reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

ja na swojej domowej,elektrycznej wadze ważę 56kg a w gabinecie mojej gin, kiedy waży mnie pielęgniarka na takiej starej,radzieckiej z odważnikami ważę 61,5 :confused: i która oszukuje?
 
reklama
Witam o poranku :-) nie poranek to ja mialam o 7-ej.Jestem szczesliwa gdyz mam juz 3 pary spodni ciążowych:-)
Wczoraj weszłam na wage i okazuje sie ze ma 3kg na plusie wiec ysle ze to niezły wynik jak na 5miesiąc:-):-)a jak u was duzo przytyłyście juz????pozdrawiam

+2 kg, z tym, że rzuciłam palenie.

ja na swojej domowej,elektrycznej wadze ważę 56kg a w gabinecie mojej gin, kiedy waży mnie pielęgniarka na takiej starej,radzieckiej z odważnikami ważę 61,5 :confused: i która oszukuje?

Myślę, że nie ważne która oszukuje, tylko po prostu patrz na jedną wagę. Czy wskazuje, że od ostatniego ważenia przytyłaś czy nie. Znaczenie też ma pora ważenia. Rano zwykle ważymy mniej, niż wieczorem.
 
Cześć Kobitki
Dawno się nie odzywałam, ale was poczytywałam po cichutku, ciężko się na leżąco pisze:dry:.
Miałam kiepską noc:angry: córa nie chciała spać, a wnuczka sąsiadki skożystała z pustej chaty i zrobiła imprezę:baffled:. Przynajmniej pogoda chyba dzisiaj nie umęczy:tak:
Ja jestem w 19 tygodniu i ponad 3 kg na plusiku!!!
 
Witam nowa forumowiczeke:-)mila jak nas przybywa;-)

DOMARKnie zwracaj uwagi na to co mowia inni bo idzie oszalec,jedni pleta to drudzy tamto,nie ma sie czym martwic;-)

Ja na poprzedniej wizycie mialam juz +3,ciekawe ile jutro bedzie?Oby nie za duzo.
 
Nawet nie sluchaj!Najlepiej sobie satkac uszy stoperem, jak sie ma uslyszec takich glupot!A niby czemu mialoby sie sie cos stac! Tak musialaby teraz myslec kazda z nas, bo przeciez do puki sie nie urodzi to niby nie ma nic pewnego!Co za paranoja!
W ogole sie nie przejmuj, jakby kazdy tak sie zamartwial to by nawet wyprawki nie kupowal bo przeciez nigdy nie wiadomo! E.... w ogole nie bierz sobie tego do serca!
Dokładnie, co za bzdury!! Jakby to była prawda to podziemie aborcyjne by nie istniało, bo poszłaby jedna z drugą i nakupowała ciuszków i już by się ciąży pozbyła..... Nie wiem, jak można w coś takiego wierzyć... Ja dla synka już w 20 tc miałam prawie wszystko i dziękowałam sobie, że zrobiłam te zakupy, jak w 30-40 tyg nie miałam siły w ogóle po sklepach chodzić.:tak::tak:

A osoby, które tak plotą trzeba uświadomić, że bardziej niż ciuszki szkodzi dziecku ich gderanie i zatruwanie myśli matki i to jest lekkomyślne.
 
Cześć kochane,
witam nową mamusię i gratuluję:-D

Patrysiu gratuluję mieszkanka!!! Urządzanie mieszkanka to straszna frajda!Super!:-D:-D:-D

Margolia moja teściowa chciała mi szyć kaftaniki bo kiedyś tak się robiło masakra!:shocked2::-D

Anusia ja mam na plusie 3,5 kg, do wizyty u gienka 13stego pewnie dobiję do czterech:-D:-D

A jak macie bliźnięta to przecież musicie troszkę więcej przytyć ale nie martwcie się na zapas bedziecie miały dwa razy więcej roboty to szybko zrzucicie!:-D:-D mam na osiedlu mamę bliźniaczków i szybko jest znowu laską:tak::tak:

Dokładnie, co za bzdury!! Jakby to była prawda to podziemie aborcyjne by nie istniało, bo poszłaby jedna z drugą i nakupowała ciuszków i już by się ciąży pozbyła..... Nie wiem, jak można w coś takiego wierzyć... Ja dla synka już w 20 tc miałam prawie wszystko i dziękowałam sobie, że zrobiłam te zakupy, jak w 30-40 tyg nie miałam siły w ogóle po sklepach chodzić.:tak::tak:

A osoby, które tak plotą trzeba uświadomić, że bardziej niż ciuszki szkodzi dziecku ich gderanie i zatruwanie myśli matki i to jest lekkomyślne.

no własnie bo jeśli nie wolno nam kupować przed to kiedy!? po porodzie? z noworodkiem na czworakach do sklepu!?
Dajcie spokój, bedzie dobrze, ja też już kupuje tylko spokojnienjeszcze bo nie wiem co za dzidzia:)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam +2 ale mało jakie rzeczy sprzed ciąży wchodzę. Nawet jeśli się mieszczę to mnie denerwują paski i gumki wszelakie. Teraz nie problem z tuniczkami, krótkie spodenki wywijam ;-)aby mieć je najniżej. Kupiłam sobie spodnie ciążowe też i super się w nich czuje.
zAgatko - cieszę się, że się odezwałas, czujesz się już lepiej? Masz pomoc do córeczki czy sama w nocy wstawałas?
 
reklama
Witam o poranku :-) nie poranek to ja mialam o 7-ej.Jestem szczesliwa gdyz mam juz 3 pary spodni ciążowych:-)
Wczoraj weszłam na wage i okazuje sie ze ma 3kg na plusie wiec ysle ze to niezły wynik jak na 5miesiąc:-):-)a jak u was duzo przytyłyście juz????pozdrawiam

Ja cieszę się strasznie bo wkońcu mam +1kg!!!! A już zaczęłam się strasznie martwić:-(
 
Do góry