reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

cos tam czuje ale malo wyraznie i nie jestem pewna czy to ruchy napewno. nie chce tez za czesto na usg chodzic bo to 2 wrzesnia mialo byc polowkowe.


kochana nie martw się nic się nie stanie ze jak teraz zrobisz i 2 września :tak:jak masz się stresować to lepiej o jedno więcej zrobić niż nie robić bo stres daje też maluszkowi popalić:sorry2:a tak wogóle już teraz możesz zrobić połówkowe badanie bo jesteś w dobrym tc co może zrobisz teraz a 2 września już nie;-)
 
reklama
Hej Dziewuszki :-)
Przywitam się tylko i szoruję dalej atakować lodówkę;-) Pogoda do bani to trzeba sobie znaleźć jakieś zajęcie, a że jest nim jedzenie to trudno :-p Dziś mam dzień wielkiej wyżerki :-D

Beti spróbuj skontaktować się z dr Lemieszczukiem, kiedyś potrzebowałam pilnej wizyty i przyjął mnie jeszcze tego samego dnia. Bardzo dobry gin wg mnie, to jego namiary:
Gabinet Lekarski Specjalistyczny Sonus dr Bogusław Lemieszczuk / Lekarze - ginekolodzy, położnicy - Panorama Firm
 
Hej dziewczynki

Beti na pewno znajdziesz jakiegos lekarza i sie uspokoisz:tak:

Ja dzis rano poszlam do lekarza bo brzuch nadal bolal i dostalam skierowanie do szpitala, a tam...szkoda gadac, nie dosc ze czekalam ok 3 godzin to jeszcze pomacal mi brzuch posluchal tetna dziecka i powiedzial ze nie widzi powodow do obaw, boli bo dzidzia sie wierci i rozpycha i mam wziac paracetamol, nawetr mi usg nie zrobili:wściekła/y: No ale coz sie spodziewad po Irlandzkiej sluzbie zdrowia, na szczescie za 3 tyg do PL lece i pojde na 4d do normalnego lekarza.:tak: A na razi lezenia ciag dalszy:blink:
 
dzieki dziewczynki
narazie przejde sie z pieskami na spacer to sie odstresuje i przedykutuje sprawe z mezem bo on sie tym wszystkim martwi gorzej niz ja.
 
Beti bedzie dobrze.. umow sie na wizyte u innego ginekologa to napewno uspokoi Twoje nerwy..
wracam po obiadku a tu juz nowe watki ... " seksowanie" z mezem ... celibat wymuszony bo meza nie ma.. ale w sumie jakos nie czuje osobiscie pociagu ... P natomiast ma obawy przed Tzw. zagladaniem synowi w oczy... ale nie jest zle...
 
ja dzis rano poszlam do lekarza bo brzuch nadal bolal i dostalam skierowanie do szpitala, a tam...szkoda gadac, nie dosc ze czekalam ok 3 godzin to jeszcze pomacal mi brzuch posluchal tetna dziecka i powiedzial ze nie widzi powodow do obaw, boli bo dzidzia sie wierci i rozpycha i mam wziac paracetamol, nawetr mi usg nie zrobili:wściekła/y: No ale coz sie spodziewad po Irlandzkiej sluzbie zdrowia, na szczescie za 3 tyg do PL lece i pojde na 4d do normalnego lekarza.:tak: A na razi lezenia ciag dalszy:blink:

ja mialam identycznie ;-)brzzuszek strasznie mnie bola i ledwo doszlam do GP pomacal zbadal mocz posluchal serduszek maluszkow i tez powiedzial ze nie wiedzi zadnych komplikacji z ciaza ze to maluchy powoduja te bole bo sie macica mocno rozciaga i kosci miednicy sie rozsuwaja i stad te bole i oczywiscie doraznie w razi bolu paracetamol hehehe:baffled: ale sie uspokoilam bo serduszka uslyszalam no i mocz jest ok a moczy wiekszosc nieprawidlowosci wychodzi. wiec badz spokojna bo mmoze rzeczywiscie mial racje. mi jak narazie bole przeszly tylko czuje straszne naciaganie po bokach brzuszka i od kilku dni czuje delikatnie jak mi maluszki w brzuszku figluja:-)
 
Byłam u lekarza i mi powiedział, że dzidziuś maleńki, mniejszy niż powinien być, a że w poniedziałek mamy uzg to się wszystko okaże jak procenty obliczą bo dziś tylko miarką zmierzył pomacał macicę i posłuchał serdunia więc jeśli będzie rzeczywiście malutki to mam mieć częstsze wizyty z uzg :sorry2::blink:ale czy to coś da? Skoro będzie mały to znaczy, że mały i przez miesiąc czy dwa przecież nie nadrobi...:dry::confused:
Och zmartwił mnie :zawstydzona/y:
 
reklama
Byłam u lekarza i mi powiedział, że dzidziuś maleńki, mniejszy niż powinien być, a że w poniedziałek mamy uzg to się wszystko okaże jak procenty obliczą bo dziś tylko miarką zmierzył pomacał macicę i posłuchał serdunia więc jeśli będzie rzeczywiście malutki to mam mieć częstsze wizyty z uzg :sorry2::blink:ale czy to coś da? Skoro będzie mały to znaczy, że mały i przez miesiąc czy dwa przecież nie nadrobi...:dry::confused:
Och zmartwił mnie :zawstydzona/y:

Hmm...moja bratowa cala prawie ciaze slyszala ze dziecko malenkie.Radzio urodzil w 36 tc. z waga 3kg i wcale ale to wcale na malenkiego nie wygladal....Czyli gdzies w miedzyczasie nadgonil:-)Moze Twoj maluszek tez nadrobi?A moze sie na USG okaze,ze wszystko w porzadku...Nie martw sie na zapas,wiesz przeciez ,ze Twoje zmartwienie to zmartwienie malucha....
Trzymam kciuki.
 
Do góry