reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

Dziewczyny, dziś rano widziałam nowy wątek o potwierdzonej płci malucha. Wątek został usunięty, bo utworzono go niezgodnie z regulaminem. (Chwała naszym moderatorkom:-);-);-))

Pomyślałam jednak, że można przecież utworzyć listę w wątku - obstawiamy chłopiec czy dziewczynka. Nie ma potrzeby tworzenia nowego wątku i robienia bałaganu. Co Wy na to? Mogę się tym zająć, jeśli byście chciały, tylko na tamtym wątku musiałybyście napisać, czy już wiecie, co nosicie w brzuchu, żebym nie musiała skakać na wątku głównym i szukać.


:-Dja chciałam to samo napisać na tym nowym wątku że powinien być usuniety i dlatego że już jest podobny wątek i tam można pisać ;-)że był niezgodnie z regulaminem(bo trzeba zestyczniówkami uzgodnić czy taki wątek może powstać)no i i tak za długo by nie było tam pisane bo każdy by napisał co i jak i koniec na tym :tak:a więc jak chciałam tam to napisac to już go nie było MODERATORKI MISJE SPEŁNIAJĄ SUPER:-)
 
reklama
Dziewczyny, dziś rano widziałam nowy wątek o potwierdzonej płci malucha. Wątek został usunięty, bo utworzono go niezgodnie z regulaminem. (Chwała naszym moderatorkom:-);-);-))

Pomyślałam jednak, że można przecież utworzyć listę w wątku - obstawiamy chłopiec czy dziewczynka. Nie ma potrzeby tworzenia nowego wątku i robienia bałaganu. Co Wy na to? Mogę się tym zająć, jeśli byście chciały, tylko na tamtym wątku musiałybyście napisać, czy już wiecie, co nosicie w brzuchu, żebym nie musiała skakać na wątku głównym i szukać.

pomysł super!! :)
 
Witajcie dziewczynki:-) Czuję się jak padlina. Znowu bym chłopa przez sen pobiła. Jej! Mam już dość tych snów:-( Wczoraj mi się śniło że mi wody odeszły i zalałam sąsiadów:-D i pojechaliśmy do szpitala a tam lekarz powiedział że to dobrze jak jest dużo wody. Zrobił USG i był chłopaczek.:-) A dzidziolek też aktywny coraz bardziej w nocy i spać nie daje:tak:I jeszcze taki gorąc dzisiaj:wściekła/y:

Uwaga powódź:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dziewczyny, dziś rano widziałam nowy wątek o potwierdzonej płci malucha. Wątek został usunięty, bo utworzono go niezgodnie z regulaminem. (Chwała naszym moderatorkom:-);-);-))

Pomyślałam jednak, że można przecież utworzyć listę w wątku - obstawiamy chłopiec czy dziewczynka. Nie ma potrzeby tworzenia nowego wątku i robienia bałaganu. Co Wy na to? Mogę się tym zająć, jeśli byście chciały, tylko na tamtym wątku musiałybyście napisać, czy już wiecie, co nosicie w brzuchu, żebym nie musiała skakać na wątku głównym i szukać.

Bardzo dobry pomysł:-D:-D:-D

Melduje że żywi wróciliśmy z urlopu. Nigdy więcej wakacji z dzieckiem. Kolejny urlop na który jedziemy dzieci spędzą u którejś z babć. Nic nie wypoczęłam ;-)

witaj po urlopie:tak::-D
 
Witajcie przyszłe mamuśki:)

Mam pytanie.....
czy orientujecie sie moze kiedy najlepiej iść na USG 3d? zapisałam sie na 22 wrzesnia w Poznaniu i to byłby 24 tydzien życia mojego maleństwa...ale sama nie wiem czy nie za wczesnie...
Moją gin zapytam dopiero za tydzień...ale moze któraś z was wie coś na ten temat??:)
pozdrawiam:)
 
BlackWizard witamy po urlopie. Takie życie z dziećmi. Ja się już przyzwyczaiłam. :-)

Co do wątku o płci - na pierwszej stronie wątku "obstawiamy chłopiec czy dziewczynka" utworzyłam listę. W miarę Waszych uzupełnień, będę listę dopełniać o kolejne maluszki.
Witajcie przyszłe mamuśki:)

Mam pytanie.....
czy orientujecie sie moze kiedy najlepiej iść na USG 3d? zapisałam sie na 22 wrzesnia w Poznaniu i to byłby 24 tydzien życia mojego maleństwa...ale sama nie wiem czy nie za wczesnie...
Moją gin zapytam dopiero za tydzień...ale moze któraś z was wie coś na ten temat??:)
pozdrawiam:)

24 tydzień to dobry czas na usg 3d. Czytałam, że najlepiej robić od 20 do 28 tygodnia (według innych źródeł do 26 tygodnia). Później dziecko może być za duże, by je sobie porządnie obejrzeć.Ja się umówiłam na 23 września (dzień po Tobie ;-) ) - to będzie 26 tydzień. Pytałam ginekolog, czy to dobry czas i powiedziała, że jak najbardziej.
 
Ostatnia edycja:
Witam serdecznie :)
też jestem styczniową szczęśliwą mamusia :) termin to ok 18 styczen! chociaż na usg wychodzi,ze 6 dni wczesniej,zobaczymy :)
jeżeli chodzi o płeć to nasze maleństwo trzyma to w tajemnicy i nie chciało się ujawnić :)))
najważniejsze,że zdrowo rośnie...a my sobie poczekamy :)))
pozdrawiam wszystkie styczniowe mamuśki
 
Mam pytanie.....
czy orientujecie sie moze kiedy najlepiej iść na USG 3d? zapisałam sie na 22 wrzesnia w Poznaniu i to byłby 24 tydzien życia mojego maleństwa...ale sama nie wiem czy nie za wczesnie...
Moją gin zapytam dopiero za tydzień...ale moze któraś z was wie coś na ten temat??:)
pozdrawiam:)
ja słyszałam że najlepiej między 18 a 22 tyg. .. ale może później też można.. :confused:
Wiem że na pewno po 18 tygodniu :tak:
 
Witam serdecznie :)
też jestem styczniową szczęśliwą mamusia :) termin to ok 18 styczen! chociaż na usg wychodzi,ze 6 dni wczesniej,zobaczymy :)
jeżeli chodzi o płeć to nasze maleństwo trzyma to w tajemnicy i nie chciało się ujawnić :)))
najważniejsze,że zdrowo rośnie...a my sobie poczekamy :)))
pozdrawiam wszystkie styczniowe mamuśki

Witaj:-)
 
reklama
Witam serdecznie :)
też jestem styczniową szczęśliwą mamusia :) termin to ok 18 styczen! chociaż na usg wychodzi,ze 6 dni wczesniej,zobaczymy :)
jeżeli chodzi o płeć to nasze maleństwo trzyma to w tajemnicy i nie chciało się ujawnić :)))
najważniejsze,że zdrowo rośnie...a my sobie poczekamy :)))
pozdrawiam wszystkie styczniowe mamuśki

witaj mamuśko:-D
 
Do góry