reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

Witajcie przyszłe mamuśki:)

Mam pytanie.....
czy orientujecie sie moze kiedy najlepiej iść na USG 3d? zapisałam sie na 22 wrzesnia w Poznaniu i to byłby 24 tydzien życia mojego maleństwa...ale sama nie wiem czy nie za wczesnie...
Moją gin zapytam dopiero za tydzień...ale moze któraś z was wie coś na ten temat??:)
pozdrawiam:)

Witam Martynka :)
my byliśmy na usg 3d w 18 tyg,byłam akurat w Polsce na wakacjach i chciałam to wykorzystać :) faktycznie,było to za szybko jeśli chodzi o idealne rysy dziecka,widać było natomiast inne ważne rzeczy np.mózg,żołądek,kręgosłup itp.
Na pewno nie żałuje,ale gdybym miała możliwość poszłam bym tak jak mój lekarz mi powiedział ok 20-22 tyg ciąży. Wtedy jest idealny czas podobno :)
Myślę,że 24 tydz też jest jak najbardziej odpowiedni,a na pewno nie jest za wcześnie :) spytaj jeszcze swoją gin na wizycie,ja przekazuje Ci to,co powiedział mi mój :) a wiesz każdy ma swoją teorię :)))
pozdrawiam serdecznie
 
reklama
Dziewczyny, dziś rano widziałam nowy wątek o potwierdzonej płci malucha. Wątek został usunięty, bo utworzono go niezgodnie z regulaminem. (Chwała naszym moderatorkom:-);-);-))

Pomyślałam jednak, że można przecież utworzyć listę w wątku - obstawiamy chłopiec czy dziewczynka. Nie ma potrzeby tworzenia nowego wątku i robienia bałaganu. Co Wy na to? Mogę się tym zająć, jeśli byście chciały, tylko na tamtym wątku musiałybyście napisać, czy już wiecie, co nosicie w brzuchu, żebym nie musiała skakać na wątku głównym i szukać.

Ja tez jestem za.

Witajcie przyszłe mamuśki:)

Mam pytanie.....
czy orientujecie sie moze kiedy najlepiej iść na USG 3d? zapisałam sie na 22 wrzesnia w Poznaniu i to byłby 24 tydzien życia mojego maleństwa...ale sama nie wiem czy nie za wczesnie...
Moją gin zapytam dopiero za tydzień...ale moze któraś z was wie coś na ten temat??:)
pozdrawiam:)

Ja bede miala robione na kolejnej wizycie czyli bedzie to u mnie w 21 tyg:tak:juz nie moge sie doczekac.
Tez słyszalam ze powinno sie je robic miedzy 20 a 28 tyg.

Co do snow to ja dzisiaj to dopiero mialam sen:szok:snilo mi sie ze mialam romans z moim ginem:-Dzamiast na wizyty to chodzilam do niego do sypialni:-D:-D:-Dniezle co???
 
Melduje że żywi wróciliśmy z urlopu. Nigdy więcej wakacji z dzieckiem. Kolejny urlop na który jedziemy dzieci spędzą u którejś z babć. Nic nie wypoczęłam ;-)


witaj po urlopie:-)


Witam serdecznie :)
też jestem styczniową szczęśliwą mamusia :) termin to ok 18 styczen! chociaż na usg wychodzi,ze 6 dni wczesniej,zobaczymy :)
jeżeli chodzi o płeć to nasze maleństwo trzyma to w tajemnicy i nie chciało się ujawnić :)))
najważniejsze,że zdrowo rośnie...a my sobie poczekamy :)))
pozdrawiam wszystkie styczniowe mamuśki


witam i GRATULACJE:-)
 
Witajcie nowe styczniowe mamusie!!!
Ja bede miala robione na kolejnej wizycie czyli bedzie to u mnie w 21 tyg:tak:juz nie moge sie doczekac.
Co do snow to ja dzisiaj to dopiero mialam sen:szok:snilo mi sie ze mialam romans z moim ginem:-Dzamiast na wizyty to chodzilam do niego do sypialni:-D:-D:-Dniezle co???
Ja mam wizyte w nastepny wtorek i albo bede miec usg od razu albo wlasnie skieruje mnie na 3d do szpitala.Jakos sie boje, nie wiem czemu. Ale czuje sie dobrze i mam nadzieje ze moje maluszki tez;-)
No no kopciuszek to uwazaj na tego swojego gina!!!:-D

A wiecie moze czy USG 3D rozni sie czyms od 4D?
 
Ostatnia edycja:
no tak ale ja już dzidziolka czułam..I puka od czasu do czasu, i przerwotki robi... myślałam że jak już raz poczułam to będzie coraz częściej i mocniej, a jest zupełnie odwrotnie :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Ivi nie martw się, na pewno wszystko jest dobrze!!! Nieregularne ruchy dziecka mogą potrwać nawet do 26 tygodnia. To Twoja pierwsza ciąża, więc te ruchy będą troszkę później. Głowa do góry:-)

Witam serdecznie :)
też jestem styczniową szczęśliwą mamusia :) termin to ok 18 styczen! chociaż na usg wychodzi,ze 6 dni wczesniej,zobaczymy :)
jeżeli chodzi o płeć to nasze maleństwo trzyma to w tajemnicy i nie chciało się ujawnić :)))
najważniejsze,że zdrowo rośnie...a my sobie poczekamy :)))
pozdrawiam wszystkie styczniowe mamuśki

Witaj :-)

Mi podoba się pomysł macy :-) fajnie, że jest już lista :-) jak poznam płeć to wpiszę się :-p tylko, że to jeszcze potrwa ok miesiąca...:dry:

BlackWizard cieszymy się, że wróciłaś, szkoda tylko, że nie wypoczęłaś...;-)

Nikki trzymamy kciuki za USG :-D Na pewno wszystko jest dobrze :-)

Kopciuszku prześliczne te sukienki, które pokazałaś, mi najbardziej podoba się ta trzecia. Ja w październiku też idę na wesele, boje się tylko, że będę zbyt gruba, żeby coś odpowiedniego i ładnego znaleźć...:zawstydzona/y:
 
reklama
:-)myślę że to świetna pamiątka...:-)takie zdjecia i filmik:-)chodx kosztowne bo tam gdzie jadę to 230zł :crazy:no ale....wiadomo WARTO:):)
ale to nie ma być pamiątka! a przynajmniej nie taki powinien być główny cel tego badania. Na 3D lub 4D można określić ewentualne wady czy problemy jakie mogły się pojawić u maluszka. Można zbadać czy wszystkie organy funkcjonują tak jak powinny. I to jest najwazniejsze w tym badaniu, a nie zdjęcia czy filmiki :no::no:


3D podobno jest trójwymiarowe ale statyczne, 4D trójwymiarowe i w czasie rzeczywistym czyli widać jak się maluszek rusza.. ale to tylko na necie wyczytałam, może któraś z was była już na takim badaniu i może coś więcej powiedzieć?
 
Do góry