reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Wiecie co tak się zastanawiam jaki duży jest ten dzidziolek teraz bo mam wrażenie że u mnie ułożył się w poziomo jak w kołysce i z jednej strony brzuszka go czuję i z drugiej ale możliwe żeby był już taki długaśny???
 
reklama
Witam
U mnie na razie nie pada, ale jest pochmurno, idą robić kawę i nadrabiać zaległości, tyle naprodukowałyście.
Od jakiegoś czasu jestem mniej wydajna w pracy, nie potrafię sę skupić i zrobiły mi się takie zaległości że zastanawiałam się czy nie jechać dzisiaj, ale w końcu wzięłam trochę papierów do domu.
Wyczytałam w gazecie, że kobiety w ciąży mają pamięć jak staruszki ( przez hormony) i potrafi się taki stan utrzymać do roku po porodzie, czy zauważyłyście takie zmiany, bo ja tak.

hehe, to by wyjasnialo moją ciążową skleroze i totalne rozkojarzenie. Na to samo narzeka moja kolezanka, ktora jest w 11tyg ciazy, a moja doswiadczona po 2ce dzieci sąsiadka, stwierdzila ze zauwazyla u siebie ze wraz z ciazą czula sie jakby ubywalo jej mozgu.:rofl2:
 
Wiecie co tak się zastanawiam jaki duży jest ten dzidziolek teraz bo mam wrażenie że u mnie ułożył się w poziomo jak w kołysce i z jednej strony brzuszka go czuję i z drugiej ale możliwe żeby był już taki długaśny???
pewnie że już dzieciaczki są długie :tak: ja czuje raz z prawej raz lewej ale niby ostatnio był główką w górę ułożony :tak:zobaczymy jak w poniedz:tak:
 
No ja niestety do czwartku. Już się doczekać nie mogę:-) Napewno bym go bardziej wyczuła gdzie jest i gdzie co ma jakbym nie miała takiego tłustego brzuchala:-D a tak ciężko się przebić:-)
 
Dzień dobry wszystkim:-)
Mi zostały 3 pary spodni (lnianych z guma w pasie)i jakies spodniczki..ale jak sie zrobi chlodno zupelnie nie mam co na siebie ubrac! Trzeba sie bedzie zabrac za chodzenie po sklepach dla ciezarnych wkoncu..
a moje dzieciaczki dalej spokojne..moze po wtorkowej wizycie u gina sie rozruszaja:tak:miłego dnia :-)
Dorciaa zostaw te okna!!!Nie wolno to nie wolno!
\
Wlasnie zadnego mycia!!!:baffled:

Co do ubran, to ja wlasnie stwierdzilam ze to najgorszy czas teraz, bo spodnie sprzed ciaży choc niby dobre, to juz mało komfortowo sie w nich czuje i jak siadam to najlepiej guzik rozpinac. A w ciazowych wygladam jak w worku:(
Musze sobie po prostu kupic zwykle spodnie o rozmiar wieksze i juz, tylko pewnie na długo sie nie przydadzą:-(

A mam takie pytanko, jak czujecie te kopniaczki>?
Czy to wtedy kiedy przylozycie reke do brzucha?\
Bo ja mam wrazenie czasem, jak przyloze ze cos sie czasem poruszy pod reką, ale jak bym nie przykladala to nic bym nie czula poza bulgotkami.
 
/
A mam takie pytanko, jak czujecie te kopniaczki>?
Czy to wtedy kiedy przylozycie reke do brzucha?\
Bo ja mam wrazenie czasem, jak przyloze ze cos sie czasem poruszy pod reką, ale jak bym nie przykladala to nic bym nie czula poza bulgotkami.
Ja raz czuje je bez przykłądania ręki , a czasem czuje je tylko jak dłoń przyłoże, więc różnie
 
Wiecie co tak się zastanawiam jaki duży jest ten dzidziolek teraz bo mam wrażenie że u mnie ułożył się w poziomo jak w kołysce i z jednej strony brzuszka go czuję i z drugiej ale możliwe żeby był już taki długaśny???

Hmmm w 20 tyg jak bylam na usg to lekarka powiedziala ze ma ok20cm to dosc duzo, a moze Twoj dzidzius jest ponad przecietną, wiec chyba jest to mozliwe:)
 
pewnie że już dzieciaczki są długie :tak: ja czuje raz z prawej raz lewej ale niby ostatnio był główką w górę ułożony :tak:zobaczymy jak w poniedz:tak:

dzidzia ma jeszcze mnóstwo miejsca i raz skacze z prawej, lewej, a zaraz jest na dole lub u gory:-D Pozniej sie zaczna rozpychac i az sie boje, bo w 1 ciazy czułam to jakbym miała urodzic przez pepek:-D

No ja niestety do czwartku. Już się doczekać nie mogę:-) Napewno bym go bardziej wyczuła gdzie jest i gdzie co ma jakbym nie miała takiego tłustego brzuchala:-D a tak ciężko się przebić:-)

Kurcze... tez tak mówiłam ostatnio, a od 5 dni malenstwo mnie tak kopie:szok:Brzuch mi sie wypukla, az sie maz smieje:-D od srodka czuje porzadne kopniaczki, a ze na zewnatrz maz juz tez to czuje... ma siły maluch:-p

\


Co do ubran, to ja wlasnie stwierdzilam ze to najgorszy czas teraz, bo spodnie sprzed ciaży choc niby dobre, to juz mało komfortowo sie w nich czuje i jak siadam to najlepiej guzik rozpinac. A w ciazowych wygladam jak w worku:(
Musze sobie po prostu kupic zwykle spodnie o rozmiar wieksze i juz, tylko pewnie na długo sie nie przydadzą:-(

A mam takie pytanko, jak czujecie te kopniaczki>?
Czy to wtedy kiedy przylozycie reke do brzucha?\
Bo ja mam wrazenie czasem, jak przyloze ze cos sie czasem poruszy pod reką, ale jak bym nie przykladala to nic bym nie czula poza bulgotkami.


co do ubran, to ja nosze stare spodnie, ale biodrówki i fakt, jak trzeba np. w aucie czy przy stole guzik rozpinam, tunika dłuzsza to nic nie widac, ja sie dobrze czuje... wygodnie mi z rozpietym guzikiem, a przynajmniej nie czuje sie taka wielka:-D

a kopniaczki... ja je czuje i od srodka i na zewnatrz, z reguły jak przykładam reke albo mój maz dzidzia sie uspokaja:-D jakby sie tulił do tej reki... ale potrafi tez skopac, zawsze mówie, ze malenstwo chce sie przywitac:tak:Kopniaczków nie mozna z niczym innym pomylic... Jakbym jekis obcych miala w brzucholu:-Duwielbiam je!!!

wysprzatałam mieszkanie, podłogi schna, obiadek wstawiowny wiec wpadłam na chwile...
Maż pojechal na remont, a ze zabrał mi autko to po obiedzie przyjedzie po nas mój tata i jedziemy do rodziców posiedziec, a co bedziemy zas cały dzien same!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Asiowo zazdroszcze takich silnych kopniaczkow, moze i ja sie niedlugo doczekam:)

A co do pamieci, to ja nie poszalałam moze tak jak Beti, ale ostatnio zapomnialam na basenie w co bylam ubrana, zaciela mi sie szafka i ochrona mi ją musiala otwierac wiec zapytali co ja mam w srodku, zeby byla pewnosc ze otwierają szafke z moimi rzeczami, a mi sie glupio zrobilo bo z minute sie zastanawialam co ja mialam na sobie:(
 
reklama
Do góry