reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2010 !!

cześć kobietki :) ja wreszcie wczoraj się uspokoiłam bo moja kochana dzidzia zaczęła znów "fruwać" w brzuszku :-)wczoraj mieliśmy wspaniały wieczór, bo przyjechali znajomi i zrobiliśmy grilla :tak:a dziś może uda się wybrać na basen :tak:
miłego dnia dziewuszki!
 
reklama
Cześć kochane, jestem po krótkiej przerwie ale czytam Was na bieżąco jesteśmy u rodzinki pod Wrocławiem, cale 5 godzin jechalismy w nocy i moja dzidzia wiercila się przez pierwszą godzinę jak szalona, hehe chyba jej się podobało, bo ja jestem przeszczęśliwa, że udało nam się gdzieś razem wyjechać:-D:-D:-D
Dziewczyny, ja mialam tylko raz morfologię i mocz i cukier w 8 tygodniu, teraz mam powtórzyć tylko morfologię, bo cały czas biorę żelazo, ufam, że gin wie co robi, a wyniki mam bdb no oprócz żelaza:-D

Basinka27 trzymam kciuki za majówkę:-D:-D:-D

Paula ja słyszałam, ze przed kąpięlą w basenie morzu czy jeziorze bezpiecznie jest założyć jakis mini tampon, żeby zabezpieczyć przed ewentualna infekcją, może spróbuj następnym razem:-)

Jeśli chodzi o kąpiele to umnie różnie raz kapiel, raz prysznic, nie mam żadnej infekcji ani uplawów, odpukać, i czasem jestem na basenie; kąpiele oczywiście nie gorące a cieple, a w upał to nawet zimne co uchroniło mnie przed bólem głowy, mój M by nie przetrwal ciąży bo on się we wrzatku kapie!:-D

Dzisiaj wstałam o 11!!!! to mnie sie nigdy nie zdarza!!! a teraz kawusia od święta, i czuję się suuper dobrze, dzidzia sie przywitała ze mna rano, ale koncert to daje wieczorem, jest super aktywna, bedzie chyba nocny marek:-D:-D:-D
 
witam, zapisuje sie na 16 stycznia :) mam nadzieje dotrawac,

czy ktos powie mi jak wrzucic suwaka??

o pojawił sie suwak :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej baby:-)wczoraj byłam zobaczyć małą niunie i jest ślicznnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaa:-)waży 3,5kg a wygląda jak mała laleczka-nie pamietam jak mój Oskar był taki malutki:tak:Wstawie wam zdjecie na zamkniętym:tak:
Basinka trzymam kciuki za MAJÓWKĘ:tak:
U nas gorąco strasznie:tak:Mąż pojechał autko obejrzec do kupienia ,a ja obiadek robie-rybka będzie.
 
witam również bardzo serdecznie i mam nadzieję ze szybko Was poznam i bede wiedziała co u której słychac.:tak:

ja jestem po szpitalu i mam nadzieje tam nie wracać az do porodu, wizyta dopiero z początkiem wrzesnia u gina, ale wczesniej usg genetyczne:happy:
 
witaj karo29 na forum :-)

matko ale upał... u was też? nawet nie się nie chce wyjść na ogród do basenu tylko siedzę w chłodnym pokoju i wypiłam sobie mrożona kawkę :-D sama sobie zrobiłam więc pi razy był orginał ale starałam się wg przepisu poznanej Polki mieszkającej w Grecji. Mniam :-)
 
Też uwielbiam mrożoną kawe, pychotka
Miksuje łyżeczke kawy rozpuszczalnej z cukrem i wodą gazowaną (dosłownie 1 cm wody na dnie w szklance) i jak zrobi się pianka to zalewam zimnym mlekiem, a do tego kostki lodu.
ale mi narobiłaś smaka, że chyba zaraz polece po mleko :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam również bardzo serdecznie i mam nadzieję ze szybko Was poznam i bede wiedziała co u której słychac.:tak:

ja jestem po szpitalu i mam nadzieje tam nie wracać az do porodu, wizyta dopiero z początkiem wrzesnia u gina, ale wczesniej usg genetyczne:happy:
Witam :tak:

a można wiedzieć czemu w szpitalu byłaś :confused:coś z maluszkiem się działo :confused:




co do kąpieli ja mam prysznic ale marzą mi się takie kąpiele w wannie :sorry2:
 
Do góry