reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Hello dziewczynki
Ja wpadam sie tylko przywitac i liste podpisac bo rodzinka jest u mnie i czasu brak;-) Mam nadzieje ze u was ok a wiecej napisze jak bede miala chwilke:-)
 
reklama
Ja tez wpadam na chwilke bo za duzo czasu dzisiaj nie mam. Dzisiaj z kolezankami sie umowilam, korzystam jeszcze ze swojej wolności!!:tak: Milego dnia Wam zycze mamusie:-)
 
cześć mamuśki, już jestem pochłaniam te babeczki i nie mogę się oderwać takie mi dobre wyszły a na wieczór robię galaretke z owocami bo ostatni placekz brzoskwiniami już się skończył, normalnie mam napady na pieczenie czegokolwiek!:-D
byłam w salonie nissana najpierw i w ogóle sorry mówię jaki samochód mnie interesuje a facet "czy ma pani jakiekolwiek pojęcie o tych samochodach?" no masakra kto ja jestem żółtodziób?!:wściekła/y:jak baba to nic nie wie:wściekła/y:? to mu powiedziałam jaki chcę silnik ile ma koni i generalnie wyrecytowałam wszystko co mi M napisał w domu i troche go zatkało:-D:-D:-Djednak najfajniejsze autko mają w citroenie i chyba zielone to mi do zielonego xlandera będzie pasował:-D:-D:-D:-D:-Dno teraz gadam jak baba:-D

byłam też w totku za wygrane 20zł puściłam kupony moze teraz się uda więcej:happy:
planuję dzisiaj mielone z mizerią i ziemniaczkami z kopekiem na obiadek chyba za godzinkę się za to zabiorę...
i najważniejsze...dzwonili ze szkoły mają przygotowaną umowę podpisuję w poniedziałek na radzie i tu bardzo bardzo proszę trzymać kciuki żeby pani dyrektor miała chwilową zaćmę i nie zauważyła brzuszka i podpisała umowę na nieokreślony!!!:-D:laugh2::laugh2:
 
Mi bada co wizytę ręcznie ...określa czy odpowiada danemu tygodniowi ciąży i czy nic się nie dzieje do tego określa przed brzuch gdzie już jest macica .... ja myślę że teraz mam na wysokości pępka jak tak sobie macam brzuch ;-)ale zobaczymy co powie lekarz w poniedziałek:tak:
Ja też mam długość szyjki badaną ręką na fotelu ginekologicznym i od razu też wysokość dna macicy. Szyjkę mam cały czas 3,5 cm, a dno macicy na wysokości pępka.

Co do syropu *spam*, to mam go. On jest na wzmocnienie organizmu, ale nie na gardło czy kaszel...
 
ehh kobietki czy wy czasem tutaj odpoczywacie e jeden dzien mozna sobie narobic zaleglosci nie do nabrobienia a ja kilka dni nie zagladalam.
jesli chodzi o badanie szyjki macicy to tutaj nie badaja chyba albo poprostu nic nie mowia bo ja jeszcze nie maialam takiego badania, o polozeniu macicy tez nie mam pojecia no ale chyba jakby bylo cosik nie tak to by powioedzieli.
ja juz od kilku dni czuje maluszki jak do mnie pukaja a dzisiaj rano to az mnie obudzily, chyba przygniotlam moje skarbki troszke:zawstydzona/y:
Dorciaa kciuki zacisniete i oby sie udalo.
Jesli chodzi o bole brzuszka, to mi dokuczaja bardzo czesto, staram sie niczego nie brac a juz w ostatecznosc to biore paracetamol 500mg bo tutaj tylko to pozwalaja brac ciezarowkom
 
Ostatnia edycja:
i juz po wizycie.. wiesci zaskakujace... sluchalam tetna 144 .. babcia powiedziala ze ten odglos przypomina jej jadący pociąg... ciekawe porownanie... pozniej badanko i usg.. a tu niespodzianka .. brak sisiorka... za dwa tygodnie badanie prenatarne ... lozysko prawidlowo umiejscowione... uuu same niespodzianki... i tak z chlopczyka zrobila sie dziewczynka... :-):-):-)
 
i juz po wizycie.. wiesci zaskakujace... sluchalam tetna 144 .. babcia powiedziala ze ten odglos przypomina jej jadący pociąg... ciekawe porownanie... pozniej badanko i usg.. a tu niespodzianka .. brak sisiorka... za dwa tygodnie badanie prenatarne ... lozysko prawidlowo umiejscowione... uuu same niespodzianki... i tak z chlopczyka zrobila sie dziewczynka... :-):-):-)


gratuluje dziewczynki:tak:
 
i juz po wizycie.. wiesci zaskakujace... sluchalam tetna 144 .. babcia powiedziala ze ten odglos przypomina jej jadący pociąg... ciekawe porownanie... pozniej badanko i usg.. a tu niespodzianka .. brak sisiorka... za dwa tygodnie badanie prenatarne ... lozysko prawidlowo umiejscowione... uuu same niespodzianki... i tak z chlopczyka zrobila sie dziewczynka... :-):-):-)

Gratulacje:tak::tak:jedna dziewczynka wiecej:-):-)bo jak na razie to w mniejszosci jestesmy;-)
 
i juz po wizycie.. wiesci zaskakujace... sluchalam tetna 144 .. babcia powiedziala ze ten odglos przypomina jej jadący pociąg... ciekawe porownanie... pozniej badanko i usg.. a tu niespodzianka .. brak sisiorka... za dwa tygodnie badanie prenatarne ... lozysko prawidlowo umiejscowione... uuu same niespodzianki... i tak z chlopczyka zrobila sie dziewczynka... :-):-):-)

gratulacje coreczki!!!! :-)
 
reklama
Do góry