reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

hello to ja, znowu na chwilke;-)

Wrocilam z wycieczki na plaze i nad jeziorko i teraz relaksik:-)

Dziewczynki gratuluje zdrowych pociech i witam nowe styczniowki:-)

Labamba ja tez lubie;-) a niedlugo sama jade, mam nadzieje ze wypoczelas?:-)
 
reklama
Witam nową mamusię i dziewczyny, gratuluję córeczek!!!:-D:-D
na 99% kupimy ten samochód:-D:-D:-D:-D zielony:-D duży i przestronny no nic teraz będą jak matka polka z mini vanem:-D jak chcecie to zobaczcie co mi M wynalazł: citroen c3 picasso:-D:-D:-D:-D

dobra dziewuszki zmykam spać padam na pysk spać spać spać do juterka!!!

Ale Ci fajnie!
My tez myslimy o zmianie autka, bo nasze jest 3-dzwiowe, to mało praktyczne jak sie ma dziecko i psiaka.
Ide spac kobitki!Do jutra!
 
Ostatnia edycja:
Witam porannie , ja wczoraj nie zagladalam , bo bardzo boli mnie prawe ramie cos mi tam strzyklo i teraz boli , pozatym pogoda sie popsula i teraz pada moze jeszcze sie roziasni, bo tak nprawde nie mam zamiaru siedziec z niunia w domu bo obydwie zwariujemy . Ide zrobic kawe.
 
Witam
U mnie na razie nie pada, ale jest pochmurno, idą robić kawę i nadrabiać zaległości, tyle naprodukowałyście.
Od jakiegoś czasu jestem mniej wydajna w pracy, nie potrafię sę skupić i zrobiły mi się takie zaległości że zastanawiałam się czy nie jechać dzisiaj, ale w końcu wzięłam trochę papierów do domu.
Wyczytałam w gazecie, że kobiety w ciąży mają pamięć jak staruszki ( przez hormony) i potrafi się taki stan utrzymać do roku po porodzie, czy zauważyłyście takie zmiany, bo ja tak.
 
dzień doberek wszystkim 2 w 1 :-D
dzisiaj w nocy to ja szalałam z szalonymi snami skąd mi się to bierze:szok: przez to wszystko się nie wyspałam :wściekła/y:
ale ten czas leci nie mogę się nadziwić to już połowa, a dopiero co był początek ciąży:nerd:
 
Witam
U mnie na razie nie pada, ale jest pochmurno, idą robić kawę i nadrabiać zaległości, tyle naprodukowałyście.
Od jakiegoś czasu jestem mniej wydajna w pracy, nie potrafię sę skupić i zrobiły mi się takie zaległości że zastanawiałam się czy nie jechać dzisiaj, ale w końcu wzięłam trochę papierów do domu.
Wyczytałam w gazecie, że kobiety w ciąży mają pamięć jak staruszki ( przez hormony) i potrafi się taki stan utrzymać do roku po porodzie, czy zauważyłyście takie zmiany, bo ja tak.
asiax dobrze wiedzieć,bo ja właśnie mam jakieś zaniki pamięci ostatnio :-D myslalam,ze to ze mną coś nie tak,ale widze,ze tak może sie dziać,więc UFFF :-D czasami ciężko mi sobie przypomnieć co robiłam 2-3dni temu. A ostatnio zagięłam samą siebie...i zapomniałam swojego numeru gg :-)


Miłego poranka życze wszystkim które juz wstały i wszystkim,które jeszcze śpią i pewnie pośpią jeszcze pare ładnych godzin ;-) ja niestety do fryzjera na 9 sie umowilam,wiec trzeba było ściągać swój tyłeczek z łózka.. A oczy mam jak na zapałki :-( o 2ej w nocy sie przebudziłam i w żaden sposob nie mogłam zasnąc. Dzidzie było tak cudownie czuć pod palcami i sobie do niej mówiłam,później przeczytalam wszystkie dzidziusiowe gazetki,jakie posiadam w domu, zjadłam loda :szok: o 3 w nocy!! i o 4ej poległam na szczęście. No nic..lece..bo fryz sam sie nie zrobi :-D buziaki
 
DZIEŃ DOBRY MAMUSIE

Ja zaraz wypije kawke i zabieram sie za porzadki, które wskuteczniam od kilku dni i końca nie widać - brrrrr.

U mnie juz tez wyraźnie czuć maleństwo , kiedy baraszkuje w brzuszku.

MEGO DNIA

:-)

Miłego poranka życze wszystkim które juz wstały i wszystkim,które jeszcze śpią i pewnie pośpią jeszcze pare ładnych godzin

Paula ale miałas przebojowa nockę...:-D:-D:-D
 
Dziendoberek,
Wszystkim zycze milego dzionka:-)
Naprodukowalyscie przez wczorajszy dzien mase:szok:
Jestem potwornie zmeczona, a za niedlugo musze isc do pracy. Wrocilismy o 1 w nocy. Nogi czuje, ze mam ciezkie jak z olowiu. Rzym cudowny, super i w ogole. Jeden wielki zabytek. Zrobilismy na nogach ponad 20 kilometrow (niestety w upale). Ale bylo warto. Spelnilo sie wreszcie moje marzenie, bo widzialam grob Jana Pawla II:tak::tak::tak: i tak sie wzruszylam, ze az sama sie zdziwilam.
Bylo tez wielu Polakow po drodze, i mimo bylo posluchac jak rozmawiaja po polsku:-)



Witam
U mnie na razie nie pada, ale jest pochmurno, idą robić kawę i nadrabiać zaległości, tyle naprodukowałyście.
Od jakiegoś czasu jestem mniej wydajna w pracy, nie potrafię sę skupić i zrobiły mi się takie zaległości że zastanawiałam się czy nie jechać dzisiaj, ale w końcu wzięłam trochę papierów do domu.
Wyczytałam w gazecie, że kobiety w ciąży mają pamięć jak staruszki ( przez hormony) i potrafi się taki stan utrzymać do roku po porodzie, czy zauważyłyście takie zmiany, bo ja tak.

Asiax to mi pewnie dlatego jest cezko sie uczyc:wściekła/y: i tak duzo czasu mi potrzeba :no: Moglam nie marnowac tyle czasu i wczesniej wziac sie za nauke:crazy:
 
reklama
Cześć laseczki,
ja dzisiaj chyba cierpiałam na jakąś bezsenność bo albo nie mogłam zasnąć albo zaraz się wybudzałam, śniły mi się pączki:-D i że miałam już taką dużą córeczkę:happy:
wyjątkowo wstałam już o 7 co mi się nie zdarza ale trzeba się już hartować bo od września do pracy:tak:
wstałam z rańca obrałam ziemniaki, zrobiłam mielone - wystarczy usmażyć, zjadłam śniadanko, odwiozłam M do pracy bo wczoraj piwkował i nie chciał sam jechać:-D
a teraz usiłuję zwlec tyłek z kanapy żeby umyć jakieś okno w żółwim tempie bo już napraawdę nie moge na nie patrzeć:tak::tak::tak:
dobra to idę myć coś do później
 
Do góry