reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Wiecie strasznie się wnerwiłam bo czekałam jak glupia na zwrot podatku wyjątkowo 850zł piechota nie chodzi i juz jest po terminie więc dzwonie do urzędu a oni mówią że już wysłali w marcu na konto ... mojego męża a on NAWET NIE ZAUWAŻYŁ:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: krew mnie zalewa, czyli doooopa juz po kasie:-(
 
reklama
Witajcie:-)
Pewnie juz nikt mnie nie pamieta?;-)
Sporo sie dzialo w naszym zyciu w miedzyczasie i ani czasu ani checi na siedzenie przy kompie nie bylo.Ale czytalam caly czas co u Was...
 
Przed chwila z ciekawosci przymierzylam moje dwie pary ulubionych jeansow i wchodze w nie i bez problemu sie zapinam:tak:
to ja w takim razie nie wiem gdzie te 3 kg mi wlazly, chyba naprawde w cycochy:szok::szok: bo z kolei bluzeczki to takie skape skape juz sa :-(
 
+2 kg, z tym, że rzuciłam palenie.



Myślę, że nie ważne która oszukuje, tylko po prostu patrz na jedną wagę. Czy wskazuje, że od ostatniego ważenia przytyłaś czy nie. Znaczenie też ma pora ważenia. Rano zwykle ważymy mniej, niż wieczorem.

Dokładniee:szok: hehe ja sie rano waże mowie no 1.5 kilo przybrałam, wieczorem wchodze a tu różnica prawie 2kiloo! hehe to szook
:angry: i co tu myśleć :confused::-):-):-):-):-) a waze sie cały czas na jednej elektycznej
 
ja wchodzę już tylko w dresy i jedne jeansy chyba dlatego tylko że są z lycrą bo typowo bawełniane jeansy ok ale sie nie zapinam;)
spódnice też mi odpadły jak tak pochowam ciuchy w które sie nie mieszczę za miesiąc czy dwa to ile mi miejsca w szafie zostanie:):-D

a własnie, odebrałam wyniki hbs ujemny, wr ujemny odczyn coombsa ujemny wszystko git:)
 
Ostatnia edycja:
Ja wchodze tez w moje dzinsy ''sprzed'' ale juz w pasie ciasno i niewygodnie siedziec czy schylac sie.Wiec zaszalalam zakupowo i uzupelnilam garderobe o kilka spodni ciazowych,oraz sporo bluzek typu tunika itp.Te przynajmniej wykorzystam tez ''po''....
Gorzej kurcze z bielizna,staniki znowu musze kupic....Przed ciaza mialam B,potem kupilam C.a teraz i male D zaczyna uciskac...:-)
 
Dawno mnie nie było ,ale remont w domku i neta mi wyłączyli - horror, ja zrobiłam juz dawno remont w szafie i dużo tego nie zostało, za to zaopatrzyłam sie w dzinsy z pasem ciążowym rewelacja brzuszek jeszcze duży nie jest ale tam jest taka fajna gumka do regulacji rozmiarów i przynajmniej nic nie ciśnie :0)
 
reklama
Dokładniee:szok: hehe ja sie rano waże mowie no 1.5 kilo przybrałam, wieczorem wchodze a tu różnica prawie 2kiloo! hehe to szook
:angry: i co tu myśleć :confused::-):-):-):-):-) a waze sie cały czas na jednej elektycznej
To jest normalne, zawsze wieczorem jest ciut więcej (to dotyczy wszystkich a nie tylko ciązy) - dlatego najlepiej ważyć się rano :-)
agbar - witaj po przerwie :-)
 
Do góry