miłej zabawy :-)
 
Do góry