reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

Podobno mae zainteresowanie lekarzy rodzacymi kobietami,totalna olewka:tak:pomimo ze porod miala krotki to nie fajny bo dziecku zaniklo tetno i miala isc na cesarke i gdyby polozna nie polozyla sie jej na brzuchu(po wyjsciu lekarzy?)a druga rekami z niej na sile dziecka nie wyjela to moglo sie zle skonczyc:tak:podobno podstawa to polozna teraz i co druga dziewczyna do porodu ma swoja bo na lekarzy liczyc nie mozna:tak:wiec wole zaplacic i miec opieke w miare:tak:

Jak ja rodzilam corke to bylo podobnie tylko ze pan P byl przy mnie prawieze non stop:tak:ale tez byl problem,mialam juz podpisana zgode na cesarke ale gin kazal poczekac jeszcze chwile i tez nacisnal mi na brzuch,dzieki temu urodzilam ale dziecko zrobilo sie za chwile sine i musieli zabrac je do inkubatora,byla tam cala noc.
 
reklama
Nikki gratuluje synka:-)

Ja tez chcialam synka zawsze bardzo. Ale ostatnio jak zaczelam wchodzic do sklepow z ubrankami dla dzieci to dziewczynke tez chce bardz bardzo heh zaptrzylam sie na sliczne ciuszki dziewczece, kolorowe sukieneczki, kapelusiki etc etc.

Fakt, ciuszki dla dziewczynki to sama słodycz, te falbaneczki itp, ale trudno, to nie dla mnie. Ale wcale mi nie żal!;-);-)

Nikki super,ze u Ciebie tez drugie jajeczka:-D

Dziękuję, sylwia100!!:-D
 
Dziękuję, skrycie nadal marzyłam o chłopcu i jest!!! Mąż też zachwycony, chociaż nie mógł być na usg. Najważniejsze jednak, że synuś jest zdrowy, wszystko ma dokładnie posprawdzane. Podczas badania spał, a gdy się obudził, zaczął rozkosznie ziewać, potem ssał piąstkę, dotykał nóżek rączkami, no po prostu nie mogłam się napatrzeć!!:-D:-D:-D:-D:-D

To wspaniale! Pisałaś kiedyś, że małe dziewczynki działają Tobie na nerwy, może dlatego Twój syn postanowił się ujawnić! I suwaczek niebieski... Wspaniale. Potem się dopisz do "obstawiamy chłopiec czy dziewczynka" to Cię oficjalnie na listę wpakuję.;-):-)

A tego patrzenia zazdroszczę... Ja miałam usg w piątek, a już tęsknię za tym widokiem. A muszę jeszcze pięć tygodni czekać.
 
Dzięki wszystkim za miłe przywitanie. Troszkę o sobie: mieszkam w Sosnowcu, termin porodu mam na 31.01.2010 r. - jest to moja druga ciąża, pierwszą poroniłam pół roku temu w 10 tc. Dzieciątko jest planowane i bardzo wyczekiwane, a ze względu na moje złe doświadczenia, jestem troszkę przewrażliwiona i panikuję z byle powodu. Ale póki co mój maluszek rośnie zdrowo, noi wygląda na to że będzie to chłopczyk :)
Serdecznie pozdrawiam wszystkie forumowiczki, mam nadzieję że się lepiej poznamy i będziemy wymieniać wszelkiemi doświadczeniami.

Witam. Ja jestem z Dąbrowy Górniczej choć w dowodzie mam nadal Sosnowiec :-) Bądź dobrej myśli, to bardzo pomaga :-)
 
To wspaniale! Pisałaś kiedyś, że małe dziewczynki działają Tobie na nerwy, może dlatego Twój syn postanowił się ujawnić! I suwaczek niebieski... Wspaniale. Potem się dopisz do "obstawiamy chłopiec czy dziewczynka" to Cię oficjalnie na listę wpakuję.;-):-)

A tego patrzenia zazdroszczę... Ja miałam usg w piątek, a już tęsknię za tym widokiem. A muszę jeszcze pięć tygodni czekać.
Macy ja na wizyte w czwartek ide i juz nie moge sie doczekac ,zeby sprawdzic czy ok
wsio:tak:
Kopciuszku w ktorym tygodniu nasz lekarz robi polowkowe?nie pytalam go moze w czwartek mi powie
 
13 stron:angry: i jak ja mam to nadrobić co za babsztylki :-):-):-):-):-)

jejku ja też chce chłopczyka :zawstydzona/y:

płonę normalnie w tych blokach jest tak gorąco, że aż żyć mi się odechciewa ... :crazy:

miłego popołudnia
 
13 stron:angry: i jak ja mam to nadrobić co za babsztylki :-):-):-):-):-)

jejku ja też chce chłopczyka :zawstydzona/y:

płonę normalnie w tych blokach jest tak gorąco, że aż żyć mi się odechciewa ... :crazy:

miłego popołudnia


Przyznaje się bez bicia, że ja się tu produkuje od 9 rano:-D siedze przy wiatraczku i jest mi tu dobrze;-) ale zaraz spadam , bo mój wraca z pracy, więc nie dostane się do komputera, a jutro to dopiero po południu się pokaże, to troche ode mnie odpoczniecie;-):-D
 
reklama
nikki gratuluje synalka ;-)
ja sie zdrzemnelam,a po przebudzeniu naszła mnie chęć na zrobienie...aniołka z masy solnej.. ha ha ha :-D nie wiem skąd mi to do głowy przyszło,ale nawet sama ze sobą nie dyskutowałam- poszłam grzecznie do sklepu po mąkę i zaraz bede tworzyć :-D jak mi wyjdzie coś ładnego,to bede miała pierwszą rzecz do powieszenia na ścianie u Dzidzi w pokoiku ;-)
 
Do góry