reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Na początku witam wszystkich Serdecznie! :-)
Forum obserwuję i czytam od dłuższego czasu właściwie od tych magicznych prawie 17 tygodni a dziś skusiłam się na rejestrację! Muszę przyznać, że dowiedziałam się od was bardzo wiele pożytecznych rzeczy! :-) Najbardziej zazdroszczę wszystkim Mamuśkom które czują już harce swojego malucha bo u mnie niestety jeszcze nic :-( ale się nie załamuję bo wiem, że Dzidzia zdrowa a widocznie na harce przyjdzie jeszcze czas! :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Przed chwila z ciekawosci przymierzylam moje dwie pary ulubionych jeansow i wchodze w nie i bez problemu sie zapinam:tak:
to ja w takim razie nie wiem gdzie te 3 kg mi wlazly, chyba naprawde w cycochy:szok::szok: bo z kolei bluzeczki to takie skape skape juz sa :-(
Ja też się mieszcze w większość spodni, szczególnie biodrówki. Staniki pod biustem też są w sam raz.. ale za to miseczki... bardzo ciasne :-D
 
Na początku witam wszystkich Serdecznie! :-)
Forum obserwuję i czytam od dłuższego czasu właściwie od tych magicznych prawie 17 tygodni a dziś skusiłam się na rejestrację! Muszę przyznać, że dowiedziałam się od was bardzo wiele pożytecznych rzeczy! :-) Najbardziej zazdroszczę wszystkim Mamuśkom które czują już harce swojego maluch bo u mnie niestety jeszcze nic :-( ale się nie załamuję bo wiem, że Dzidzia zdrowa a widocznie na harce przyjdzie jeszcze czas! :-)

Witaj Justynko, ajk to miło, że się do nas przyłączyłas:tak::tak:;-)
 
andzia76 dziękuję za tak ciepłe przywitanie! :-) co do mojej wagi to na razie wszystko chyba w brzuch i biust bo biodra nadal takie same! ale kontrola musi być bo niestety ja do kruszynek nigdy nie należałam a niestety pofolgowałam sobie trochę jeszcze przed ciążą co sprawiło, że już trochę mnie dużo a gdzie tu rozwiązanie :-) najgorsze jest to, że mnie tak do słodyczy ciągnie, że ....... :-) aż strach pomyśleć! :-)
 
Niestety we Wloszech panie doktor nie waza:no:, tylko sie pytaja, takze sama musze kontrolowac mniej wiecej wage.

A no to faktycznie...musisz,chcesz czy nie chcesz...

W dupe by mi mogło pójść, bo to jedyna rzecz jaką mam płaską :-D;-) a na tych bioderkach, to już troche jest :baffled::baffled:

A ja coraz bardziej przypominam z tylu Jenifer Lopez:-D:-D:-D

Na początku witam wszystkich Serdecznie! :-)
Forum obserwuję i czytam od dłuższego czasu właściwie od tych magicznych prawie 17 tygodni a dziś skusiłam się na rejestrację! Muszę przyznać, że dowiedziałam się od was bardzo wiele pożytecznych rzeczy! :-) Najbardziej zazdroszczę wszystkim Mamuśkom które czują już harce swojego malucha bo u mnie niestety jeszcze nic :-( ale się nie załamuję bo wiem, że Dzidzia zdrowa a widocznie na harce przyjdzie jeszcze czas! :-)

witaj:-)

Ja też się mieszcze w większość spodni, szczególnie biodrówki. Staniki pod biustem też są w sam raz.. ale za to miseczki... bardzo ciasne :-D

No wlasnie....te miseczki....echhh;-)
 
Na początku witam wszystkich Serdecznie! :-)
Forum obserwuję i czytam od dłuższego czasu właściwie od tych magicznych prawie 17 tygodni a dziś skusiłam się na rejestrację! Muszę przyznać, że dowiedziałam się od was bardzo wiele pożytecznych rzeczy! :-) Najbardziej zazdroszczę wszystkim Mamuśkom które czują już harce swojego malucha bo u mnie niestety jeszcze nic :-( ale się nie załamuję bo wiem, że Dzidzia zdrowa a widocznie na harce przyjdzie jeszcze czas! :-)

Witamy w naszym gronie:-)
Niemartw się, ja też nie czuje, ale myślę, że jeszcze będziemy miały dość harców naszych maleństw ;-)
 
Ostatnia edycja:
Na początku witam wszystkich Serdecznie! :-)
Forum obserwuję i czytam od dłuższego czasu właściwie od tych magicznych prawie 17 tygodni a dziś skusiłam się na rejestrację! Muszę przyznać, że dowiedziałam się od was bardzo wiele pożytecznych rzeczy! :-) Najbardziej zazdroszczę wszystkim Mamuśkom które czują już harce swojego malucha bo u mnie niestety jeszcze nic :-( ale się nie załamuję bo wiem, że Dzidzia zdrowa a widocznie na harce przyjdzie jeszcze czas! :-)


witam i GRATULACJE:-)
 
reklama
andzia76 dziękuję za tak ciepłe przywitanie! :-) co do mojej wagi to na razie wszystko chyba w brzuch i biust bo biodra nadal takie same! ale kontrola musi być bo niestety ja do kruszynek nigdy nie należałam a niestety pofolgowałam sobie trochę jeszcze przed ciążą co sprawiło, że już trochę mnie dużo a gdzie tu rozwiązanie :-) najgorsze jest to, że mnie tak do słodyczy ciągnie, że ....... :-) aż strach pomyśleć! :-)

Ja akurat słodycze jem bardzo żadko, bo to jedyna rzecz po której mnie mdli:baffled::baffled::baffled: I czego się bardzo ciesze, bo mnie nie korcą:-D:-D:-D ale mimo tego i tak ciałka przybywa:-D:-D:-D:-D:-D i ja też należe do kobitek, gdzie jest za co złapać....;-);-);-):-D:-D:-D
 
Do góry